X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj i siknij jeszcze i będzie ciemnieć... :)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, dziękuję za wsparcie :)
    Susanna, chciałabym Ciebie jakoś pocieszyć, ale mam świadomość, że to wszystko jest z du*y.

    Wiecie co sobie myślę, po długich staraniach wszyscy naokoło każą zresetować głowę, wyluzować się, przestać myśleć, a najlepiej, to wyjechać na wakacje z mężem i wtedy w chwili uniesienia, w trakcie beztroskiej sielanki zajść w ciążę. Tak jakby to była moja wina, że za bardzo mi zależy. Serio, mogę winić siebie za chęć posiadania dziecka, bo nie mogę się wyluzować? No kur**a.
    To taka moja mała dygresja a propo wczorajszej sytuacji przy kawie.

    AJA_S, Bobby29 lubią tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 3 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka nie pitol! Rodzimy w czerwcu!

    Skrzydlata lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    She, dziękuję za wsparcie :)
    Susanna, chciałabym Ciebie jakoś pocieszyć, ale mam świadomość, że to wszystko jest z du*y.

    Wiecie co sobie myślę, po długich staraniach wszyscy naokoło każą zresetować głowę, wyluzować się, przestać myśleć, a najlepiej, to wyjechać na wakacje z mężem i wtedy w chwili uniesienia, w trakcie beztroskiej sielanki zajść w ciążę. Tak jakby to była moja wina, że za bardzo mi zależy. Serio, mogę winić siebie za chęć posiadania dziecka, bo nie mogę się wyluzować? No kur**a.
    To taka moja mała dygresja a propo wczorajszej sytuacji przy kawie.
    To wcale nie jest tak, że da się wyluzować i zapomnieć...jak sie czegoś bardzo pragnie to na dłuższą chwilę nie da się nie pamiętać....

    Ja już mam predyspozycję do depresji, w zeszłym roku leczyłam się u psychologa i psychiatry z innych przyczyn ale teraz widzę dochodzą kolejne problemy....mam dość pracy a jestem między młotem a kowadłem, mam umowę do początku nastepneo roku kij wie czy dostanę stałą chciałabym już być w ciąży aby odejść stamtąd bez wyrzutów sumienia (moich, że przez brak kasy utkniemy w wielkim szambie) i poradźcie mi....
    dziś jestem tak chora, gorączka, katar i kaszel i muszę iść....

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka a nie możesz zrobić bety? Bo szczerze to ja niestety nic nie widzę :( ale może to telefon albo starczy wzrok ;) Takie zabawy w niepewność Cię wykończa!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 3 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Bobas, o córkę walczyliśmy 3 lata, 4 straty, hektolitry łez... a tu co, tak od razu? :o
    A krecha nie jest mocna, tam chodzi o ten pionowy cień
    Ale ze w krzyż? To tez cos widzę ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 3 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ile po odstawieniu luteiny moze przyjsc
    Okres? Ostatnio dostalam po 2 dniach teraz sie 3 zaczac i nic :( beta i testy dodam
    negatywna i to dwa razy ale za to potwierdzone przez ginegkologa w
    Sobote ze owulka byla torbieli nie ma pecherzyk pekl Endometrium mega grube...bardzo czuje sie na @....czy jest minimalna sznasa 1% na ciaze? Tylko nawet jesli to czemu beta nie przyrata i pewnie odstawienie luteiny spadek progesteronu i tak
    Wszystko popsuje :( takze dwa pytania kochane 1 ile najdluzej czekalyscie po odstawieniu LUteiny na @? I 2. CZy ktoras miala ujemna bete 12 i14 dpo a jednak zdrowa ciaze? Dziekuje i 3mam kciuki za wszystkoe a zafasolkowanym gratulacje poeknego rozpoczecia pazdziernika :)

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 października 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, trudno się wypowiadać, bo nie wiem jaka jest Twoja sytuacja finansowa, ale może po prostu zmień pracę.
    Nawet jak będziesz na okresie próbnym i zajdziesz w ciążę, to pracodawca ma obowiązek do dnia porodu przedłużyć Tobie umowę. Później dostaniesz 1 tys. zł od państwa, czyli tyle, ile byś dostała będąc na macierzyńskim pracując na pełnym etacie za najniższą krajową.
    Pewnie to marne pocieszenie, ale zawsze jakaś propozycja rozwiązania patowej sytuacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:23

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa gratulacje! <3 Piękna kreska, wyłapałam wiruski ;)
    Pianistka ja też widzę cień, teraz nie masz wyboru jak codziennie testować aż będzie ciemnieć :)
    Susanna a teraz L4 nie wchodzi w grę? Jak możesz to weż na tydzień, zresetuj trochę umysł, odpocznij. A staraj się cały czas, w pracy nic nie mów i jak zaciążysz jeszcze przed końcem umowy to zwolnionko na biurko położysz i niech Cię cmokną :P Do roboty już nie wrócisz skoro piszesz, że masz jej dość, a wszystkie świadczenia będą Ci przysługiwały :) Nie praca jest w życiu najważniejsza, nie myśl tak, że będzie brak kasy, ale że będziesz szczęśliwą matką i spełnioną żoną :)
    Któraś z Was polecała film dokumentalny Sekret. Wczoraj obejrzałam i postanowiłam zmienić myślenie, będę przyciągać same pozytywne rzeczy :) Wydrukowałam już zdjęcie maluszka i będę codziennie wizualizować, że jestem matką, pomyślicie że mi na banie padło ale w to wierzę! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:28

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 3 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No nie ma już co ściemniać ale te 12 dni po owu to już cień cienia mógłby być, skoro nie ma to lipa.
    Teraz trochę szkoda, że po dupku nie wiadomo kiedy okres bo bym chciała juz zacząć clo brać. No ale...

    Przyznam wam , że mam dość poszłabym na l4 jestem chora....ale muszę zapierdzielać jeszcze zapalenia płuc dostanę....t jest jakaś tragedia wszystkiego się odechciewa i to dobija...

    Ale dlaczego ściemniać? Ja w 12dpo nie miałam nic, ani cienia, dopiero w 14dpo byl cień dosłownie

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 października 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470, Kasiula09, dopisane :)

    Marteczka93, przepisane :)

    Bardzo dziękuję za życzenia dla Tadka :)!!

    Pianistka, ja dopiero na kompie zobaczyłam cień cienia cieniowego (i po sprawdzeniu na google jak ma wyglądać w ogóle test pozytywny tej firmy :P), ale cośtam chyba jest :D Po cichu gratuluję :)

    Styczniowa, gratulacje :D!!! Krecha taka, że nie można nic podważać :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, kiedyś już pisałam o tym :/ gdybym była w Pl to już dawno bym była po becie... ale tu, muszę isc do mojego lekarza rodzinnego, prosić o skierowanie na betę, potem jechać do labu z tym, a wyniki dostanę po 3 dniach. pomijając fakt, że nikt mi skierowania nie da z powodu mojej "sraczki' ^^ także szybciej się dowiem co i jak z testu jak powtórzę :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Styczniowa gratulacje! <3 Piękna kreska, wyłapałam wiruski ;)
    Pianistka ja też widzę cień, teraz nie masz wyboru jak codziennie testować aż będzie ciemnieć :)
    Susanna a teraz L4 nie wchodzi w grę? Jak możesz to weż na tydzień, zresetuj trochę umysł, odpocznij. A staraj się cały czas, w pracy nic nie mów i jak zaciążysz jeszcze przed końcem umowy to zwolnionko na biurko położysz i niech Cię cmokną :P Do roboty już nie wrócisz skoro piszesz, że masz jej dość, a wszystkie świadczenia będą Ci przysługiwały :) Nie praca jest w życiu najważniejsza, nie myśl tak, że będzie brak kasy, ale że będziesz szczęśliwą matką i spełnioną żoną :)
    l4 zawsze wchodzi w grę tylko stopniowo coraz mniej biorą mnie pod uwagę przy przedłużeniu umowy na stałe. Ale nie chcę tam być więc w sumie co mi zależy, nie? Na bruku nie chcę zostać więc najpewniej znajdę coś innego żeby się zaczepić. Taka prawda...Ale teraz mam gorączkę, katar, miałam rano biegunkę....i co , do pracy?

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 października 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Ale dlaczego ściemniać? Ja w 12dpo nie miałam nic, ani cienia, dopiero w 14dpo byl cień dosłownie


    Czyli jest dla mnie nadzieja ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna sama sobie odpowiedziałaś ;P Zapitalaj do lekarza po zwolnienie :) A może te objawy są ciążowe? <3 Spotkałam się z tym, że kobiety na początku ciąży mają takie objawy jak Twoje. To 12dpo, @ nie ma więc nie trać nadziei :)

    Klara nadzieja jest zawsze, trzeba wierzyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:38

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 3 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenka kochane!!! paździedrnik zaczyna sie cudownie!!! :***
    Ja też juz zaczełam mierzyć temperature i jedziemy ze starankami ...
    :)))

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, kiedyś już pisałam o tym :/ gdybym była w Pl to już dawno bym była po becie... ale tu, muszę isc do mojego lekarza rodzinnego, prosić o skierowanie na betę, potem jechać do labu z tym, a wyniki dostanę po 3 dniach. pomijając fakt, że nikt mi skierowania nie da z powodu mojej "sraczki' ^^ także szybciej się dowiem co i jak z testu jak powtórzę :/

    Shit. Faktycznie teraz pamiętam ze pisałaś. Kochana musisz być cierpliwa. Życzę Ci by to była kreska!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 3 października 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, druga kreska jak nic :) Moje gratulacje :)

    Pianistka, mi również się wydaje, że na Twoim teście coś widać :) Chyba musisz jednak odczekać z dwa dni, by mieć pewność :)

    U mnie beta zrobiona. Koło 14 wyniki :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 października 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    opierdzielcie mnie... postanowiłam wykończyć testy co by mnie już nie kusiło :D
    dzisiaj clearblue... wczoraj żadna nic nie widziała... a dziś?
    353b1pj.jpg
    na szczęście je wykończyłam i jeśli @ nie będzie to środa / czwartek powtórze dopiero


    Widziałam już wczoraj ale się nie wypowiadałam dziś widać troszkę lepiej , powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 10:04

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, beta to formalność! :d

    śmiejcie się... ale ja mam przeczucie, że to to... jestem pewna :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ