Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, Mamuska gratulacje!!!

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka gratulacje :) super nowiny :)

• Pianistka Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, super!!! :D gratulacje dziewczyny :D
    no pięknie październik się zaczął :)

a ja chyba po prostu chcę widzieć te kreski... odpuszczam bo szkoda kasy

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek, gratuluję :) To co jutro beta ? Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo się mówi. Ja też bardzo się stresuję, tym bardziej, że mam mocne objawy :) U mnie jeśli beta się potwierdzi, to zostanie jeszcze jedno ważne pytanie, czy będziemy mieć 1 czy 2 dzieci :) Ale to teraz najmniej ważne ;)

SusannaDean, sandri_1 lubią tę wiadomość

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek również gratuluję :)

Pianistka to normalne że my starające się usilnie próbujemy dopatrzeć się tych 2 kreseczek. ja też tak mam ;)

• Roza86 Ekspertka

Wysłany: 2 października 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Co do dupka, został mi tylko na dziś jeśli 10 dni, więc musiałabym znać wynik testu już jutro żeby nie brać kolejnego, jak zrobię betę to jutro nie poznam i bierze się pytanie czy brać dupka 11 dzień jutro na wieczór czy nie.

Mój lekarz mówił, że kolejne opakowanie mam zacząć po potwierdzeniu ciąży, czyli nawet jak będę 2-3 dni przerwy to nie zaszkodzi. Ale zapytaj swojego lekarza, jak rozwikłac te techniczne sprawy... :)

3jgxikgnd94s7ub1.png
  • kaka470 Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś

Kicirożek , Mamuśka Gratuluję , cóż za wspaniałe wieści oby jak najwięcej pozytywnych testów

30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

201511304980.png

201801011678.png
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susa lecz sie NORMALNIE! To absurd na takim etapie zastanawiac sie nad leczeniem. Tzn ze w trakcie staran przez polowe czasu masz traktowac sie jak w ciazy? Daj spokoj. Trzeba zachowac rozsadek. Tu nie ma prawa nic zaszkodzic na takim badz bo badz wstepnym etapie. Kuruj sie Dziewczyno! Zdrowka

Najmłodsza_staraczka, Pianistka, AJA_S lubią tę wiadomość

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • karolka22 Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:37

zFolwarku, VillemoVilo, ktosiowa, AJA_S, sandri_1 lubią tę wiadomość

cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, chyba się udało :) Wrzucam dzisiejszy test nie z porannego moczu. Test 13 dni po pregnylu 11 dpo. Jutro jadę na bete.

https://zapodaj.net/89037a16cbc80.jpg.html
    Kicirożek wrote:
    Moj test dzis tez pozytywny :-) wczorajsza słaba kreska dzis zdecydowanie jest mocniejsza :-) strasznie sie denerwuje ...

Gratulacje kobitki, trzymam kciuki! <3 Październik zaczyna się cudownie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 11:15

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Kicirożek, gratuluję :) To co jutro beta ? Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo się mówi. Ja też bardzo się stresuję, tym bardziej, że mam mocne objawy :) U mnie jeśli beta się potwierdzi, to zostanie jeszcze jedno ważne pytanie, czy będziemy mieć 1 czy 2 dzieci :) Ale to teraz najmniej ważne ;)
    pierwszy cykl z clo?

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Susa lecz sie NORMALNIE! To absurd na takim etapie zastanawiac sie nad leczeniem. Tzn ze w trakcie staran przez polowe czasu masz traktowac sie jak w ciazy? Daj spokoj. Trzeba zachowac rozsadek. Tu nie ma prawa nic zaszkodzic na takim badz bo badz wstepnym etapie. Kuruj sie Dziewczyno! Zdrowka
    Dzięki dziewczyny za uświadomienie mnie :D

zFolwarku lubi tę wiadomość

• ktosiowa Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie przed pracą, bo tam się długo czeka a laboratorium do którego się nie czeka aż tyle po godz. 10 daje wyniki następnego dnia. A tak się źle czuję , że nie sądzę abym była w ciąży. Mogę wziąć apap czy co ? bo nie poradzę sobie bez wspomagania dziś a muszę być na jutro zdrowa....a nic nie wskazuje, że będę.... jakiś fervex?
    Ja się od wczoraj leczę apap... i boparoxem. Zatoki nawaliły, a jutro do zrobienia mam ponad 500 km. Muszę być zdrowa.

2r7Ip1.png

jVVIp2.png
  • Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, u mnie 2 cs z clo, z tym, że między tymi cyklami miałam cykl przerwy :) Lekarz powiedział, że jak teraz się nie uda, to robimy dodatkowe badania, zwłaszcza męża :)

SusannaDean lubi tę wiadomość

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Ja się od wczoraj leczę apap... i boparoxem. Zatoki nawaliły, a jutro do zrobienia mam ponad 500 km. Muszę być zdrowa.
    Ano..ja jutro do roboty muszę iść do wieczora, więc to rozumiem. Mam wit c, tantum verde i tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem..

• cookiemonsterka Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, Kicirożek ogromne gratulacje!!!! :D październik pięknie się zaczął oby tak dalej ;)

Pozytywne nastawienie :)
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka,Kocirożek wielkie gratulacje :*

Ja czekam do lutego bo wtedy bo drugim badaniu nasienia idziemy z pakietem badań do kliniki niepłodności ;)

Cykl nr 54
    17.11-poronienie całkowite Ig: aja.photo FB: wesoło w kuchni
    58e49922f0db7.png bl9chdgeo8iqt0ft.png
  • Pianistka Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, chyba że zaskoczysz kilka dni przed wizytą ;) znam wiele takich przypadków :D

zFolwarku, AJA_S lubią tę wiadomość

zrz6f71x2ep3qd02.png

relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2016, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mamuśka,Kocirożek wielkie gratulacje :*

Ja czekam do lutego bo wtedy bo drugim badaniu nasienia idziemy z pakietem badań do kliniki niepłodności ;)
    Wspomagacie nasienie ? Zeby przed tym lutym były lepsze już parametry?

• zFolwarku Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ano..ja jutro do roboty muszę iść do wieczora, więc to rozumiem. Mam wit c, tantum verde i tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem..

ooo super zestaw. Moja Mama jest laryngologiem i zawsze polecam pacjentom taki zestaw, bo nie jest agresywny dla organizmu :)

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego