X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 28 października 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko GRATULLACJE!!!! KTÓRY TO BYŁ CYKL STARAŃ W TWOIM PRZYPADKU???????

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 28 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszystkim bociankom w tym miesiącu!!!!
    i przykro mi z powodu Aniołków ...ZYCIE JAK SÓL SŁONE ALE TO ONA DODAJE SMAKU...
    u mnie tez serduszek przybywa ...a w pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu staran..no cóż

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati jestes dopisana na 24.10 :)
    Te daty to daty testowania a nie pierwszy dzien cyklu ;)

    karen85, cati lubią tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 28 października 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ nadal brak mam nadzieje ze sie nie pojawi dzis powinna przyjsc

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, moja gin stwierdzila, ze teraz sie juz odchodzi od badan prl po mtc jesli ta prawidlowa jest ok to nie ma co sobie glowy zaprzatac..

    Tak wiec poki co z zaleceniem Slonecznej (pozdrawiam Cie Kochanie ♡), szaleje z Castagnusem. Zobaczymy czy cos pomoze. Jak nie to chyba zaczne na lewo zalatwiac leki :/

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daysy - jak to na lewo ??? :D

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolezanki lekarki :D
    Wiem wiem niedobre takie cos no ale ile bede po tych lekarzach lazila juz mi sie nie chce bo tylko mnie to doluje. Dobrze dobrze wszystko dobrze, al zawsze przychodzi @. Grrr.

  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 28 października 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, nie wiem czy próbowałaś inofolic? Moja gin mi zaleciła, żeby z tym spróbować. Może nie staraliśmy się jakoś baaaardzo długo, ale 8 mieisecy i w tym 2 na inofolicu - tzn. w drugim cyklu zaszłam.
    Drogie to jak nie wiem co, w normalanej aptece chcieli ode mnie 60 zł ale w necie za 29 można kupić

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wiem o czym mowisz....
    Ja ide do 3 gina w tym roku ....

    Na tego mowia Dr House - moze bedzie inny ....

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia85 wrote:
    Daisy, nie wiem czy próbowałaś inofolic? Moja gin mi zaleciła, żeby z tym spróbować. Może nie staraliśmy się jakoś baaaardzo długo, ale 8 mieisecy i w tym 2 na inofolicu - tzn. w drugim cyklu zaszłam.
    Drogie to jak nie wiem co, w normalanej aptece chcieli ode mnie 60 zł ale w necie za 29 można kupić


    A na co ten infolic?
    Ja np biore kwas foliowy i inne witaminy.

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja tez nie wiem na co ten infolic. W wolnej chwili doczytam. Czy to na prolaktyne? Jesli tak to dziekuje za info.
    Ja jeszcze acesan, estrofem, lutka. No nic tylko tabsy, tabsy i jeszcze raz tabsy. :( :( :(

    Juz mi o odpoczynku tylko nie mowcie i o urlopach ze mam gdzies wyjezdzac bo chyba z 7 x juz bylam na wyjezdzie na dni plodne z nadzieja ze moze zaskoczy :(

    Ehhhhhhhhhhhhhhhhh

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Daysy a moze trzeba odpuścić na jakis czas ;)

    Ja tak zrobiłam i szczerze na razie mi dobrze :)
    Po 6 cyklach miałam dosc - szczegolnie jak sobie uświadomiłam ostatnio ze nie zabezpieczamy sie ponad rok ....

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Witajcie,

    Po pierwszy chciałam pogratulować zafasolkowanym w tym mies. Cieszę się razem z Wami.
    Po drugie przykro mi z powodu tych, które straciły swoje fasolki :( nie mam pojęcia co czujecie, ale mam nadzieję, że los da Wam dużo siły, wsparcia i w końcu doczekania się maleństwa !

    Po trzecie prosiłyście mnie kiedyś bym dała znać co u mnie, otóż nie było dobrze psychicznie i fizycznie, znowu borykam się z przeziębieniem. Wszystko dobiło mnie na tyle, że nie umiałam dojść do siebie, ale dzisiaj pełna nadziei i szczęśliwa komunikuję, że rzucam wszystkie leki poza kwasem foliowym, tranem i suplementami ;) zero dupka, dostinexu i clo.. koniec z badaniami i ciągłymi wizytami.
    Teraz tylko życie, normalnie życie i starania. 3 miesiące czy pół roku mnie nie zbawią, a nie chcę stać w miejscu :) zawsze wierzyłam, że uda Nam się naturalnie, może to właśnie znak :)

    Pozdrawiam Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 19:30

    renieczka, asiorekk, Paulina27, Toxey, Toxey lubią tę wiadomość

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 28 października 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Jestem tutaj po raz pierwszy. Ogolnie to staram sie o dziecko, wiec myśle, że chyba dobrze trafilam.?

    Pozdrawiam, Niunia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Pirelko, super, że wróciłaś do nas, strasznie Ciebie brakowało! Życzę powodzenia, tak ogólnie, żeby Ci się wiodło dobrze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 wrote:
    Witajcie dziewczyny. Jestem tutaj po raz pierwszy. Ogolnie to staram sie o dziecko, wiec myśle, że chyba dobrze trafilam.?

    Pozdrawiam, Niunia.

    Witaj, bardzo dobrze trafiłaś, lepiej nie mogłaś.
    Tylko uważaj, forum wciąga ;)
    Pozdrawiam i życzę szybkiego zafasolkowania :)

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 28 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja już przejdę do tematu. Ogólnie rzecz biorąc o dziecko staram od kilku miesięcy. W lipcu 2014 poroniłam. Była to wczesna ciąża. Obecnie jestem przed miesiączką. Tylko że mam już pewne objawy,tj.: ból piersi, kłucie po lewej stronie w dole brzucha i śluz mam taki biały, pojawiły się nawet takie białe grudki. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Co o tym myślicie? Miałyście już tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ja też od kilku dni piję infolic chyba to modne się robi wśród lekarzy....czy coś da zobaczymy...ogólnie to dopada mnie dół psychiczny zawsze po zakończonym miesiącu ciężko mi się pozbierać....znowu monitoringi,liczenia,mierzenia ....oby nie przyszedł moment, że zrezygnuję..chyba bliska temu jestem:/ nawet kupiłam nowy telewizor dzisiaj męzowi jak wróci z niemiec w pt to choć on się będzie cieszyć i nie będzie tak mocno przezywać kolejnego miesiąca....niedawno pocieszały mnie nowe buty teraz nowy telewizor fasolko rób się bo zbankrutujemy zanim przyjdziesz na świat!!:)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja naprawde odpuscilam. Zobacz tempki nie mierze, u gina bylam ostatnio na poczatku lipca, po prawie ciaglym lataniu i rowniez zmienianiu lekarzy. Przez te starania ogladalo mnie juz 4 roznych ginow..Nie latam juz jak dzika na monity, nie wciskam mezowi wiagry, nie wspolzyje w godzinach, w ktorych kaze mi spec od nieplodnosci. Naprawde, odpuscilam.. :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    ...ja też od kilku dni piję infolic chyba to modne się robi wśród lekarzy....czy coś da zobaczymy...ogólnie to dopada mnie dół psychiczny zawsze po zakończonym miesiącu ciężko mi się pozbierać....znowu monitoringi,liczenia,mierzenia ....oby nie przyszedł moment, że zrezygnuję..chyba bliska temu jestem:/ nawet kupiłam nowy telewizor dzisiaj męzowi jak wróci z niemiec w pt to choć on się będzie cieszyć i nie będzie tak mocno przezywać kolejnego miesiąca....niedawno pocieszały mnie nowe buty teraz nowy telewizor fasolko rób się bo zbankrutujemy zanim przyjdziesz na świat!!:)

    Kochana ja w ten sposob dorobilam sie drugiego psa, dodatkowych 3 kotow, tarasu, ogrodka, posadzilam kilkanascie krzakow, sosny itp, bylam multum razy na wczasach :D Dramat, dramat. Doskonale Cie rozumiem :D

    Moze zrobicie sobie seans z tymi okularami 3d i zaskoczy ;)

    A co do rezygnacji..ja przy kazdej @ klne ze odpuszczam..do czasu gdy zaczyna sie wss i wmo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 20:16

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ