X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    badałam, żeby sprawdzić czy owulacja była, za miesiąc mam się wybrać na sprawdzenie drożności jajowodów, nie ma co się nastawiać, ale aż się trzęsę, że tak ładnie wyszło, a może się pomylili...
    Nikt się nie pomylił :)
    Jak do tej pory wychodził?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 29 września 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisała, że 16-18 :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Tylko u mnie przeważnie brak bólu owulacyjengo oznaczał brak owulacji. Obserwuje się 3 lata więc wiem. Jakoś jestem sceptycznie nastawiona. No nic mam pregnyl na następny cykl i większą dawkę clo, więc powinno być lepiej

    Skoro pęcherzyk zmalał i jest płyn to znaczy że pękł, co innego gdyby płyn w zatoce Douglasa pojawiał się w innych dc wtedy można zacząć się martwić ale nie w okolicach ovu, to może świadczyć tylko o jednym. Więc nie bierz do głowy że nie bolało bo organizm też się zmienia, działaj może to właśnie ten "inny" cykl będzie tym szczęśliwym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    pisała, że 16-18 :)
    No to jest fajny wzrost i oczywiście dobrze swiadczy, może coś jest na rzeczy ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Skoro pęcherzyk zmalał i jest płyn to znaczy że pękł, co innego gdyby płyn w zatoce Douglasa pojawiał się w innych dc wtedy można zacząć się martwić ale nie w okolicach ovu, to może świadczyć tylko o jednym. Więc nie bierz do głowy że nie bolało bo organizm też się zmienia, działaj może to właśnie ten "inny" cykl będzie tym szczęśliwym :)
    Co by oznaczał płyn w zatoce w 26 dc? Miałam tak w cyklu marcowym i stwierdzono mi torbielkę... mogło tak być jak tak myślę.

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 29 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja miałam sporo płynu w Douglasie w 4 dc i po tym gin zaczął podejrzewać endo...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susana , Pianistka zgadza się. Jeśli płyn pojawia się w innych dc niż ovu może świadczyć o:
    pęknięcie torbieli jajnika
    wodniak jajnika
    endometrioza
    pęknięcie ciąży ektopowej (pozamacicznej)
    zapalenie przydatków
    rak jajnika
    zapalenie otrzewnej
    zapalenie jelit
    marskości wątroby
    tzw. przestymulowanie jajników (po stymulacji hormonalnej)

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 września 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem co się dzieje.
    Bardzo boli mnie dzisiaj jajnik.. ale nie np. jak leże.. boli mnie jak chodzę, podczas seksu, jak badałam szyjkę macicy i nacisnęłam jakby nad nią na ściankę.. nie wiem jak to wytłumaczyć :(
    Jest to podobny ból jaki miałam podczas torbieli ( wtedy miała 4,5 cm).. dwa dni temu pęcherzyk miał 23/24 mm.. więc to chyba nie to ? :(
    masakra jakaś..

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 29 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to bol owulacyjny a pęcherzyk gigant jednak nie był taki spisany na straty? :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 29 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:36

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Susanna, ja miałam sporo płynu w Douglasie w 4 dc i po tym gin zaczął podejrzewać endo...
    No właśnie ja miałam powiedziane, że torbiel, więc się z tym godzę, nie każdy cykl jest "dobry". Ten mam dobry, zobaczymy, czy owocny <3

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Nie wiem ja czuję że to nie mój cykl. Nie ten. Ostatnie seksy były przedwczoraj wieczorem. Wczoraj się minęliśmy z mężem, a dziś szkoda mi go bo trochę go rozłożyło i leży z gorączką.. jestem już przyzwyczajona do porażki..

    Najmłodsza mnie tak boli jajniki przy owulacji. Przez kilka dobrych godzin niezależnie co robię.

    Mnie właśnie nie boli niezależnie od tego co robię.. bo jak leże jest ok.
    Nie wiem czy to może być pękający pęcherzyk .. nie mam pojęcia jak to boli.. ale jak to ból owulacyjny.. to jak tu dzieci robić skoro boli ? No porażka jakaś ! :P

    Ale mam nadzieję, że to jest to :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, Inblue, dopisałam wam @ przy 1. testowaniu.

    Izabela86, gratulacje :)

    karolka22, trzymam kciuki :)

    Wpadłam na moment doczytać posty i lecę, bo w końcu mamy wieczór dla siebie, bo mały usnął po 20..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 29 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:36

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Mnie właśnie nie boli niezależnie od tego co robię.. bo jak leże jest ok.
    Nie wiem czy to może być pękający pęcherzyk .. nie mam pojęcia jak to boli.. ale jak to ból owulacyjny.. to jak tu dzieci robić skoro boli ? No porażka jakaś ! :P

    Ale mam nadzieję, że to jest to :)
    Kochana w tym cyklu zaczął mi się ból owulacyjny ok 18 i w czasie <3 minął :D Także warto idealnie się wstrzeliliśmy no i przed też było <3 Gigant dojrzał i pęka i piękna owu jak dla mnie, a że boli, no cóż ja nie mam gigantów a boli alekarz uznał że na to nie ma reguły i każdy przechodzi inaczej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 21:34

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie dziś powinnam mieć okres ale okresu ani widac ani slychac test negatywny i cholera wie o co chodzi ale moze wy mi powiecie czy mozliwe jest ze u mnie testy jeszcze nic nie pokazuja mimo wczesnej ciazy ? W ciazy z julka robilam yest w 6t2d byly dwie kreski w lutym teaz robilam pierwszy test w 5t4d i byla bardzo blada mocnieksza pokazala sie w 6t0d dzis bylby dopiero 4t1d ? Mozliwe ze jeszcze za wczesnie ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Mnie właśnie nie boli niezależnie od tego co robię.. bo jak leże jest ok.
    Nie wiem czy to może być pękający pęcherzyk .. nie mam pojęcia jak to boli.. ale jak to ból owulacyjny.. to jak tu dzieci robić skoro boli ? No porażka jakaś ! :P

    Ale mam nadzieję, że to jest to :)


    No to witam w klubie, ja mam tak co miesiąc a najgorsze ze płodzenie potomka w tym czasie to żadna przyjemność przez ból, wtedy mam ewidentny spadek libido.... paradoks :/ Ale jak trzeba to trzeba, chociaż czasem nie daję rady jak mam być szczera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    Hej mam pytanie dziś powinnam mieć okres ale okresu ani widac ani slychac test negatywny i cholera wie o co chodzi ale moze wy mi powiecie czy mozliwe jest ze u mnie testy jeszcze nic nie pokazuja mimo wczesnej ciazy ? W ciazy z julka robilam yest w 6t2d byly dwie kreski w lutym teaz robilam pierwszy test w 5t4d i byla bardzo blada mocnieksza pokazala sie w 6t0d dzis bylby dopiero 4t1d ? Mozliwe ze jeszcze za wczesnie ?
    Oczywiście, że możliwe że za wcześnie. Ja osobiście uważam , że testy to pic na wodę lepiej na betę pójść, chociaż wiadomo znajdzie się test za 5 zł a beta conajmniej 30 wzwyż

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    No to witam w klubie, ja mam tak co miesiąc a najgorsze ze płodzenie potomka w tym czasie to żadna przyjemność przez ból, wtedy mam ewidentny spadek libido.... paradoks :/ Ale jak trzeba to trzeba, chociaż czasem nie daję rady jak mam być szczera.
    To też lipa straszna, że boli tak... może przeczekać ból i wtedy? Komórka żyje 24 h powiedzmy, że zdolna do zapłodnienia jest troszkę krócej, a plemniki 6 h na całkowitą zdolność zapładniania, mogłoby się udać a odjęłoby się sobie bólu, bo co to za przyjemność? Mi, tak jak pisałam, pomaga to i przechodzi działa orgazm jak środek przeciwbólowy :)

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 września 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tam kombinuję żeby było dobrze ;)
    Idę spać dobrej nocki Kochane.

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ