X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 21 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam ze po tym duphastonie 3x2 jestem ciagle spiaca sutki wrazliwe sie zrobily ami co jakis czas mam wraze ie jakby mnie kulo w macicy. to normalne po owu?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 21 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w związku z tym, że dostałam @ niestety i 12cs odleciał :( to proszę o wpisanie mnie na 16 października jeśli można. W tym cyklu nie mierze temperatury i ogólnie będę się starała trochę odpuścić bo jestem zmęczona tym wszystkim.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 września 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia bardzo mi przykro :( ale trzymam mocno kciuki za kolejny cykl! Już wpisałam Cię na listę.

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 21 września 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka dziękuję bardzo :*

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, przepiszesz mnie na 7.10? Uznałam, że potestuje po powrocie z wakacji. Wypadnie mi razem z KAL z tego co tam widzę :)
    Dzięki :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 września 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to będziemy się wspierać :D tylko, ze ja mam gina 6 października i się zastanawiam teraz czy iść hmmmm.... a gdzie jedziesz na wakacje? kurde ja o swoich już zapomniałam ehhh... a były to wakacje na których odpoczełam najbardziej od kiedy jestem mamą :D mąż spisał się na medal teście i moja mama ehhhh potrzebne mi to było bardzo :)

    Powiedzcie mi... jestem tu nie cały miesiąć i wyskoczyła i informacja że moje konto kończy się za 7 dni i zeby wykupić pakiet premium... co on daje i czy wy wykupujecie? czym się różni premium od podstawowego?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 22 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda już Cię przepisałam :) trzy dni to duża różnicy, w którym dpo chciałaś testować?

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 22 września 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda to będziemy się wspierać :D tylko, ze ja mam gina 6 października i się zastanawiam teraz czy iść hmmmm.... a gdzie jedziesz na wakacje? kurde ja o swoich już zapomniałam ehhh... a były to wakacje na których odpoczełam najbardziej od kiedy jestem mamą :D mąż spisał się na medal teście i moja mama ehhhh potrzebne mi to było bardzo :)

    Powiedzcie mi... jestem tu nie cały miesiąć i wyskoczyła i informacja że moje konto kończy się za 7 dni i zeby wykupić pakiet premium... co on daje i czy wy wykupujecie? czym się różni premium od podstawowego?
    ja nie wykupuje szkoda kasy. program ci pokazuje dji plodne itp

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Magda to będziemy się wspierać :D tylko, ze ja mam gina 6 października i się zastanawiam teraz czy iść hmmmm.... a gdzie jedziesz na wakacje? kurde ja o swoich już zapomniałam ehhh... a były to wakacje na których odpoczełam najbardziej od kiedy jestem mamą :D mąż spisał się na medal teście i moja mama ehhhh potrzebne mi to było bardzo :)

    Powiedzcie mi... jestem tu nie cały miesiąć i wyskoczyła i informacja że moje konto kończy się za 7 dni i zeby wykupić pakiet premium... co on daje i czy wy wykupujecie? czym się różni premium od podstawowego?

    Andaluzja- Hiszpania, już się nie mogę doczekać, bo w tym roku ze względu na dużą ilość imprez rodzinnych (wesela) wakacje mamy straaaasznieee późno.

    Ja nie kupuję premium, bo korzystam tylko z forum, a aplikację do dni płodnych etc. mam na telefonie - Clue.

    Sanka, chciałam testować w 12dpo a będę w 16dpo. Nie chce mi się brać testów na wakacje. Pewnie nawet nie będę miała czasu ich zrobić :DD bo mamy tak napięty plan, że ledwo wystarczy na siku 2x dziennie :DDD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 14:09

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 22 września 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O byłam tam w tym roku w maju i już wtedy było bardzo ciepło, nie wyobrażam sobie jechać tam w sezonie! Życzę Ci udanych wakacji i powrotu bez wrednego @ ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    O byłam tam w tym roku w maju i już wtedy było bardzo ciepło, nie wyobrażam sobie jechać tam w sezonie! Życzę Ci udanych wakacji i powrotu bez wrednego @ ;)

    Mam nadzieję, że właśnie tak będzie. 6.10 mam wyznaczony nowy cykl, czyli na 3 dni przed końcem urlopu i mam nadzieję, że nie zobaczę @. Tym bardziej, że ten cykl bardzo na spokojnie i starania co drugi dzień, jak w zegarku :P. Potem dla pewności nie wstaję już z łóżka więc wg mamy-ginekolog cała staranność zostaje zachowana :DD

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 22 września 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Almond wydaje mi się że jutro będziesz miała jeszcze mocniejszą kreskę. To są testy z Domowego Labolatorium? Ja robiłam właśnie tej firmy i w piątek miałam wyraźną kreskę ale odrobinę słabszą niż testowa a w sobotę już mocniejszą. Ale oczywiście pewności nie mam kiedy i czy owulka była - przekonam się o tym za troszkę ponad tydzień ;)

    Sanka tak to testy z Domowego Laboratorium i dzis zrobilam i kreska jest na rowni z testowa. Wydaje mi sie ze pik bedzie dopiero jutro albo w nd. Wszytsko na to wskazuje. Bylam dzis na kolejnym usg, tym razem czulam ze rozmawiam z konkretna osoba. Pecherzyk urosl wlasnie ten w prawym jajniki ale i tak ma na razie 14mm, lekarz stwierdzil, ze owulacja moze sie przesunac nawet do 21dc a skoro pecherzyk w dwa dni tak sie powiekszyl to dobrze rokuje i moze ten cykl jeszcze bedzie owulacyjny i naprwno długi ok 32-34dc.

    Maz wyjezdza w nd to rano moze cos sie poprzytulamy.. no a jak noe ten cykl to bedzie nastepny :-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Sanka tak to testy z Domowego Laboratorium i dzis zrobilam i kreska jest na rowni z testowa. Wydaje mi sie ze pik bedzie dopiero jutro albo w nd. Wszytsko na to wskazuje. Bylam dzis na kolejnym usg, tym razem czulam ze rozmawiam z konkretna osoba. Pecherzyk urosl wlasnie ten w prawym jajniki ale i tak ma na razie 14mm, lekarz stwierdzil, ze owulacja moze sie przesunac nawet do 21dc a skoro pecherzyk w dwa dni tak sie powiekszyl to dobrze rokuje i moze ten cykl jeszcze bedzie owulacyjny i naprwno długi ok 32-34dc.

    Maz wyjezdza w nd to rano moze cos sie poprzytulamy.. no a jak noe ten cykl to bedzie nastepny :-)
    Czyli pozna owulka tak jak myślałyśmy :) u mnie tez tak było trzymam kciuki :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond, ja teraz mam owulke, bo cykle mi wychodzą 32 dniowe :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 września 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, ja też nie kupowałam - nie widzę potrzeby. Nadal używam ovufriend do rejestracji objawów - różnice są takie, że:
    - nie pokazuje Ci 'punktów za objawy ciąży' (to z lewej)
    - nie pokazuje tego statusu 'dni płodne/niepłodne' (to z lewej)
    - nie ma kolorków, wszystko jest szare :D
    Więc tak naprawdę takie bajery, bez których da się żyć. Owulację normalnie zaznacza na wykresie taką pionową kreską.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 23 września 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam tylko wersję podstawową nie premium. Zawsze możesz zrobić tak, że jak skończy Ci się premium to przetestuj zwykłą. Jeśli Ci nie będzie odpowiadała to wykupić abonament można w każdej chwili. Ja tak zrobiłam i doszłam do wniosku że choć premium fajniej wygląda to jednak szkoda mi na to kasy.

    mi88 lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 23 września 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przeskakuję do Was :) wrzesień niestety mi nie dopisał. Ale co tam, może stare przysłowie "do trzech razy sztuka!" będzie prawdziwe w naszym przypadku :) Planowo testować będę 19.10, chociaż pewnie i tak nie wytrzymam i koło 16.10 będę już sprawdzać :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo. jak samopoczucie? jakies przeczucia na nasze testowanie? dzis mam 6dpo i juz sie doczekac nie moge. w srode zrobie pierwszy test :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 23 września 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam przeczucie że nam się udalo :) ale ovu mi nie wykrył jeszcze owulacji ha ha al ja czuję że była :D teraz zmieniam podejście :) jak będę negartywnie myśleć to mój organizm też nastawi się negatywnie :) a tak to będzie wszystko dobrze prawda :D jade zaraz młodą zawieść do mamy na nockę a my ruszamy na parapetówkę :) tak, ze trochę się "zresetuję" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 12:10

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 września 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    ja mam przeczucie że nam się udalo :) ale ovu mi nie wykrył jeszcze owulacji ha ha al ja czuję że była :D teraz zmieniam podejście :) jak będę negartywnie myśleć to mój organizm też nastawi się negatywnie :) a tak to będzie wszystko dobrze prawda :D jade zaraz młodą zawieść do mamy na nockę a my ruszamy na parapetówkę :) tak, ze trochę się "zresetuję" :D
    Trzymam kcikuki za Ciebie i pozostałe dziewczyny.Ja dalej czekam na @ żeby zacząć cykl i podać datę testowania :)

    KAL lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ