X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, Mamuska gratulacje!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka gratulacje :) super nowiny :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, super!!! :D gratulacje dziewczyny :D
    no pięknie październik się zaczął :)

    a ja chyba po prostu chcę widzieć te kreski... odpuszczam bo szkoda kasy

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, gratuluję :) To co jutro beta ? Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo się mówi. Ja też bardzo się stresuję, tym bardziej, że mam mocne objawy :) U mnie jeśli beta się potwierdzi, to zostanie jeszcze jedno ważne pytanie, czy będziemy mieć 1 czy 2 dzieci :) Ale to teraz najmniej ważne ;)

    SusannaDean, sandri_1 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek również gratuluję :)

    Pianistka to normalne że my starające się usilnie próbujemy dopatrzeć się tych 2 kreseczek. ja też tak mam ;)

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 2 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Co do dupka, został mi tylko na dziś jeśli 10 dni, więc musiałabym znać wynik testu już jutro żeby nie brać kolejnego, jak zrobię betę to jutro nie poznam i bierze się pytanie czy brać dupka 11 dzień jutro na wieczór czy nie.

    Mój lekarz mówił, że kolejne opakowanie mam zacząć po potwierdzeniu ciąży, czyli nawet jak będę 2-3 dni przerwy to nie zaszkodzi. Ale zapytaj swojego lekarza, jak rozwikłac te techniczne sprawy... :)

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 2 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kicirożek , Mamuśka Gratuluję , cóż za wspaniałe wieści oby jak najwięcej pozytywnych testów

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susa lecz sie NORMALNIE! To absurd na takim etapie zastanawiac sie nad leczeniem. Tzn ze w trakcie staran przez polowe czasu masz traktowac sie jak w ciazy? Daj spokoj. Trzeba zachowac rozsadek. Tu nie ma prawa nic zaszkodzic na takim badz bo badz wstepnym etapie. Kuruj sie Dziewczyno! Zdrowka

    Najmłodsza_staraczka, Pianistka, AJA_S lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 2 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:37

    zFolwarku, VillemoVilo, ktosiowa, AJA_S, sandri_1 lubią tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, chyba się udało :) Wrzucam dzisiejszy test nie z porannego moczu. Test 13 dni po pregnylu 11 dpo. Jutro jadę na bete.

    https://zapodaj.net/89037a16cbc80.jpg.html
    Kicirożek wrote:
    Moj test dzis tez pozytywny :-) wczorajsza słaba kreska dzis zdecydowanie jest mocniejsza :-) strasznie sie denerwuje ...



    Gratulacje kobitki, trzymam kciuki! <3 Październik zaczyna się cudownie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 11:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Kicirożek, gratuluję :) To co jutro beta ? Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo się mówi. Ja też bardzo się stresuję, tym bardziej, że mam mocne objawy :) U mnie jeśli beta się potwierdzi, to zostanie jeszcze jedno ważne pytanie, czy będziemy mieć 1 czy 2 dzieci :) Ale to teraz najmniej ważne ;)
    pierwszy cykl z clo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Susa lecz sie NORMALNIE! To absurd na takim etapie zastanawiac sie nad leczeniem. Tzn ze w trakcie staran przez polowe czasu masz traktowac sie jak w ciazy? Daj spokoj. Trzeba zachowac rozsadek. Tu nie ma prawa nic zaszkodzic na takim badz bo badz wstepnym etapie. Kuruj sie Dziewczyno! Zdrowka
    Dzięki dziewczyny za uświadomienie mnie :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 2 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie przed pracą, bo tam się długo czeka a laboratorium do którego się nie czeka aż tyle po godz. 10 daje wyniki następnego dnia. A tak się źle czuję , że nie sądzę abym była w ciąży. Mogę wziąć apap czy co ? bo nie poradzę sobie bez wspomagania dziś a muszę być na jutro zdrowa....a nic nie wskazuje, że będę.... jakiś fervex?
    Ja się od wczoraj leczę apap... i boparoxem. Zatoki nawaliły, a jutro do zrobienia mam ponad 500 km. Muszę być zdrowa.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, u mnie 2 cs z clo, z tym, że między tymi cyklami miałam cykl przerwy :) Lekarz powiedział, że jak teraz się nie uda, to robimy dodatkowe badania, zwłaszcza męża :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Ja się od wczoraj leczę apap... i boparoxem. Zatoki nawaliły, a jutro do zrobienia mam ponad 500 km. Muszę być zdrowa.
    Ano..ja jutro do roboty muszę iść do wieczora, więc to rozumiem. Mam wit c, tantum verde i tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem..

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 2 października 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, Kicirożek ogromne gratulacje!!!! :D październik pięknie się zaczął oby tak dalej ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka,Kocirożek wielkie gratulacje :*

    Ja czekam do lutego bo wtedy bo drugim badaniu nasienia idziemy z pakietem badań do kliniki niepłodności ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, chyba że zaskoczysz kilka dni przed wizytą ;) znam wiele takich przypadków :D

    zFolwarku, AJA_S lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mamuśka,Kocirożek wielkie gratulacje :*

    Ja czekam do lutego bo wtedy bo drugim badaniu nasienia idziemy z pakietem badań do kliniki niepłodności ;)
    Wspomagacie nasienie ? Zeby przed tym lutym były lepsze już parametry?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ano..ja jutro do roboty muszę iść do wieczora, więc to rozumiem. Mam wit c, tantum verde i tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem..

    ooo super zestaw. Moja Mama jest laryngologiem i zawsze polecam pacjentom taki zestaw, bo nie jest agresywny dla organizmu :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ