X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka, a czemu robiłaś testy po okresie?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 22 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, super, to jest nas juz 4 w tym samym dniu :) Jeeeeeah! Trzymamy kciuki. W kupie sila ;)

    InBlue, lilirose lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    lilirose, haha :D :D Spójrz na mój wykres :P Tadek tak dawał nam czadu, że nic się nie chciało kompletnie.

    Ja spróbuję na razie tylko z testami owu. Liczę, że miesiąc urodzin syna będzie nam sprzyjał i zajdziemy.

    Ha ha, widzę właśnie, były romantyczne noce z głową w poduszce :D

    U nas też czasem takie zwariowane dni. Czasem zaczęliśmy działać, a synio też ;) nastrój opadł (dosłownie :D) i trzeba było od nowa rozkręcać imprezę. Przy jednym maluchu trudno zmajstrować drugiego :P

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Zakocona, w tym cyklu biorę przykład, bo czasem odpuszczam ze zmęczenia ;) specjalnie kupiłam sobie dodatkowy wspomagacz pod postacią Conceive i liczę na gorące spotkania trzeciego stopnia :D:D:D

    Hihi spotkania trzeciego stopnia brzmią kusząco :)

    lilirose lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 23 września 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Marteczka, a czemu robiłaś testy po okresie?

    Bo byłam pewna, że to kontynuacja tego poprzedniego cyklu. Pierwszy raz mi się zdarzyło mieć tak wysokie temp zaraz po @.

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 23 września 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie no :o a ja dalej mam otwartą szyjkę, śluzu jest tyle ze w nocy wstawałam zmieniać majtki, temp w dole :o
    Weźcie zobaczcie na moj wykres :/ bo ja juz nic nie czaje? To kiedy ta owu

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się dziewczyny tutaj, przyszła @ :/

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 23 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    No nie no :o a ja dalej mam otwartą szyjkę, śluzu jest tyle ze w nocy wstawałam zmieniać majtki, temp w dole :o
    Weźcie zobaczcie na moj wykres :/ bo ja juz nic nie czaje? To kiedy ta owu

    Może dopiero teraz będziesz miała owulke :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 września 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, goń męża i do roboty :D
    Ja właśnie wstałam, pierwszy raz od daaaawna przespana noc. Nafutrowałam małego kasza jaglaną z jabłkiem i żurawina i spał jak niemowlę.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 23 września 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilli, nie wiem co to za powiedzenie spał jak niemowlę :P moje niemowlę budzi sie co 1-2 h :P

    Marteczka no właśnie byłam pewna ze juz po :o

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 23 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Lilli, nie wiem co to za powiedzenie spał jak niemowlę :P moje niemowlę budzi sie co 1-2 h :P

    Marteczka no właśnie byłam pewna ze juz po :o

    Tempka powinna odbić moim zdaniem jutro albo pojutrze :)
    I owulacja byłaby wtedy w 18-19 dniu cyklu, co zgadza się też z wynikiem testu owulacyjnego :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 23 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Tempka powinna odbić moim zdaniem jutro albo pojutrze :)
    I owulacja byłaby wtedy w 18-19 dniu cyklu, co zgadza się też z wynikiem testu owulacyjnego :)

    No to działamy dalej :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek :) dzisiaj 7dpo .
    Wczoraj w nocy mialam klócie w lewym jajniku... bolalo :( czy to moglo byc zagniezdzanie? ;)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 23 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj szyjka wysoko twarda i zamknieta... zawsze mialam na pol otwarta :) jakis znak... :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 23 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam od gina. Dziwny ten gin... mowie mu ze chcialabym posiew z pochwy bo podobno sa takie bakterie ktore nie daja jakis objawów a ja nie moge zajsc w ciaze rok. A on na to ze nie ma tutaj takiej potrzeby, ze wszystko jest w porządku. Mowie czy jest szansa na monitoring cyklu, on mowi no zebym przyszla za 10dni na usg to zobaczymy pecherzyk. Ale za 10 dni to ja będę miec 21 dzien cyklui bede po owulacji. No to za tydzień pani przyjdzie. A pozniej po owulacji zobaczymy czy jest cialko żółte. Mowie mu o tym TSH ze wyszlo wysokie. On no to trzeba uregulowac hormon tarczycy. Mowie o plamieniach przed @. On na to ze to nic takiego. A moze tarczyca to powoduje. Ale narazie nie trzeba badac nic wiecej, zadnych hormonow. Tylko zebym ta tarczyce unormowala. On jest tak malomówny. O wszystko trzeba sie pytac. Sam nic nie powie. Chyba trzeba zmienić gina.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki mam pytanie: czy moge zrobic badania, ktore zleciła mi gin (m.in. testosteron, LH, FT3 i 4, TSH) w 2 dniu cyklu? Gin zaleciła 3-4 dc. Czy to może wpłynąć na wynik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka wrote:
    Dziendoberek :) dzisiaj 7dpo .
    Wczoraj w nocy mialam klócie w lewym jajniku... bolalo :( czy to moglo byc zagniezdzanie? ;)
    Objawy przed terminem @ to wielka niewiadoma :) A jeśli chodzi o zagnieżdżenie to moze być a nie musi :) Uzbrój się jeszcze w cierpliwość troszkę

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 23 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka nie doszukuj sie bo szkoda rozczarowania. Moze to byc jakis obajaw ciazy, a moze nie byc. Musisz sie uspokoic. Ja tez do niedawna sie nakrecalam na wszystkie wczesne objawy a @ przychodziła. Spokojnie. Najlepiej o tym nie myśleć. Bo to nic nie da. Tak wcześnie nie jest nikt w stanie czegokowiek stwierdzic. Wiem ze to okropne ale musimy ćwiczyć cierpliwość. Dla mnie to jest szkola życia :/

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Wrocilam od gina. Dziwny ten gin... mowie mu ze chcialabym posiew z pochwy bo podobno sa takie bakterie ktore nie daja jakis objawów a ja nie moge zajsc w ciaze rok. A on na to ze nie ma tutaj takiej potrzeby, ze wszystko jest w porządku. Mowie czy jest szansa na monitoring cyklu, on mowi no zebym przyszla za 10dni na usg to zobaczymy pecherzyk. Ale za 10 dni to ja będę miec 21 dzien cyklui bede po owulacji. No to za tydzień pani przyjdzie. A pozniej po owulacji zobaczymy czy jest cialko żółte. Mowie mu o tym TSH ze wyszlo wysokie. On no to trzeba uregulowac hormon tarczycy. Mowie o plamieniach przed @. On na to ze to nic takiego. A moze tarczyca to powoduje. Ale narazie nie trzeba badac nic wiecej, zadnych hormonow. Tylko zebym ta tarczyce unormowala. On jest tak malomówny. O wszystko trzeba sie pytac. Sam nic nie powie. Chyba trzeba zmienić gina.
    Na nfz?
    Dziołcha ja od samego początku prywatnie chodzę bo bym każdorazowo słyszała to co ty....oni się zdają mieć w dupie nas. Pani taka młoda? Ma pani czas. I koniec rozmowy.

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 23 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka,nie mam pojęcia. .. :/

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ