X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 10 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    mozecie zerknac na moj wykres?

    JUz 2 raz OvuF przesunal mi owulacje. Najpierw zaznaczyl 16dc, potem 17dc a dzis 18dc. Co lepsze wczoraj mnialam silny i trwajacy do godz bol prawego jajnika. Nawet zastanawiam sie czy to nie owulka. Ale tempka mowi ze nie. Moim zdaniem owu byla 17dc. okolo 19 godz 17dc czulam bol porawego jajnika. Przyjelam to za owulke.A jak jest u Was? Czy zauwazacie u siebie bol owulacyjny? mam z tym trudnosci a moze nawet nie czuje bolu owu

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 10 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri kochana piekna krecha gratuluje :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 października 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    tak to prawda i mam nadzieje ze nikt tak tu nie trafi...bo mieć test pozytywny a bete negatywna to bol okropny.... :(
    i Ciebie tez więcej to nie spotka:*

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    i Ciebie tez więcej to nie spotka:*

    <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla a lekarz Ci zbija prolaktyne? jak tak to jakim lekiem , jesli moge wiedziec. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Madziulla a lekarz Ci zbija prolaktyne? jak tak to jakim lekiem , jesli moge wiedziec. <3

    dostinexem pol tabletki a tydzien biore

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 10 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:50

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dziekuje. Bo kolezanka ma dosc wysoka i prosila zebym sie zapytala.

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Co jakis czas mam takie uczucie w brzuchu jak bym miala @ dostać :/ Czy to normalne? Takie lekkie klucia w dole brzucha...

    W ogóle nie wiem co chodzi, gdzie ja jestem, co sie dzieje!
    Tak to normalne

    Sandri_1 gratulację:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 10 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri, gratuluję :) fajnie widzieć tu takie wiadomości, dają nadzieję :D

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    mozecie zerknac na moj wykres?

    JUz 2 raz OvuF przesunal mi owulacje. Najpierw zaznaczyl 16dc, potem 17dc a dzis 18dc. Co lepsze wczoraj mnialam silny i trwajacy do godz bol prawego jajnika. Nawet zastanawiam sie czy to nie owulka. Ale tempka mowi ze nie. Moim zdaniem owu byla 17dc. okolo 19 godz 17dc czulam bol porawego jajnika. Przyjelam to za owulke.A jak jest u Was? Czy zauwazacie u siebie bol owulacyjny? mam z tym trudnosci a moze nawet nie czuje bolu owu

    Ja myślę, że to przez śluz bo po 16 miałaś jeszcze rozciągliwy a po owulce już go nie powinno być i pozytywne testy owu. Także ja też bym stawiała na 18.
    Ja zauważam ból owulacyjny ale czasem jest on dzień przed a czasem w dniu owu i jest dość intensywny

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja mialam falszywie dodatni test ale to byl facele z rosmana no i kreska byla duzo bledsza.

    ja niestety też. na drugi dzień beta negatywna. ale siknęłam tez na pre-testa i tez był cien cienia, wiec prawdopodobnie był to jednak biochem :)

    sandri gratuluję!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na drugi nie sikalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facelle są megaczułe i najszybciej pokażą, nawet biochem
    2 dni później już była czysta biel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój falszywie pozytywny test z lipca na żywo była ciut wyrazniejsza https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f7d8c5f9e037.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez mialam taką
    ale pre-test też pokazał, wiec coś musiało być na rzeczy...

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 10 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    mozecie zerknac na moj wykres?

    JUz 2 raz OvuF przesunal mi owulacje. Najpierw zaznaczyl 16dc, potem 17dc a dzis 18dc. Co lepsze wczoraj mnialam silny i trwajacy do godz bol prawego jajnika. Nawet zastanawiam sie czy to nie owulka. Ale tempka mowi ze nie. Moim zdaniem owu byla 17dc. okolo 19 godz 17dc czulam bol porawego jajnika. Przyjelam to za owulke.A jak jest u Was? Czy zauwazacie u siebie bol owulacyjny? mam z tym trudnosci a moze nawet nie czuje bolu owu
    Myślę, że owu mogłaś mieć tak jak czułaś, czyli 17dc wieczorem, lub nocą. Możliwe, że była i 18dc. Wskazuje na to i śluz i tempka i pik LH. Co do odczuwania bólu owulacyjnego, zwykle mam go dzień przed i w dniu owu. Jest dość silny, rozpierający, obejmuje całe podbrzusze. Towarzyszy mu wzdęcie, czasem ból jajnika.

    Sandri1, cudownie, że przerwałaś wątkową stagnację :D Z całego serca Ci gratuluję i troszkę zazdroszczę tych emocji ;)

    Marmurkowa, nie odchodź. Zostań.

    Madziulla, co do tuszy, rozumiem Cię bardzo. Też jestem chuda i słyszę masę docinków na ten temat. Bywam nazywa anorektyczką, wmawia mi się, że pewnie się głodzę, co jest absurdem. Najgorsza rzecz jaką usłyszałam to taka, że mogłabym być żywą reklamą zakładu pogrzebowego. Było mi bardzo przykro, bo wychudłam jeszcze bardziej przez pobyt w szpitalu z synkiem i stres.
    Czekam na ciążę i przytycie. Nigdy piękniej nie wyglądałam niż w ciąży i kilka tygodni po. Wszystko przed nami :)

    AJA_S, nitta32 lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    https://zapodaj.net/ff53c7d4be436.jpg.html

    Sandri gratuluje! Piekna krecha! :) Ty się nie stresuj, sobotni alko Ci nie zaszkodzi, bez paniki. Jutro lec na bete i wracaj do nas z super wynikiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Co jakis czas mam takie uczucie w brzuchu jak bym miala @ dostać :/ Czy to normalne? Takie lekkie klucia w dole brzucha...

    W ogóle nie wiem co chodzi, gdzie ja jestem, co sie dzieje!


    Moja siostra ma dwójkę dzieci i mówiła, że właśnie tak się czuja w terminie @. Więc kochana normalne, spokojnie, wszystko będzie dobrze <3

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam wszystkim bardzo bardzo bardzo! Za to ze jesteście i za wsparcie! Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Jutro zrobie TSH i bete. Zastanawiam sie czy nie zrobic prolaktyny? Bo w koncu zaszlam na castagnusie.....

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ