X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 21 września 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniNorris, InBlue, dokladnie, sikamy stadnie :) Chociaz nie wiem, czy sie doczekam.
    Wczoraj klucia w podbrzuszu, dzisiaj cycki mnie bola :P No ale u mnie taka burza hormonow, ze nigdy nie wiem czy to wczesne objawy, czy wsciek macicy :P

    InBlue lubi tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 września 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza :( nie lubię! :( bardzo nie lubię! :(


    u mnie wczoraj i dziś rano pozytywny test owu, dziś szczyt śluzu i szyjki. jak mi OF potwierdzi owulację to zmienie termin testowania ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniNorris wrote:
    Tak jak ja i Kat83:):)

    Oj to będzie się działo. Będzie razem 6 kreseczek ;-)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, wow. No to może będą bliźniaki :)!

    Najmłodsza, bardzo mi przykro :( Oby w listopadzie za to dwa urosły!

    Pianistka, działaliście już?

    U mnie jak tak dalej pójdzie, to się będę na listopad dopiero będę mogła zapisać chyba :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 19:19

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 21 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:24

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 21 września 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, przykro mi :( Ale trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    Yvonne, u mnie testy też wychodziły negatywne. Wczoraj test owu wyszedł pozytywny, ale to pewnie po pregnylu. Śluzu płodnego nie widzę do teraz, a owulka potwierdzona monitoringiem ;) Także różnie to bywa :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 21 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:25

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, tak, juz męża zaciągnęłam do sypialni :D
    Ogólnie to wyglada tak: ze <3 było w piątek, niedziele, wtorek i środę. Pozytywny test owu wczoraj i dzisiaj rano. Dzis szczyt śluzu i szyjki. Wiec owulacja pewnie dzis lub najpóźniej jutro :) wiec myśle ze starania trafione :)
    W tamtym cyklu troche zagapiliśmy bo w środę testy wychodziły ciemne a ja myslalam ze jeszcze daleko do pozytywów. A w czwartek były pozytywne i za chwile negatywne! A my <3 dopiero od czwartku wiec od dnia owu lub tylko dzien przed. W tym cyklu to ja zaskoczyłam owulacje :D

    zFolwarku, Kat83 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • PaniNorris Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 21 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 moja tez się wściekła, kluje codziennie. :-) narazie cierpliwość nas ratuje

    Keep fingers cross!
  • stacey Znajoma
    Postów: 21 38

    Wysłany: 21 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nic nie urosło. Cykl bezowulacyjny.
    Zawsze masz regularne cykle ? Może nic straconego? Ja bym tak szybko nie przekreślała tego cyklu. Mojej kuzynce też niby nic nie urosło i miał być bezowulacyjny cykl, to "nic" ma już 3 lata i rośnie jak na drożdżach :) Chodzi o to, że wiele zależy od jakości usg, od budowy narządów rodnych pacjentki i od kompetencji lekarza. Czasami jest tak jak np u mnie, że jedne jajnik chowa się za macicą i ciężko go dokładnie obejrzeć podczas usg. Ja dalej za Ciebie trzymam kciuki !

    sJtYp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Zakocona, tak, juz męża zaciągnęłam do sypialni :D
    Ogólnie to wyglada tak: ze <3 było w piątek, niedziele, wtorek i środę. Pozytywny test owu wczoraj i dzisiaj rano. Dzis szczyt śluzu i szyjki. Wiec owulacja pewnie dzis lub najpóźniej jutro :) wiec myśle ze starania trafione :)
    W tamtym cyklu troche zagapiliśmy bo w środę testy wychodziły ciemne a ja myslalam ze jeszcze daleko do pozytywów. A w czwartek były pozytywne i za chwile negatywne! A my <3 dopiero od czwartku wiec od dnia owu lub tylko dzien przed. W tym cyklu to ja zaskoczyłam owulacje :D
    O pięknie :)
    U nas to samo W ciągu ostatnich 5 dni było już 4 staranka a dziś znowu bo owu już na pewno jest bo brzuch jak zawsze boli, wzięłam nospę :) Nic dziwnego jak dziś pęcherzyk 20,42 mm :D

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 21 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka testujemy w takim razie razem;) wlasnie wrocilam od ginekologa, pecherzyk 21 mm, dzis lub jutro owulacja. Trzeba dzialac :)))

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Pianistka testujemy w takim razie razem;) wlasnie wrocilam od ginekologa, pecherzyk 21 mm, dzis lub jutro owulacja. Trzeba dzialac :)))
    Hihi wszystkie testujemy razem :D
    Ładny pęcherzyk, owu lada chwila... u mnie chyba już :)

    Salamanka lubi tę wiadomość

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 21 września 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo SusannaDean super! w takiej ekipie musi Nam sie udać! przysiegam na forum, że tym razem wytrzymam do końca i nie zrobie ani jednego testu ciązowego przed 5.10 Amen!:)

    Nola lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 21 września 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanko. Jak myslicie- dzisiaj tez probowac❤️ ? Ostatnie przytulanki byly w poniedzialek. A moze poczekac do jutra? Chyba ze probowac i dzis i jutro? Chociaz czasem co za duzo to tez nie dobrze, po plemniki sa za mlode✌️

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 21 września 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować będę chyba17.chodz pewności nie mam bo po ciąży wszystko się rozregulowalo kiedyś miała cykl 28 i ani mniej ani więcej zawsze 28wieczorem przychodziła @ teraz czasem i 31.To normalne jest?okres mam od stycznia więc chyba już wszystko powinno wrucic do normy. Wiecie jak to z tym wszystkim jest?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja wam zazdroszczę tego monitoringu :/
    A co myślicie? We wtorek popołudniu test owu +. Wczoraj rano tez po czym zaczął blednąć. Wczoraj i dzisiaj szyjka bardzo otwarta, duzo śluzu. Dzisiaj temp w dole wciąż. Kiedy owu?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka, i co, były starania? U nas nie ma najmniejszego problemu z nasieniem wiec my codziennie <3 :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 22 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będe testowała w tych okolicach co Wy dziewczyny. Mam nadzieje ze poczatek października będzie obfity w pozytywne testy!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Mam jeszcze pytanko. Jak myslicie- dzisiaj tez probowac❤️ ? Ostatnie przytulanki byly w poniedzialek. A moze poczekac do jutra? Chyba ze probowac i dzis i jutro? Chociaz czasem co za duzo to tez nie dobrze, po plemniki sa za mlode✌️
    Tak się bałam przegapić owu ha ha, że <3 były teraz w poniedziałek, wtorek i wczoraj, a wcześniej co 2 i 3 dni :) ha ha ha zobaczymy
    Ona na pewno była wczoraj bo brzuszek bolał, zawsze po tych objawach miałam za 12 dni @, więc się zgadza jak w zegarku, pęcherzyk był śliczny 21 mm musiał mieć jak pękał, endo 10-11 mm :D :D

    Plemniki wcale nie są młode, może być ich jedynie mniej ponieważ oczekują już dojrzałe do wytrysku... gdybyś tak cały czas codziennie to może dużo niedojrzałych ale tak to spoko, ważne żeby cały czas były wtedy ma kto gonić komórkę :D :D

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ