Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 249 196

    Wysłany: 13 października 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odświeżam ciągle stronę z wynikiem, ale jeszcze nie ma, ale jakoś dziwnie spokojna jestem ;d

    nick nieaktualny, AJA_S lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 13 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaandzia wrote:
    ja odświeżam ciągle stronę z wynikiem, ale jeszcze nie ma, ale jakoś dziwnie spokojna jestem ;d

    A kiedy robiłaś bo ja po południu i może być tak że wynik dopiero jutro...

    Australijka
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 249 196

    Wysłany: 13 października 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja około 10 rano, kiedyś też tak robiłam i wynik miałam raz o 18 a raz o 18;/

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 249 196

    Wysłany: 13 października 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy razem;d

    Australijka lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, Australijka, kciuki
    Moja beta przyszła niedawno <0.1mlU/ml. Progesteron nie kłamał.
    Teraz czekam na @. Chcę już nowy cykl.

    Sandri, pięknie <3

    Australijka lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 13 października 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaandzia wrote:
    ja około 10 rano, kiedyś też tak robiłam i wynik miałam raz o 18 a raz o 18;/

    O rany... Co za stres!!!

    Australijka
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 13 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ! Musze wam to powiedzieć! Probujcie zioła! Ja jestem pewna ze Dong Quai nam pomógł! Nie moglam zajsc ponad rok. A z dongiem w pierwszym cyklu sie udalo!

    Migracja lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dziewczynki ! Musze wam to powiedzieć! Probujcie zioła! Ja jestem pewna ze Dong Quai nam pomógł! Nie moglam zajsc ponad rok. A z dongiem w pierwszym cyklu sie udalo!
    U mnie było to samo, niestety u mnie nieszczęśliwie...

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Dziewczynki ! Musze wam to powiedzieć! Probujcie zioła! Ja jestem pewna ze Dong Quai nam pomógł! Nie moglam zajsc ponad rok. A z dongiem w pierwszym cyklu sie udalo!
    A gdzie kupowałaś te zioła? W necie, czy gdzieś w stacjonarnym sklepie?

    Susanna, bardzo mi przykro :(

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • yvonneSW Autorytet
    Postów: 532 527

    Wysłany: 13 października 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:28

    Mój synek 💗
    zqh730k.png
    04.2019 Okruch 5tc 😔
    Moj drugi synek💜
    vgr00ts.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 249 196

    Wysłany: 13 października 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna przykro;((( nie wierzę!

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 13 października 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna♡♡♡♡♡♡♡♡

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 13 października 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, tak mi przykro :(

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna <3

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 13 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna strasznie mi przykro:(

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 października 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald to co listopad nasz?
    Susanna nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Mówisz o przeszłości nie teraz, prawda ?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Susanna nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Mówisz o przeszłości nie teraz, prawda ?

    Teraz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziaa jak beta??

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    emerald to co listopad nasz?
    Susanna nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Mówisz o przeszłości nie teraz, prawda ?
    No nawet tak nie żartuj! Ty przecież już jesteś w ciąży <3 :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 13 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sussana bardzo mi przykro:(

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ