X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Melduję @ koniec marzeń o czerwcu
    :( tule <3

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam przed chwilą test owulacyjny.. zawsze mam na nim kreskę (zawsze!), a teraz dupa blada, kreskę trzeba wypatrywać z uporem maniaka. eh.. szanse w tym cyklu się oddalają i oddalaj..

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, w ciąży nie powinnaś się tak denerwować. Wiem, że są emocje i hormony , ale jak się coś stanie fasolce, to będziecie potem żałować... Poza tym ciąża to piękny czas oczekiwania na owoc miłości :) Nie ma co się kłócić ;) Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej bo potem to nawet czasu na kłótnie nie będzie ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 8 października 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:42

    cl2sjfv.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Ejj a może to właśnie znak że organizm lepiej pracuje. Nie ma co się sugerować testami owulacyjnymi.


    Ja się też przyznam że kupiłam jednak test. Bije się z myślami czy jak jutro sikne to nie będzie za wczas. Chociaż z drugiej strony to już 10dpo więc może być coś tam w tle jak się udało.


    Też mi to przeszło przez myśl, ale z drugiej strony chyba niepotrzebnie się zdołowałam..

    Ja mam w szafce 6 testów ciążowych ( zrobiłam caly zapas w auchan w tamtym cyklu :P) i pewnie jutro nie wytrzymam i zrobię. Potem powtórka w poniedziałek ( przed odstaiwniem duphastonu) i już będę grzecznie czekać na małpę.

    Ogólnie jestem teraz na etapie, że latam co chwilę i sprawdzam czy to już okres, czy jeszcze nie.. leje się ze mnie, ale jeszcze krwi nie widać :P

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 8 października 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Też mi to przeszło przez myśl, ale z drugiej strony chyba niepotrzebnie się zdołowałam..

    Ja mam w szafce 6 testów ciążowych ( zrobiłam caly zapas w auchan w tamtym cyklu :P) i pewnie jutro nie wytrzymam i zrobię. Potem powtórka w poniedziałek ( przed odstaiwniem duphastonu) i już będę grzecznie czekać na małpę.

    Ogólnie jestem teraz na etapie, że latam co chwilę i sprawdzam czy to już okres, czy jeszcze nie.. leje się ze mnie, ale jeszcze krwi nie widać :P


    Najmłodsza staraczka ja identycznie lata sprawdzić czy już krew leci, bo też sie ze mnie dziwnie leje, u mnie dziś 11 dpo, 29 dc cyklu. Cykle mam 27-28 dniowe, ale brałam luteinę wiec pewnie się wydłużył cykl

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 8 października 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie mi czy to normalne wczoraj kolo 17 robilam test owu byl negatywny, dzis kolo 10 byly dwie wyrazne kreski a zrobilam teraz i juz tylko jedna kreska a druga bardzo blada to znaczy ze ovulka juz byla?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Dziewczyny poradzcie mi czy to normalne wczoraj kolo 17 robilam test owu byl negatywny, dzis kolo 10 byly dwie wyrazne kreski a zrobilam teraz i juz tylko jedna kreska a druga bardzo blada to znaczy ze ovulka juz byla?
    Po pozytywie owu powinna być po 24-36 godzinach.

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 8 października 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Najmłodsza staraczka ja identycznie lata sprawdzić czy już krew leci, bo też sie ze mnie dziwnie leje, u mnie dziś 11 dpo, 29 dc cyklu. Cykle mam 27-28 dniowe, ale brałam luteinę wiec pewnie się wydłużył cykl
    Ja dziś też ciągle sprawdzam gatki, bo się leje.

    She86 lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja dziś też ciągle sprawdzam gatki, bo się leje.


    Oby to u każdej z nas był objaw ciązy, haha :D

    She86, VillemoVilo, cookiemonsterka, AJA_S, dobuska lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 8 października 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja dziś też ciągle sprawdzam gatki, bo się leje.
    U mnie 7dpo i też co chwilę sprawdzam, bo się leje... coś jakieś Mokre w tym miesiącu jesteśmy :D

    She86, VillemoVilo lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 8 października 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klameczka wrote:
    U mnie 7dpo i też co chwilę sprawdzam, bo się leje... coś jakieś Mokre w tym miesiącu jesteśmy :D
    U mnie teoretycznie 12/13 dpo i jutro termin @. Dobry znak, że mokro :)

    Klameczka, SusannaDean lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 8 października 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie mocno boli brzuch i coś czuję ze zaraz dupnie @

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć ponieważ też będę testować na dniach, tzn. pewnie juz bym mogła testowaćbo dzisiaj jest 15 dzien po owulacji, ale ponieważ już staram się 10 miesięcy to bardzo boję się rozczarowania. Mam już 5 letniego synka, który marzy o rodzeństwie. Dodam, że w 10 dni po owulacji byłam u giń. i powiedziała mi żebym jeszcze chwilkę poczekała z testowaniem bo jest nadzieja tzn. Szyjka macicy wysoko i twarda a endometrium 15 mm. Dodam jeszcze, żeod trzech miesięcy biorę bromergon na prolaktyne. Z objawów to brak okresu, kwaśny posmak w ustach od kilku dni + zgaga, brak apetytu, bolące piersi a szczególnie sutki, zmęczenie i senność. Tak bym chciała żeby tym razem się udało. Trzymam kciuki za wszystkie testujace:)

    Klameczka, Darkam11, VillemoVilo, sandri_1, AJA_S, eMM, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 8 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałabym dołączyć do Was 10cs o drugie dziecko. 15. 10 testuje. Kibicuje wszystkim staraczkom:)

    Bella1412, AJA_S, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 8 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    Też chciałabym dołączyć do Was 10cs o drugie dziecko. 15. 10 testuje. Kibicuje wszystkim staraczkom:)

    Też testuje 15, o ile wytrzymam i nie zrobię testu wcześniej :D trzymam kciuki :)

    Darkam11, Bella1412 lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że kilka dni temu podolewal mnę delikatnie brzuch jak na @ ale teraz już tego bólu nie mam tylko dokucza mi ból plecow nad lewym pośladkiem:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Darkam11, Klameczka życzę cierpliwości:)

    Klameczka, Darkam11 lubią tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 8 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, Dziewczyny, musze przyznac, ze ok przyjelam @ Caly czas mysle, ze jakby wyszlo to teraz juz bedzie minimun 2 lata i 2 mies roznicy miedzy Corka a drugim wiec moze to lepiej dla mnie zwazwszy moj perfekcjonizm i bliskosciowe chowanie jakie praktykuje. Corka im wieksza bedzie tym moze bedzie mi latwiej. Moja kumpela urodzila drugie jak pierwsze mialo 1,5 roku niecale i ledwo ogarnela i wymordowala sie okrutnie i nadal tak jest, ze troche kazde z tych dzieci cos traci z mamy. Oczywiscie takie rodzenstwo cos tez zyskuje ale mimo to okres pierwszych dwoch lat to jednak jednosc z mamą i potrzeba wylączności na mamę. Moze po prostu Ktos tam na gorze,wie, ze nie dalabym rady jeszcze teraz i latwiej mi bedzie jak Corka bedzie ciut wieksza :) No i moze do czasu II uda mi sie zrzucic te 7 kg do wagi licealnej o czym marze :) Za wszystkie trzymam kciuki!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 8 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, bardzo bardzo nie lubię :( Listopad będzie twój na pewno!

    anet90, Bella1412, podajcie daty, to dopiszę was do listy :)
    Mamuśka2017 wrote:
    Kicirożek, w ciąży nie powinnaś się tak denerwować. Wiem, że są emocje i hormony , ale jak się coś stanie fasolce, to będziecie potem żałować... Poza tym ciąża to piękny czas oczekiwania na owoc miłości :)
    Jak się ciąża ma utrzymać, to się utrzyma i przy mega ogromnych stresach i będzie dobrze rozwijać, takie jest moje zdanie na ten temat :). A co do pięknego czasu, chyba tylko ze 2 msce z 9 takie u mnie były, reszta ciąży to był KOSZMAR, więc dla kogo piękny czas, dla tego piękny czas, ja mam OGROMNĄ nadzieję, że druga ciąża będzie zupełnie inna, bo nie przetrwam takiej, jak poprzednia z naszym wymagającym dzieckiem i pracą do samego porodu.

    Darkam11, dopisane :)

    Bella1412, w życiu tyle bym z testowaniem nie wytrzymała ;)

    Darkam11 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ