X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 12 października 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W związku z ta moja poniedziałkowa wizyta zastanawiam ske czy w piątek we własnym zakresie nie zrobic - tsh, ft4 oraz progesteronu ? Jak myślicie ? Do gina mam 50 km i dla zaoszczędzenia czasu może iść kompleksowo przygotowana w poniedziałek ?

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test na rano przygotowany, ale cos tak nie czuje sie ciazowo ani by ciaza byla..
    Cycki bola, zylaste sa ale od czasu ciazy z synkiem zylki zawsze mam raz mocniej raz lzej, na okres cysie tez bola, brzuch pobolewa. Wszystko na @. Juz chce kolejna ovu ;D minac cala ta pierwsza polowe zrobic <3 i znow testowac az w koncu na ekranie usg ukaze sie serduszko!

    AJA_S, aaandzia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciorozek możesz takie badanie zrobić zawsze to zaoszczędzisz czasu...
    Rosax niby brak objawu to też objaw więc kto wie ;)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa w koncu sluz mnie zalal!!! witaj OWU!!! :) odliczanie czas zaczac :D

    giphy.gif

    AJA_S, dobuska, emerald_m, aaniluap, sandri_1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    aaa w koncu sluz mnie zalal!!! witaj OWU!!! :) odliczanie czas zaczac :D

    giphy.gif
    A Ty tylko sluz badasz czy jeszcze jakieś sztuki wyczyniasz? :D bo ja w tym cyklu wszystko poza szyjka :D bo nie umiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjki nie badam bo za chiny pana nie umiem. poprostu zobacze odpowiedni sluz w srodku cyklu to wiem ze to te dni :D choc dzis sobie szyjke tak przebadalam jak nigdy. do tej pory takie przyjemnosci to maz mi zapewnial :D :D dzis rano dorwalam sie meza przed wyjsciem z pracy w wiadomej sprawie <3 :D polezalam pare min no ale mimo wszystko potem wyjatkowo zatamponowalam sie zeby w drodze do pracy nie lalo sie ze mnie. poszlam do kibla po 2 godz zeby go wyjac wkladam palec a tego tampona jak boga kocham nie ma... kuzwa mysle sobie czy ja go napewno wkladalam...wsadzilam glebiej palce ufff jest...byl tak gleboko ze autentycznie 5 min meczylam sie zeby go wyjac...bylam pewna ze bede musiala do lekarza jechac zeby go wyciagnac jakims narzedziem...bylam jednoczesnie przerazona i plakalam ze smiechu z siebie samej.... inteligent ze mnie...

    AJA_S, emerald_m, zakocona lubią tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 12 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam tak mieszane uczucia ze juz mam dosc:( w pt pojde na bete i sie wyjasni to bedzie 13dp..zalewa mnie dzis ten sluz odcienia jasno zoltego.. Teraz sie zastanawiam czy to nie jakies uplawy.. Ale tydz czasu? Zapachu chyba brak..kazdy dzien mi zimno miewam dreszcze, wybuchy goraca.. Zawroty w glowie i co? I wkrecam sobie ze jestem moze w ciazy.. Boze zwariowalam

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu to ci powiem że kiedyś miałam przygodę z tamponem podczas @... W nocy...
    Poszłam siusiu i wymienić ciągne za sznurek i czuję coś nie tak... sznurek w dłoni tampona brak! jak byłam zaspana tak szybko się obudziłam. Całe 15min się meczylam aż B wstał i się ze mnie nabijał... Byłam bliska płaczu :P Od tamtej pory sprawdzam sznurki przed włożeniem ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    A ja mam tak mieszane uczucia ze juz mam dosc:( w pt pojde na bete i sie wyjasni to bedzie 13dp..zalewa mnie dzis ten sluz odcienia jasno zoltego.. Teraz sie zastanawiam czy to nie jakies uplawy.. Ale tydz czasu? Zapachu chyba brak..kazdy dzien mi zimno miewam dreszcze, wybuchy goraca.. Zawroty w glowie i co? I wkrecam sobie ze jestem moze w ciazy.. Boze zwariowalam

    Mam to samo! No może śluz już mnie nie zalewa ale wybuchy i dreszcze towarzyszom mi już trochę :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Madziu to ci powiem że kiedyś miałam przygodę z tamponem podczas @... W nocy...
    Poszłam siusiu i wymienić ciągne za sznurek i czuję coś nie tak... sznurek w dłoni tampona brak! jak byłam zaspana tak szybko się obudziłam. Całe 15min się meczylam aż B wstał i się ze mnie nabijał... Byłam bliska płaczu :P Od tamtej pory sprawdzam sznurki przed włożeniem ;)


    haha dobre :D choc wtedy pewnie nie bylo Ci do smiechu...

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 12 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja a ktory dzien cyklu masz?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 12 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj przeżyłam mega zaskoczenie... idę do toalety i patrzę plamienie! Biegnę do kompa, włączam ovu i liczę... 7. dzień p.o.!! Implantacja? Mam nadzieję, że to to. Przez chwilę byłam pewna ciąży, nawet zasmuciłam się, że na narty w grudniu nie pojadę nie pojadę :( Później jednak coś mnie tknęło i przeglądam stare cykle... niestety znalazłam taki, w którym plamienie zaczęło się dokładnie 7. dpo. i zakończyło okresem!!! ;/ :) heh...

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 października 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:47

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh pierwsze słyszę żeby po seksie tampon wkładać :D dobreeeee

    Agula92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    heheh pierwsze słyszę żeby po seksie tampon wkładać :D dobreeeee

    hahaha pierwszy raz tak zrobilam bo zaraz musialam do pracy mykac a i tak spozniona bylam :D i pokaralo mnie bo nie moglam go wyjac :D
    chcialam podpadske nalozyc ale nie mialam bo skonczyly mi sie po @ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 22:11

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 12 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli nastrajam się psychicznie na jutro. Rano uderzę do labu. Oznaczę hcg i progesteron. To już tradycja. Pierwszy zawsze mam wynik proga i w zasadzie po nim wszystko jest już jasne. Beta zwykle przychodzi dopiero około 20. Osiwieję do tego czasu.
    Myślę żeby jeszcze tak dla sportu siknąć sobie z rana na testa. To będzie mój 10dpo. Ciekawa też jestem mojej jutrzejszej tempki. Czy odbije, czy jeszcze bardziej popłynie w dół. Objawy mam małpowe, ale wiem, że można się pomylić.
    Chciałam małą różnicę wieku między dziećmi, a tu zaraz 4 lata się zrobią. Ehhh...

    Dobrej nocy dziewuszki, fajnie tu z Wami :)
    I mocne kciuki za jutrzejszy zespół testerek. Dajmy czadu! :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie wyjąć suchy tampon to koszmar :) ale człowiek się na błędach uczy ;)

    Ja mam radochę bo nie mam czasu myśleć :D wreszcie. Dziś 3 godzz łóżko syna składałam. Kupiłam, małż stare wyniósł i do pracy pojechał. A ja z łóżkiem w paczce zostałam. Aleeeee dałam radę :D Wszystko mnie boli, ale synek śpi zadowolony <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 22:18

    emerald_m, mika1987 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Powoli nastrajam się psychicznie na jutro. Rano uderzę do labu. Oznaczę hcg i progesteron. To już tradycja. Pierwszy zawsze mam wynik proga i w zasadzie po nim wszystko jest już jasne. Beta zwykle przychodzi dopiero około 20. Osiwieję do tego czasu.
    Myślę żeby jeszcze tak dla sportu siknąć sobie z rana na testa. To będzie mój 10dpo. Ciekawa też jestem mojej jutrzejszej tempki. Czy odbije, czy jeszcze bardziej popłynie w dół. Objawy mam małpowe, ale wiem, że można się pomylić.
    Chciałam małą różnicę wieku między dziećmi, a tu zaraz 4 lata się zrobią. Ehhh...

    Dobrej nocy dziewuszki, fajnie tu z Wami :)
    I mocne kciuki za jutrzejszy zespół testerek. Dajmy czadu! :D

    Też chciałam małą :( a pierworodny w grudniu 4 lata...

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 12 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roza86 wrote:
    A ja dzisiaj przeżyłam mega zaskoczenie... idę do toalety i patrzę plamienie! Biegnę do kompa, włączam ovu i liczę... 7. dzień p.o.!! Implantacja? Mam nadzieję, że to to. Przez chwilę byłam pewna ciąży, nawet zasmuciłam się, że na narty w grudniu nie pojadę nie pojadę :( Później jednak coś mnie tknęło i przeglądam stare cykle... niestety znalazłam taki, w którym plamienie zaczęło się dokładnie 7. dpo. i zakończyło okresem!!! ;/ :) heh...
    Roza86, efekt takiego plamienia cicho pochrapuje obok mnie :D oby to było to!

    Miśka1987, powtarzam sobie, że w końcu się uda. I Tobie i mnie i każdej z nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 22:27

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 18 listopada mam wizytę w klinice. Pierwsza pogadanka 450 zł... Babka w recepcji twierdzi że 90% par które się tak zapiszą zachodzi i odwołuje :D oby!
    W tym cyklu olałam wszystko. Temp, monitoring, dupka i liczenie. Seks kiedy była ochota i możliwość. Syn miał ospę, wiec wiadomo - noce z nic a nie z mężem. Nawet się nie przejmuje, że 2-3 dni przed owu brak. Jeden test owu zrobiłam i akurat pozytyw. To zadziałaliśmy :D A teraz czekam. Wczoraj miałam kryzys,ale dziś ok już :)
    Może dostanę prezent na Dzień Nauczyciela :D Moje święto

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ