X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katt23 wrote:
    pytanie , robiłam z porannego siku dwa testy , jeden bobo test o czułości 10 i wyszedł negatywny w całej białej okazałości , a drugi Novatest 25 czułości i pojawila się druga kreska. O co kaman ? dlaczego czulszy test nie wykazał nic , a mniej czuly już tak ?
    Jutro ide na betę , tak czy siak . ale po prostu nie rozumiem ....
    Moze jeden byl trefny.. Zapodaj fote ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulla! suuuuper , gratulacje ;) !

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 27 października 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test jeszcze teraz z drugiego moczu , jest jasna różowa kreska , widać ją gołym okiem, ale na zdjęciu chyba słabo widoczna.
    https://zapodaj.net/1872d8ae1c2c8.jpg.html
    https://zapodaj.net/b71f6c49a70ed.jpg.html

    sandri_1, Olciuska, melmarmis, kate88:), justyna14, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 27 października 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katt23 widać widać po cichu gratuluję

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katt23 wrote:
    zrobiłam test jeszcze teraz z drugiego moczu , jest jasna różowa kreska , widać ją gołym okiem, ale na zdjęciu chyba słabo widoczna.
    https://zapodaj.net/1872d8ae1c2c8.jpg.html
    https://zapodaj.net/b71f6c49a70ed.jpg.html
    Jasne ,ze widac ;) lec na bete ;) i dawaj znac ;*

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. Wiesiolka nie mozna brac po owu, bo moze spowodowac poronienie! Zapamietaj, zeby Ci sie kiedys znowu nie pomylilo ;)

    Asiulla. Gratuluje :)

    Asiulka83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Olciuska. Wiesiolka nie mozna brac po owu, bo moze spowodowac poronienie! Zapamietaj, zeby Ci sie kiedys znowu nie pomylilo ;)

    Asiulla. Gratuluje :)
    OJEJ az tak! teraz to na pewno zapamietam! ;) dzieki Annie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    OJEJ az tak! teraz to na pewno zapamietam! ;) dzieki Annie :*

    tak bo powoduje skurcze macicy i moze utrudniac zagniezdzenie


    "Olej z wiesiołka a płodność: jak go stosować?
    Olej z wiesiołka może wywoływać mikroskurcze macicy, dlatego przyjmuje się, że trzeba go przyjmować etapami. Zaczynamy w pierwszym dniu cyklu (czyli w momencie wystąpienia miesiączki) i zażywamy aż do owulacji. W momencie wkroczenia w drugą fazę cyklu, czyli po owulacji, odstawiamy olej z wiesiołka i zaczynamy go przyjmować ponownie dopiero w czasie wystąpienia miesiączki.

    Dlaczego nie wolno przyjmować oleju z wiesiołka przez cały czas? Ponieważ jeśli w czasie owulacji dojdzie do zapłodnienia, olej z wiesiołka może wywołać mikroskurcze macicy, a te z kolei poronienie. Wystarczy więc dokładnie obserwować swój cykl, aby bezpiecznie korzystać z dobroczynnych właściwości olejku z wiesiołka."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 14:24

  • katt23 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 27 października 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska - dzwoniłam do labo i dopiero jutro od 7 mają otwarte ( mała miejscowość to niestety jedno labo ). I wynik albo w sobote albo w poniedziałek... ;/

    dwurożność macicy.
    cykle 31 dniowe.
    f2w390bv8mm2pfbf.png
    27.10.2016 (+) beta 830,2 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    tak bo powoduje skurcze macicy i moze utrudniac zagniezdzenie


    "Olej z wiesiołka a płodność: jak go stosować?
    Olej z wiesiołka może wywoływać mikroskurcze macicy, dlatego przyjmuje się, że trzeba go przyjmować etapami. Zaczynamy w pierwszym dniu cyklu (czyli w momencie wystąpienia miesiączki) i zażywamy aż do owulacji. W momencie wkroczenia w drugą fazę cyklu, czyli po owulacji, odstawiamy olej z wiesiołka i zaczynamy go przyjmować ponownie dopiero w czasie wystąpienia miesiączki.

    Dlaczego nie wolno przyjmować oleju z wiesiołka przez cały czas? Ponieważ jeśli w czasie owulacji dojdzie do zapłodnienia, olej z wiesiołka może wywołać mikroskurcze macicy, a te z kolei poronienie. Wystarczy więc dokładnie obserwować swój cykl, aby bezpiecznie korzystać z dobroczynnych właściwości olejku z wiesiołka."
    Jak to czlowiek moze sobie sam szkodzic, nawet nie zdajac sobie z tego sprawy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam bardzo bardzo głupie pytanie ! I co weźcie mnie w łeb palnijcie. Czy test pozytywny może w ogóle wyjść 6 dni po owu? Pytam bo dzisiaj jestem 5 dni po i czekam oczywiście ale głupie myśli mnie nachodzą żeby jutro testować :/ ehh.. ja głupia....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zaczyna mnie coś piec pęcherz i lipa nie wiem czy się ratować furagina czy lepiej nie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny mam bardzo bardzo głupie pytanie ! I co weźcie mnie w łeb palnijcie. Czy test pozytywny może w ogóle wyjść 6 dni po owu? Pytam bo dzisiaj jestem 5 dni po i czekam oczywiście ale głupie myśli mnie nachodzą żeby jutro testować :/ ehh.. ja głupia....


    blagam nie testuj....test pozytywny nie wyjdzie Ci tak szybko...znam przypadki ze 7-8 dpo wychodzily mega bladziochy ale to sa pojedyncze przypadki...naprawde poczekam jeszcze tydzien

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 27 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka niby nie powinny w tak wczesnej ciazy zaszkodzic leki, ale moze sprobuj sok z zurawiny. Ja strasznie i często cierpialam na zapalenia pecherza, sikalam krwi i cuda sie ze mna dzialy. Od kiedy pije sok to zapalenia sie nie nawracaja.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama wiem że nic nie wyjdzie ale gdzieś diabeł kusi ... furagina gdyby coś to nie zaszkodzi na etapie wczesnej ciąży ?

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 27 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ujrzalam dzis drugla (ale blada kreske!)
    Wczoraj byl moj dzien testowania,ale test byl bielutki.

    Dzis zrobilam kolejny i jest blada druga kreska! To nie byl mocz z calej nocy , bo ok. 6 bardzo mi sie chcialo siku i poszlam do toalety. A test zrobilam gdzies kol 8 rano.

    Jeszcze nie ide na bete, staram sie byc spokojna do tego i jutro powtorze test.

    kaka470, kate88:), santoocha, Asiulka83, cookiemonsterka, sandri_1, Baranek_Aga lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 27 października 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie tego oleju z wiesiołka czy jakoś tak , koleżanka dostała zalecenia od lekarza że ma go brać i ja jej powiedziałam że go bierze się do owulacji bo dowiedziałam się go z tego forum , a ona na to że on jej kazał brać cały czas czy to możliwe ona taka jakaś rozkojarzona wydaje mi się że on nie kazał jej brać cały czas , ale ona go po prostu nie suchała ???????

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    proszę wpisać cudowną Panią @ u mnie na 24.10 mimo, że wcześniej podawałam testowanie na 28
    Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę u Was zupełnie innego zakończenia października niż u mnie!:)
    Przenoszę się na listopad :P

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 października 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. Ja tez mam problemy z pecherzem czesto. Dowiadywalam sie, ze furaginy raczej nie bierze sie w ciazy, takze ja bedac w Twojej sytuacji poprosilam lekarza o antybiotyk dla kobiet w ciazy i przeszlo.

    Jezeli chodzi o testy to w 5dpo moze nawet nie dojsc do zagnjezdzenia, wiec raczej nie ma sensu testowac.
    Ja nie tesuje tak szybko, bo boje sie ciazy biochemicznej. Jakby mi wyszly dwie kreski a potem jedna to bym tego nie zniosla. Wolalabym nie wiedziec.

    Kaka470. Mysle, ze Twoja kolezanka zle zrozumiala lekarza, ale ciezko stwierdzic. Wszedzie pisze, ze wiesiolek moze spowodowac poronienie, wiec ciezko mi uwierzyc zeby lekarz o tym nie wiedzial. Chyba, ze ten lekarz w to nie wierzy, ale ja i tak chuchalabym na zimne.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 27 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dziękuje za odpowiedz mi również wydaje się że ona go nie zrozumiała , a mówi on bardzo jasno i wszystko dokładnie tłumaczy.

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ