X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 21 września 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Powiem Ci, że sama nie wiem jak to się stało. Przytulanko było 5 dni przed owulka a następne prawie 2 tygodnie później czyli jakieś 7 dni po owu. Szczerze mówiąc nie mogłam uwierzyć w te II, ale zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły pozytywnie. Dziś zrobię jeszcze jeden i umawiam się na wizytę do gin. Chyba uwierzę dopiero jak ona mi potwierdzi :-)
    Po prostu mąż miał włączony radar owulacyjny, wyczekał aż żołnierze dojrzeją i wypuścił armię na pole bitwy jak wiedział, że jest najwększa szansa na wygraną.
    Co za strateg :-))))

    Paulinaaa, Tini, HopeandFaith lubią tę wiadomość

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 21 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, zwykle przesypia 19-6 ;) Ale ostatnio coś grymasi, budzi się co jakiś czas, bo kolejne żeby idą. Mam nadzieję że szybko przejdzie;) Twoja córeczka zawsze tak Cię woła w nocy?

    Co do ginów, ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie, choć zdarzyło mi się kilka razy na nfz szukać gina, ale to nie to. Teraz zmieniłam na innego lekarza, wizyty prywatne ale na pakiet medyczny męża więc nie płacę;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 września 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sanka, zwykle przesypia 19-6 ;) Ale ostatnio coś grymasi, budzi się co jakiś czas, bo kolejne żeby idą. Mam nadzieję że szybko przejdzie;) Twoja córeczka zawsze tak Cię woła w nocy?

    Co do ginów, ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie, choć zdarzyło mi się kilka razy na nfz szukać gina, ale to nie to. Teraz zmieniłam na innego lekarza, wizyty prywatne ale na pakiet medyczny męża więc nie płacę;)
    Takie pakiety są fsajne szkoda, ze u mojego męża nie chcą tego wprowadzić może kiedyś :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 września 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie38 wrote:
    Po prostu mąż miał włączony radar owulacyjny, wyczekał aż żołnierze dojrzeją i wypuścił armię na pole bitwy jak wiedział, że jest najwększa szansa na wygraną.
    Co za strateg :-))))
    Ha ha pewnie w tym telefonie miał zapisana ta strategie i tak jak my mamy kalendarz owu tak on ma kalendarz dla strategów :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 21 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ile ja sikam!! w nocy wstaje mimo w e juz od 18 nie pilam nic. kosmos jakis

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Sanka, zwykle przesypia 19-6 ;) Ale ostatnio coś grymasi, budzi się co jakiś czas, bo kolejne żeby idą. Mam nadzieję że szybko przejdzie;) Twoja córeczka zawsze tak Cię woła w nocy?

    Co do ginów, ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie, choć zdarzyło mi się kilka razy na nfz szukać gina, ale to nie to. Teraz zmieniłam na innego lekarza, wizyty prywatne ale na pakiet medyczny męża więc nie płacę;)

    O rety, jeszcze nigdy tak nie miała... zasypia ok 20.30, a pierwsze wołanie jest już ok 22, potem ok północy i w nocy jeszcze 1-3 razy. Czasem mam wrażenie że ma za mało miejsca w łóżeczku, bo gdy na wakacjach zdarzało nam się spać razem w wielkim łóżku to nie budziła się tak wieczorami, a w nocy najwyżej 1-2 razy. A wierci się bardzo, i gdy spała sama w tym wielkim łóżku wieczorem to znajdowałam ją totalnie obróconą o 180st :p więc może to kwestia tego że obija się o szczebelki ;)

    Tak, w poprzedniej ciąży też korzystałam z pakietu męża, trochę drogi był ale i tak się opłacało. Teraz jak się uda to też wezmę, na szczęście można dołączyć w każdej chwili. Jedynie tam gdzie chodziłam nie praktykowano usg na każdej ciążowej wizycie.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 21 września 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka no to może zmiencie małej łóżko na większe? :-)
    Ja się zastanawiam czy małego zostawiać w turystycznym i kupić dla maluszka drugie czy przenieść go do większego...

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bym musiała kupić jej takie 2x2 ;) w turystycznym też spała i było to samo. A musi mieć barierki bo jak wstaje to chce iść taka nieprzytomna :/ no tak bo te maluszkowe łóżka to do 2 lat są a potem już otwarte. Na razie chyba poczekaj, zobaczysz koło lutego-marca jak synek będzie spał i wtedy podejmiesz decyzje. Może przeniesiesz go do dużego i najwyżej jakieś drabinki dobudujecie?

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 21 września 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, wtedy to już bym chciała mieć wszystko gotowe;) raczej nie dam rady tyle czekać z zakupem;) Myśleliśmy z mężem właśnie nad taką drabinką jakby, wkładaną pod materac, żeby dziecko nie spadło. Ale to jeszcze trzeba przemyśleć;)

    To Twoja aż tyle miejsca potrzebuje? Nieźle;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A synek w swoim pokoju mieszka czy z wami? Ala tuż przed roczkiem przeprowadziła się do siebie (bardzo to ułatwiło staranka ;) ). My to tak na spokojnie do wszystkiego podchodzimy, znaczy się głównie mąż bo ja bym może i chciała nieco świrować. Wiele zakupów dla małej robiliśmy na ostatnią chwile ;) Tak sobie czasem myślę czy nam nieco nie odbiło z tą dwójką takich maleńkich dzieci :p
    Chyba się zdrzemnę, leżę sobie pod kocykiem, kotek mnie grzeje, deszcz za oknem pada i tak mi się błogo zrobiło :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 21 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie38 wrote:
    Po prostu mąż miał włączony radar owulacyjny, wyczekał aż żołnierze dojrzeją i wypuścił armię na pole bitwy jak wiedział, że jest najwększa szansa na wygraną.
    Co za strateg :-))))
    Hahaha :-D dobre :-D wczoraj jak mu powiedziałam, że będzie dzidzis i że aż dziwne, że się udało to stwierdził że wprowadził we mnie małe terminatorki ;-) i że skoro tyle wytrzymały to musi być juz teraz córka :-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 21 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    A synek w swoim pokoju mieszka czy z wami? Ala tuż przed roczkiem przeprowadziła się do siebie (bardzo to ułatwiło staranka ;) ). My to tak na spokojnie do wszystkiego podchodzimy, znaczy się głównie mąż bo ja bym może i chciała nieco świrować. Wiele zakupów dla małej robiliśmy na ostatnią chwile ;) Tak sobie czasem myślę czy nam nieco nie odbiło z tą dwójką takich maleńkich dzieci :p
    Chyba się zdrzemnę, leżę sobie pod kocykiem, kotek mnie grzeje, deszcz za oknem pada i tak mi się błogo zrobiło :)

    Synek od początku przyzwyczajany do spania u siebie:) Oczywiście oprócz kilku pierwszych nocek albo jak mąż na delegacjach bywał a mi się nie chciało latać po kilka razy do sąsiedniego pokoju, to łóżko przytaszczałam do naszej sypialni;)
    Ja przedwczoraj po ciężkiej nocy pytałam czemu mnie nie walnął w głowę jak go namawiałam tak szybko na drugie;p ale szybko przeszło;)
    Oj ale Ci dobrze:) Mi się piszczałek uaktywnił, aż uszy bolą;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 21 września 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, ja na nfz na prawie każdej wizycie miałam usg, ale porządnego monitoringu nie dało się zrobić, bo odległe terminy, a lekarz w przychodni np tylko dwa dni w tygodniu.
    Od końca czerwca chodzę do gyncentrum w Katowicach i tam mam możliwość pełnego monitoringu, w razie potrzeby wizyta jest umawiana nawet z dnia na dzień. Teraz będę tam monitorować 3 cykl, a pierwszy ze wspomagaczami, od których miałam kilka m-cy przerwy.
    Wizyta z USG - 80 zł
    Więc jak miałam w lipcu 3x wizyta z USG + zastrzyk + progesteron dopochwowo, to kosztowało mnie to ok. 500,- Ot taki dodatkowy miesięczny wydatek.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Synek od początku przyzwyczajany do spania u siebie:) Oczywiście oprócz kilku pierwszych nocek albo jak mąż na delegacjach bywał a mi się nie chciało latać po kilka razy do sąsiedniego pokoju, to łóżko przytaszczałam do naszej sypialni;)
    Ja przedwczoraj po ciężkiej nocy pytałam czemu mnie nie walnął w głowę jak go namawiałam tak szybko na drugie;p ale szybko przeszło;)
    Oj ale Ci dobrze:) Mi się piszczałek uaktywnił, aż uszy bolą;p

    Hahaha to jak mąż wyjeżdżał albo ja gdzieś sama z małą byłam na wakacjach to z lenistwa spałyśmy razem ;)
    Zobaczymy jak będziemy gadać jak się drugi maluszek pojawi :P
    A ja się pięknie zregenerowałam, mała spała 2,5h a ja trochę ponad godzinkę się zdrzemnęłam ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 21 września 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Co za baba wredna. Hm skoro uważa, ze nie ma co mierzyć to pewnie nie ma jeszcze dominującego pęcherzyka wiec albo owulka się sporo opóźni albo może to być cykl bez owu.Moze spróbuj dalej robić testy a mierzysz temp? Póki co dla mnie branie dupka nie ma sensu skoro mnie ma pęcherzyka poczekaj może testy albo skok za kilka dni nam coś powiedzą :)


    Jak się tak przyglądnęlam obrazom usg to w prawym jest pecherzyk wiekszy od wszystkich, moze to moj szczęśliwiec. Temp nie mierze, mam zamiar zaczac od nastepnego cyklu ale robie testy od 12dc

    https://naforum.zapodaj.net/65bcb852e2d3.jpg.html

    Dzis w 15dc juz kreska wyrazniejsza ale jeszcze negatywny test jak dla mnie, ale widac ze z dnia na dzien ciemnieje to moze gdzies ta owulka bedzie ipozniona. Jutro kolejne usg tym razem u mojego gina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 17:11

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Jak się tak przyglądnęlam obrazom usg to w prawym jest pecherzyk wiekszy od wszystkich, moze to moj szczęśliwiec. Temp nie mierze, mam zamiar zaczac od nastepnego cyklu ale robie testy od 12dc

    https://naforum.zapodaj.net/65bcb852e2d3.jpg.html

    Dzis w 15dc juz kreska wyrazniejsza ale jeszcze negatywny test jak dla mnie, ale widac ze z dnia na dzien ciemnieje to moze gdzies ta owulka bedzie ipozniona. Jutro kolejne usg tym razem u mojego gina
    Faktycznie wyglada jakby było przed owulka jeszcze jak robisz testy to pewnie wiesz jak twój organizm na nie reaguje :) ja mam te z Allegro i w moim przypadku wystarczy, ze się pokaże delikatna druga kreska i już oznacza owu nigdy nie jest mocniejsza od testowej

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 21 września 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, tak długo Ci śpi? Pięknie:)
    No niedługo się przekonamy jak to będzie z 2;p już się boję;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 21 września 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mnie pierwsze mdłości dopadly ;-) a Wam jak wieczorek mija?

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w dzień śpi ładnie, nawet do 3h potrafi odkąd przestawiła się na jedną drzemkę - może to dlatego potem w nocy tak się wybudza. Chciałabym się przekonać jak to będzie z dwójką, poprzednio udało się w 2cs może i tym razem tak będzie :D

    Ellka lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Jak się tak przyglądnęlam obrazom usg to w prawym jest pecherzyk wiekszy od wszystkich, moze to moj szczęśliwiec. Temp nie mierze, mam zamiar zaczac od nastepnego cyklu ale robie testy od 12dc

    https://naforum.zapodaj.net/65bcb852e2d3.jpg.html

    Dzis w 15dc juz kreska wyrazniejsza ale jeszcze negatywny test jak dla mnie, ale widac ze z dnia na dzien ciemnieje to moze gdzies ta owulka bedzie ipozniona. Jutro kolejne usg tym razem u mojego gina

    Almond wydaje mi się że jutro będziesz miała jeszcze mocniejszą kreskę. To są testy z Domowego Labolatorium? Ja robiłam właśnie tej firmy i w piątek miałam wyraźną kreskę ale odrobinę słabszą niż testowa a w sobotę już mocniejszą. Ale oczywiście pewności nie mam kiedy i czy owulka była - przekonam się o tym za troszkę ponad tydzień ;)

    Almond lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ