X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie było do śmiechu ;)
    jestem 9dpo?
    Dobuska ja nie testuje a mnie nie wygoniłyście więc nie odchodz od nas :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 12 października 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    ja 18 listopada mam wizytę w klinice. Pierwsza pogadanka 450 zł... Babka w recepcji twierdzi że 90% par które się tak zapiszą zachodzi i odwołuje :D oby!
    W tym cyklu olałam wszystko. Temp, monitoring, dupka i liczenie. Seks kiedy była ochota i możliwość. Syn miał ospę, wiec wiadomo - noce z nic a nie z mężem. Nawet się nie przejmuje, że 2-3 dni przed owu brak. Jeden test owu zrobiłam i akurat pozytyw. To zadziałaliśmy :D A teraz czekam. Wczoraj miałam kryzys,ale dziś ok już :)
    Może dostanę prezent na Dzień Nauczyciela :D Moje święto
    Moje też :D też liczę na prezent ;)
    Takie jedno, konkretne serduszko u nas bardzo się sprawdzało. 3 razy byłam w ciąży, z czego dwie były z takich pojedynczych bzyknięć. Obyście nie dotarli na tą pogawędkę do kliniki.
    Rozumiem, że testujesz w piątek?

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 12 października 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska:) dziekuje:* ja Za Ciebie tez!!

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 października 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ja wczoraj miałam biel a dziś kreska także nigdy nic nie wiadomo. Barcelona fajny wyjazd. odpoczniecie, odstresujecie się :) Też coś muszę pomyśleć.

    Dziewczyny z tą szyjką to nie jest nawet takie trudne. Jak się codziennie bada to zaczyna się człowiek orientować kiedy jest twarda kiedy miękka , wysoko i nisko to nie problem tylko ważne by robić to w tej samej pozycji i o tej samej godzinie.Ja mam problem tylko z określeniem otwarta czy zamknięta nie chce aż tak tam grzebać ale te 2 pozostałe mi wystarczają.
    Co do szyjki to mi właśnie 2 dni temu podniosła się do góry tak, że nie mogłam jej dosięgnąć a skoro było już po owu to mnie to zastanowiło mocno no i zrobiłam test

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 października 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Powoli nastrajam się psychicznie na jutro. Rano uderzę do labu. Oznaczę hcg i progesteron. To już tradycja. Pierwszy zawsze mam wynik proga i w zasadzie po nim wszystko jest już jasne. Beta zwykle przychodzi dopiero około 20. Osiwieję do tego czasu.
    Myślę żeby jeszcze tak dla sportu siknąć sobie z rana na testa. To będzie mój 10dpo. Ciekawa też jestem mojej jutrzejszej tempki. Czy odbije, czy jeszcze bardziej popłynie w dół. Objawy mam małpowe, ale wiem, że można się pomylić.
    Chciałam małą różnicę wieku między dziećmi, a tu zaraz 4 lata się zrobią. Ehhh...

    Dobrej nocy dziewuszki, fajnie tu z Wami :)
    I mocne kciuki za jutrzejszy zespół testerek. Dajmy czadu! :D

    Emerald trzymam kciuki:) będzie dobrze
    A nie możesz zrobić bety na cito. Ja tak właśnie zrobiłam kosztowało mnie to 2 zł więcej a wynik był po 3 h

    emerald_m lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 października 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dobuska ja wczoraj miałam biel a dziś kreska także nigdy nic nie wiadomo. Barcelona fajny wyjazd. odpoczniecie, odstresujecie się :) Też coś muszę pomyśleć.

    Dziewczyny z tą szyjką to nie jest nawet takie trudne. Jak się codziennie bada to zaczyna się człowiek orientować kiedy jest twarda kiedy miękka , wysoko i nisko to nie problem tylko ważne by robić to w tej samej pozycji i o tej samej godzinie.Ja mam problem tylko z określeniem otwarta czy zamknięta nie chce aż tak tam grzebać ale te 2 pozostałe mi wystarczają.
    Co do szyjki to mi właśnie 2 dni temu podniosła się do góry tak, że nie mogłam jej dosięgnąć a skoro było już po owu to mnie to zastanowiło mocno no i zrobiłam test

    A mam pytanko bo w tym cyklu chciałam sprawdzic szyjke o różnych porach... gdyby była ciąża by była tylko w jednym położeniu czy różnie?
    Np dziś po obudzeniu (sprawdzam przed i po siusiu) Była wysoko koło 13czyli 8h później nisko i teraz (budzę często się o tej porze na potrzebę) nieco wyżej...I co wcześniej nie zaobserwowałam skierowana mu dołowi a nie ku ścianie brzucha

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 października 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S z tego co zaobserwowałam to pora dnia może zmieniać położenie szyjki. Tzn ona może zmieniać położenie rano, popołudniu i wieczorem więc jeśli w jeden dzień obserwujesz rano a w drugi popołudniu może się zdarzyć że np się podniosła albo zeszła na dół w stosunku do innej pory dnia, ale np gdybyś sprawdziła o tej samej porze mogłoby położenie się nie zmienić. Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam ale jak sprawdzasz o różnej porze to lepiej się nie sugerować.
    Takim objawem wczesnej ciąży jest też rozpulchniona szyjka. Jak wkładasz palec to jest wrażenie jakby nie było tam miejsca. Zobacz jutro po obudzeniu i porównaj. Wtedy będziesz wiedzieć

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska zapraszamy na listopad w takim razie :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 października 2016, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    AJA_S z tego co zaobserwowałam to pora dnia może zmieniać położenie szyjki. Tzn ona może zmieniać położenie rano, popołudniu i wieczorem więc jeśli w jeden dzień obserwujesz rano a w drugi popołudniu może się zdarzyć że np się podniosła albo zeszła na dół w stosunku do innej pory dnia, ale np gdybyś sprawdziła o tej samej porze mogłoby położenie się nie zmienić. Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłam ale jak sprawdzasz o różnej porze to lepiej się nie sugerować.
    Takim objawem wczesnej ciąży jest też rozpulchniona szyjka. Jak wkładasz palec to jest wrażenie jakby nie było tam miejsca. Zobacz jutro po obudzeniu i porównaj. Wtedy będziesz wiedzieć
    Nie zrozumialas chyba mnie. ;) Sprawdzam codziennie 3 razy ;) Tak dla siebie szczerze mówiąc ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 października 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 i emerald_m czekam na wasze teściory :)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni właśnie sikać i pokazywać tesciory z dwoma krechami!
    Dobuska jak tam u Ciebie?

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Emerald trzymam kciuki:) będzie dobrze
    A nie możesz zrobić bety na cito. Ja tak właśnie zrobiłam kosztowało mnie to 2 zł więcej a wynik był po 3 h
    Nie wiem, czy jest taka możliwość. Zapytam i chętnie z niej skorzystam. Dzięki za podpowiedź :) Robię w Diagnostyce.

    I cześć wszystkim :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 października 2016, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy się budzicie a ja idę spać...
    Wszystko mnie boli po tej nocce :(
    Dobranoc :* A jak się obudze proszę o dobre wieści i dużo wirusków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 06:30

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald widzę ze temp odbiła testowalas?

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 13 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cień :)

    AJA_S, Madziulla, emerald_m, cookiemonsterka, dobuska, Migracja, _Abby_, kate88:), ojejku, roslinka, Klameczka, karolka22, She86, zFolwarku, kaka470, zakocona lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 października 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    U mnie cień :)

    Gratulacje kochana :*

    Dobra idę spać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 06:32

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    U mnie cień :)

    Wow suuuper pokaż fotkę! ;)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 października 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    U mnie cień :)
    pokaż cienia :)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    rosax3 i emerald_m czekam na wasze teściory :)
    Byłam. Wysikałam biel :( Ostatnia nadzieja w becie. Proszę o kciuki!

    Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 października 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Byłam. Wysikałam biel :( Ostatnia nadzieja w becie. Proszę o kciuki!
    zaciśnięte &&&&&&&

    emerald_m lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ