X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    aaaaa, no to dzięki Susanna. Ja myślałam że to na zasadzie wczoraj owu a dzis tempka niemalże jak w gorączce :D widzisz :D dzięki!

    a co do pęknięcia to było tak, ze siedziałam z małą w fotelu i jak się podniosłam z nią na rękach i pochyliłam by ją odłożyć do łóżeczka to poczułam takie kłucie w prawym boku, jakby pachwinie aż, jakby ktoś szpilkę wbił. to mogło być to?
    Jak najbardziej mogło być to, szczególnie, ze w zeszłym cyklu jak pamiętam też miałaś ból/ucisk w okolicach owulacyjnych :) Więc szansa na to, ze będziesz czuła teraz owu jest duża, u mnie dzieje się to około rok czasu, po roku od odstawienia tabletek , które brałam aż 5 lat.. najwidoczniej tak mam :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dziś @, więc melduję się na październik. Proszę o wpisanie na 20.10.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak najbardziej mogło być to, szczególnie, ze w zeszłym cyklu jak pamiętam też miałaś ból/ucisk w okolicach owulacyjnych :) Więc szansa na to, ze będziesz czuła teraz owu jest duża, u mnie dzieje się to około rok czasu, po roku od odstawienia tabletek , które brałam aż 5 lat.. najwidoczniej tak mam :)

    u mnie ciąża i poród mogły coś zmienić. bo przed ciążą nigdy nie miałam żadnych dolegliwości.
    a wiesz co, dzisiaj w nocy zabolał mnie jakby prawy jajnik. wczoraj w dzień miałam ból jakby @ i pobolewała mnie lewa strona :o jak to możliwe?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 22 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, niektóre kobiety ( w tym ja - mam już potwierdzone niejednym monitoringiem) czuje moment pęknięcia pęcherzyka, skoro on ma 2 cm to idzie to wyczuć, nie każdy ale ok 30 % z tego co czytałam ma taki ból. Czasem jest ból jakby otrzewnowy (płyn wylewa się na jamę brzuszną) czasem takie kłucie prawie w tyłku albo aż w tyłku, a czasem może promieniować do uda :) Wszystkie rodzaje miałam, jak się gwałtownie ruszysz a najlepiej szybko wstaniesz to akurat idzie wyczuć coś na zasadzie odbicia :) Także to mogło być pęknięcie pęcherzolka twojego :)


    dokladnie SusannaDean mam identycznie. Jak mam juz taki duzy pecherzyk to czasem mam odczucie podczas chodzenia jakbym sie odbijał.

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    u mnie ciąża i poród mogły coś zmienić. bo przed ciążą nigdy nie miałam żadnych dolegliwości.
    a wiesz co, dzisiaj w nocy zabolał mnie jakby prawy jajnik. wczoraj w dzień miałam ból jakby @ i pobolewała mnie lewa strona :o jak to możliwe?

    Jak pęka pęcherzyk to ma prawo boleć bo tam jest płyn rozlany (w zatoce douglasa, po tym stwierdza się, że była owu na monitoringu) przecież organy są obok siebie, ja też miałam lekkie skurcze wczoraj a ten mój charakterystyczny ból umiejscawia się zazwyczaj po stronie z której owu jest, po kilku godzinach 3-4 zelżał no i mi przechodzi podczas <3 bo się organizm rozluźnia :) hihi

    Pianistka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ma ponad 2 cm czasem, to duże jest, to się tak wydaje :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilli :( bardzo nie lubię

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy jeszcze na kiedy OF wyznaczy mi owu pod względem temp. ale myślę, że dzisiaj.
    a ile po owulacji szyjka powinna się zamknąć, powinien zaniknąć śluz płodny/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szkoda, ale chyba się na tego spodziewałam. Test już dawno wyszedłby, gdyby była ciąża. Właśnie kupuje testy owulacyjne :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zobaczymy jeszcze na kiedy OF wyznaczy mi owu pod względem temp. ale myślę, że dzisiaj.
    a ile po owulacji szyjka powinna się zamknąć, powinien zaniknąć śluz płodny/
    Niekoniecznie zaraz po owu musi się zamknąć, przecież około 24 godziny po ma szanse jeszcze zapłodnienie być tzn że powinna zostać otwarta bo to wg lekarzy czas płodny jeszcze :) Także owu myślę była, mozesz jeszcze podziałać jeśli chcecie :) Ale dużo było, jak u nas, atak skoncentrowany ha ha ha :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    No szkoda, ale chyba się na tego spodziewałam. Test już dawno wyszedłby, gdyby była ciąża. Właśnie kupuje testy owulacyjne :)
    No nowy cykl nowe nadzieje (ile już to przerabiałam :D ) hehe dasz radę :D Dzidzie już masz jedną więc jest smutek ale i ogromna radość :* :*

    Majowa dzidzia? Może być i czerwcowa :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziałamy, a co! :D napewno nie zaszkodzi :)
    to zakładając owu w czwartek, starania były niedziela, wtorek, środa i czwartek. no idealnie :D
    bo w tamtym cyklu zaczęliśmy w dzień pozytywnego testu

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    podziałamy, a co! :D napewno nie zaszkodzi :)
    to zakładając owu w czwartek, starania były niedziela, wtorek, środa i czwartek. no idealnie :D
    bo w tamtym cyklu zaczęliśmy w dzień pozytywnego testu
    U nas czwartek, sobota, poniedziałek, wtorek i środa, a owu wczoraj tj. środa :)atak ! <3 ideolo Pianistka
    A my jeszcze tacy pomęczeni po wspinaczkach górskich, górskie powietrze hahahha

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U nas czwartek, sobota, poniedziałek, wtorek i środa, a owu wczoraj tj. środa :)atak ! <3 ideolo Pianistka
    A my jeszcze tacy pomęczeni po wspinaczkach górskich, górskie powietrze hahahha

    haha, to mamy identyczny czas <3 w stosunku do owu :D bo u nas wszystko o dzień później :D
    no to jak nic, musimy razem iść na fiolet :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 22 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całe życie od kiedy pamiętam czułam pęknięcie pęcherzyka, ale jak komuś mówiłam to tylko oczami przewracały... Zawsze wiem kiedy i z którego jajnika mam ovu.

    ed. Wiecie co? Dziewczyny. Ja już nawet się nie łudzę że się uda po takim czasie starań, ale jakoś z Wami dobrze mi tu jest. Chociaż wygadać i wyżalić się mam komu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 10:26

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa, zawsze jest nadzieja. No chyba że ktoś nie ma macicy, to już raczej nie. Zobacz np Demsik. 6 lat starań, zaskoczyła na chwilę przed wizytą w klinice, ot tak! W końcu musi się udać

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 22 września 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wiem że trzeba wierzyć, ale ja już się z tym pogodziłam i już nawet zal odszedł, czasem tylko coś mnie nachodzi na żale i marudzenie :/

  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 22 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, przygalopowałam do Was na lajkoniku z wrześniowego wątku. Jeśli można dołączyć to poproszę na 22 października, wtedy zaprezentuję Wam piękne kreseczki :* Powodzenia Wszystkim!!!!

    lilirose, Pianistka, zakocona lubią tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No nowy cykl nowe nadzieje (ile już to przerabiałam :D ) hehe dasz radę :D Dzidzie już masz jedną więc jest smutek ale i ogromna radość :* :*

    Majowa dzidzia? Może być i czerwcowa :)
    Datę @ zmieniłam a maja na czerwiec już nie :D
    Kiedy ma się już jednego brzdąca to na pewno jest mniej czasu na myślenie i ew. rozpaczanie. ;) pamiętam jak dokładnie dwa lata temu nie udało nam się w 1 cyklu i było przeżywanie i łzy. Teraz planuję co jeszcze zdążę zrobić przed ciążą ;) o 180° inne myślenie, co jest dla mnie samej zaskoczeniem.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melmarmis, lilirose, dopisane :)

    Pianistka, ja próbowałam z termometrem chyba przez 2 dni przed poprzednią ciążą. Na tym się zakończyło. Kompletnie mi się nie chciało :P A teraz to nawet nie mam co próbować, bo kp w nocy i o różnych porach się budzę przez to, żeby małego nakarmić, więc nie miałoby to jakiegokolwiek sensu.

    Ja nie czuję kompletnie bólu owulacyjnego, nie miałam w poprzedniej ciąży też bólu związanego z zagnieżdżeniem ani żadnych plamień.

    Susanna, co to jest dong quai?

    Pianistka, Susanna, a w poprzedniej ciąży, to kompletnie nie pamiętam, jaki miałam śluz przed testowaniem. Ja 9,10 i 13dpo testowałam wtedy. W 13dpo test już wyszedł. A teraz to ja nie mam pojęcia czy w ogóle jakieś dpo jestem :P

    Marmurkowa, mi testy wychodziły ;) Betę zrobię dopiero, jak test wyjdzie :) Choć kusisz :P

    lilirose, to zmień też, że w październiku się staracie :P

    Marmurkowa, jeszcze przed i trochę w ciąży siedziałam na jednym z wątków z super babeczkami, które bardzo długo się starały. Teraz widzę, że dwie z nich w ciąży, trzecia w ciąży po urodzeniu synka w 20-którymś tyg ciąży, który zmarł, więc nie trać nadzieji!

    lilirose lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ