X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    mozecie zerknac na moj wykres?

    JUz 2 raz OvuF przesunal mi owulacje. Najpierw zaznaczyl 16dc, potem 17dc a dzis 18dc. Co lepsze wczoraj mnialam silny i trwajacy do godz bol prawego jajnika. Nawet zastanawiam sie czy to nie owulka. Ale tempka mowi ze nie. Moim zdaniem owu byla 17dc. okolo 19 godz 17dc czulam bol porawego jajnika. Przyjelam to za owulke.A jak jest u Was? Czy zauwazacie u siebie bol owulacyjny? mam z tym trudnosci a moze nawet nie czuje bolu owu


    Ja bym stawiała bardziej 18dc u Ciebie. Ja czuje bol owulacyjny, choc nigdy na monitorinu nie byłam, więc to moje subiektywne odczucie. A <3 było kiedy trzeba? :D

    nitta32 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dziękuję wam wszystkim bardzo bardzo bardzo! Za to ze jesteście i za wsparcie! Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Jutro zrobie TSH i bete. Zastanawiam sie czy nie zrobic prolaktyny? Bo w koncu zaszlam na castagnusie.....
    Nie wiem czy jest potrzeba robienia prolaktyny, najważniejsze jest tsh i beta, eentualnie możesz sprawdzić progesteron.:)
    SUPER!:)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja mam teraz zrobić? Kiedy isc do gina? Jestem zielona totalnie....

    nie wiem czy mezowi mówić dzis? Czy sie wstrzymac do wynikow bety?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz kontakt z ginem meilowy badz telefoniczny to bym w ten sposob sie z nim skontakowala jak bedziesz miala wynik bety i proggesteronu i on Ci powie kiedy masz sie pokazac. na usg i tak narazie nic nie zobaczysz. tylko sie bedziesz stresowac ze nic tam nie ma.
    a mezowi tez bym po becie powiedziala jesli bym wytrzymala to bym tak wolala :)

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest sens robić badanie anty TPO? Czy z hashimoto zaszlabym bez leczenia? Czy powinnam isc do endokrynologa? Ja nic nie wiem.... :(

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri myślę, że skoro piszesz, że jesteś roztrzesiona to mąż się domyśli, że coś jest na rzeczy :) Ja bym na Twoim miejscu powiedziała, to wspaniała wiadomość! :) Moj gin mowil, że na wizyte mam przyjsc w 5-6 tygodniu od zatrzymania miesiaczki, wiec spokojnie pod koniec przyszłego tygodnia możesz iść. A kiedy miałaś dostać @?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 października 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw beta i zadzwon do ginekologa, on Ci powie kiedy powinnaś przyjść, potem pewnie skieruje Cię do endokrynologa :) I spokój przede wszystkim.
    :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Sandri myślę, że skoro piszesz, że jesteś roztrzesiona to mąż się domyśli, że coś jest na rzeczy :) Ja bym na Twoim miejscu powiedziała, to wspaniała wiadomość! :) Moj gin mowil, że na wizyte mam przyjsc w 5-6 tygodniu od zatrzymania miesiaczki, wiec spokojnie pod koniec przyszłego tygodnia możesz iść. A kiedy miałaś dostać @?

    to duzo zalezy od wyniku progesteronu. jesli odpukac bedzie niski powinna pojsc do gina po luteine. tak ja pisalam ze ja bym sie mailowo badz telefonicznie z ginem skontaktowala i on sam powie kiedy powinna przyjsc. przynajmniej ja mam taka mozliwosc prez meila co jest sporym ulatwieniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri spokojnie! ciesz sie ciaza i poczekaj na jutrzejsze wyniki. i wtedy poradzimy Ci co zrobic <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri dla mnie wazniejsze jest samo tsh i progesteron niz TPO. pojdziesz za jakis czas do lekarza to powie Ci czy masz to badanie zrobic

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy mialam dostać @ bo mam nieregularne, ale mysle ze chyba jutro bo mialam dosc szybko owulke a dziś 29dc... Jeszcze sobie wczoraj kieliszka nalewki czosnkowej wypiłam na spirytusie.... Bo czulam ze mnie rozbiera. Geniusz jestem :(

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 października 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandri! !! Aż się popłakałam xD Gratulacje kochana :*

    Dziewczynki na fb wysłałam zaproszenie ;) Mam konto z niemężem ;)

    Marmurkowa nie strasz :( Zostań z nami :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Nie wiem kiedy mialam dostać @ bo mam nieregularne, ale mysle ze chyba jutro bo mialam dosc szybko owulke a dziś 29dc... Jeszcze sobie wczoraj kieliszka nalewki czosnkowej wypiłam na spirytusie.... Bo czulam ze mnie rozbiera. Geniusz jestem :(

    dziecko jest chronione!! tak zaraz nic sie jemu nie stanie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri napisalam Ci na fb

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 10 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, Madzia, mam nadzieję! Bo sobie w sobotę tez pozwolilam na wiecej :(

    Madziulla lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Jej, Madzia, mam nadzieję! Bo sobie w sobotę tez pozwolilam na wiecej :(

    jest dobrze ja to wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla pewnie masz rację, jeśli są jakieś choroby to lepiej jak najwcześniej skontaktować się z ginem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Madziulla pewnie masz rację, jeśli są jakieś choroby to lepiej jak najwcześniej skontaktować się z ginem.

    nie ma co przeginac w zadna srone. lecenie odrazu jutro do gina a tym bardziej na usg jest bez sensu bo nic tam nie zobaczy a to tylko stres dodatkowy ale tez gin nie moze dopiero w 6 czy 7 tyg sie dowiedziec o ciazy. Sandri zrobi jutro badania zobaczymy jaka beta a co najwazniejsze jaki progesteron bo od niego duzo zalezy. ale ja jakos dziwnie spokojna jesem :) innej opcji nie ma musi byc dobrze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to taka teraz madra jestem przyjdzie co do czego za ok 2 tyg wy mnie będziecie sprowadzac na ziemie i uspokajac :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 października 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja to taka teraz madra jestem przyjdzie co do czego za ok 2 tyg wy mnie będziecie sprowadzac na ziemie i uspokajac :D
    hehe no właśnie:D

    Madziulla lubi tę wiadomość

‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ