X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 12 października 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te z allegro tez ledwo kreske pokazywaly, gdy inne z tej samej probki moczu wychodzily pozytywne

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Bobo test po 8-10min może być wiarygodny?

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c47614cf1d1.jpg

    Dziewczyny mój cykl zwariował- owu z 21 dc przeskoczyla chyba na 15 ( dziś 14dc)- pytanie do was - macie doświadczenie z testami owu z facelle? Dziś zrobiłam pierwszy i czy to jest już pozytyw w tej marce? Bo zrobiony test z allegro paskowy- ten sam mocz jeszcze sporo mu brakuje i nie wiem czy te rossmanowe szybciej pokazują? Na monitoring nie idę odpuscilam lekarza w tym cyklu. Z czystej ciekawości pytam :) i tak będę próbować co dwa dni :D

    U mnie gdy jest ovu, te testy z Allegro mają druga kreche i tak zawsze jaśniejsza, może nie dużo ale jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Dziewczyny, czy Bobo test po 8-10min może być wiarygodny?

    A wyszła Ci druga kreska? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie zatestować jutro -10 dpo, bo u mnie piątek trzynastego był zawsze szczęśliwy (np. dostałam pracę w piątek trzynastego :)) czy lepiej wstrzymać się chociaż o jeden czy dwa dni dluzej :)
    Mam dwa testy z Allegro w domu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jutro testować ale testu nie mam. Za to mam mega nerwa dziś :D wiec przypuszczam pms. Termin @ na sobotę. Jeśli jutro nie przyjdzie to test zrobię przed wieczornym wyjsciem bo się jutro wybieram ;) topić smutki :D

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszła, i nie cień cienia a taka dosyć dobrze widoczna. Jak dla mnie była widoczna od poczatku lekko ale ja widzę już tam gdzie nie ma.. Zrobiłam drugi i jednak nic

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 października 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Wyszła, i nie cień cienia a taka dosyć dobrze widoczna. Jak dla mnie była widoczna od poczatku lekko ale ja widzę już tam gdzie nie ma.. Zrobiłam drugi i jednak nic
    Zrob jutro z porannego moczu. Z popoludniowego sie nie robi. Jak kreska bedzie to jest ciaza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 października 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Zastanawiam się czy nie zatestować jutro -10 dpo, bo u mnie piątek trzynastego był zawsze szczęśliwy (np. dostałam pracę w piątek trzynastego :)) czy lepiej wstrzymać się chociaż o jeden czy dwa dni dluzej :)
    Mam dwa testy z Allegro w domu :)
    Testuj. Mnie juz wyszedl 10dpo o czulosci 10. Nie kazdemu tak wczesnie wychodzi, ale najwyzej powtorzysz za kilka dni. Powodzenia!

    klaudiaaa93 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 października 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, u mnie wychodzi nieco słabsza kreska kiedy nie ma owulacji. Twój test u mnie to byłoby jakieś 2dni do mocnej tłustej kreski :) Ale u każdego jest inaczej, więc musisz sprawdzić na sobie :)
    Wczoraj miałam straszny dzień. Cały czas myślałam, czy iść do lekarza, który leczy mthfr i pai heparyną. Mąż nie pomógł, tylko jeszcze bardziej mnie dobił - on uważa, że zamiast czytać Internet powinnam powiedzieć jego mamie, która jest położną i mogłaby doradzić lekarza. A ja jej nie chce mówić, że się staramy, a co dopiero o poronieniu. Zresztą jaka jest szansa, że poleci mi lekarza znającego się na mutacjach.
    Więc się obraził i powiedział, że jestem nieodpowiedzialna.
    Poczytałam jednak o tej heparynie i jednak doszłam do wniosku, że jest na tyle niebezpieczna (zdarzają się wylewy), co więcej wcale nie jest powiedziane, że powinnam ją przyjmować, że póki co posłucham lekarzy u których byłam do tej pory i odpuszczę :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 12 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, Bobo test - ten superczuły - jest dla stężenia 25, ale zdarza się, że "wyczuwa" stężenie 10. I dlatego na opakowaniu jest napisane 10. Ale nie każdy test złapie takie stężenie.
    Poczekaj ze dwa dni i zrób kolejny test :-) I nie trać nadziei :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, trzymajcie kciuki

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny łapię się na testowanie jeszcze w październiku 30.10 :-)
    paulina2811 wrote:
    Dziękuję, trzymajcie kciuki
    Powodzenia rano, trzymam kciuki za dwie :-) chyba bym dziś nie zasnęła na Twoim miejscu...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak ufasz swojemu lekarzowi i genetyków - o którym dużo dobrego pisałaś - to nie bierz na siłę żadnych leków. Statystyki są straszne, ale u Ciebiero naprawdę mógł być totalny przypadek! Kiedy nie ma 100% wskazań to każde leki w ciąży niosą jednak za sobą jakieś zagrożenie. Trzymam za Ciebie kciuki!!

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak się teraz zastanawiam, miałam clo i cykl nie monitorowany. Czy torbiele też mogą dawać pozytywny wynik?

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    A tak się teraz zastanawiam, miałam clo i cykl nie monitorowany. Czy torbiele też mogą dawać pozytywny wynik?
    Tak, zdarza się dosyć często, poczekaj do rana i zrób test jak wyjdą dwie to leć na betę i się wyjaśni

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 12 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Rzygalam od 6 do 9 tc non stop. Potem chwile przerwy i zaczelo sie od nowa. Ogolnie czuje sie zle, psychicznie nie daje rady, fizycznie tez slabo bo glownie leze. Schudlam ponad 4kg. Ale dziecko zdrowe i rozwija sie prawidlowo.
    Oj biedna, tak właśnie wyczułam po sposobie pisania, że masz kiepski nastrój :( Ale pomyśl sobie, że to nie Ty masz depresję, tylko hormony szaleją, a one mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Cieszę się, że dzidziuś się zdrowo rozwija. Po wszystkim na pewno stwierdzisz, że było warto!
    Jeśli byś miała ochotę na odmóżdżenie się, to polecam dwie rzeczy, które u mnie się sprawdziły i odciągnęły negatywne myśli na dalsze tory.
    1) Bardzo głupie, ale wciągające: program "Ex na plaży". Wstyd się przyznać, ale w ciągu kilka dni obejrzałam oba sezony. Są dostępne za darmo w Internecie.
    2) Serial (znam angielski tytuł, bo oglądam po angielsku) "It's always sunny in Philadelphia". Bardzo zabawny. Po każdym odcinku zastanawiałam się, skąd biorą tak abstrakcyjne pomysły :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 12 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88, ja Cię doskonale rozumiem. Mam endokrynologa w rodzinie, ale nie chciałabym mówić o swoich staraniach, problemach. Jakoś obcej osoby człowiek się mniej wstydzi. A Twojemu mężowi należy się chyba lanie! Powinien Cię wspierać, a nie denerwować dodatkowo! Przecież macie być w tym wszystkich razem...

    mi88 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 12 października 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Ja miałam jutro testować ale testu nie mam. Za to mam mega nerwa dziś :D wiec przypuszczam pms. Termin @ na sobotę. Jeśli jutro nie przyjdzie to test zrobię przed wieczornym wyjsciem bo się jutro wybieram ;) topić smutki :D
    Ja mam identycznie! Małpa powinna być w okolicach soboty, a dzisiaj mam typowy kobiecy pms: rano bóle miesiączkowe, po południu mega osłabienie, a wieczorem wkurw na każdego, kto ważył się do mnie odezwać xD

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 12 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5 dpo - boli prawy jajnik (tak, że leżę z bólu) i krzyż - jak tuż przed i w trakcie @. Ale to za wcześnie na coś ciążowego, dodatkowo tempka niska... Więc tak tylko się chciałam wypłakać w ciepłe ramię współstaraczek <3 :-(

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ