X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Kochana Pirelko, super, że wróciłaś do nas, strasznie Ciebie brakowało! Życzę powodzenia, tak ogólnie, żeby Ci się wiodło dobrze :*
    Raczej nie wrócę na stałe, czasami zerkam ale dobrze mi bez forum, mniej myślę o sprawach związanych z ciąża :)
    Chciałam Wam dać znać co u mnie :) Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 20:20

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Niunia! ;)
    Wykresik prowadzisz? Udostepnij bedziemy podgladac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy....oj jak lubię ten komentarz!!!! jakbym siebie widziała!! taras i ogródek też już mam, nawet sadziłam w tym roku marchewki i groszki wszystko mroziłam co by się zimą ekologicznie w ciąży odrzywiać a tu dupa!!!!!! działkowcem byłam pełną gębą:) zwierzęta -tylko ryby na inne czasu nie mam. wakacjami i wypadami za miasto tzw "relaksacyjnymi" już wymiotuję, bo wszystko sprowadza się do łóżka w określonej godzinie i pozycji więc chyba różnicy nie ma czy to łożko domowe czy hotelowe słono zapłacone:)!!seans zrobie ogólny 3d hehe jak nie będzie efektu to założę zimowe gogle...a właśnie zima się zacznie i deska na stoku czymś się zajmę:) otwieram wino zakładam okulary, tv jeszcze w kartonie montuje właśnie wielką kokardę ale swiat mogę już widzieć inaczej a co:)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze Daysy :)

    Mi sie tez juz nie chce bo sie stresuje za bardzo a kremy na zmarszczki drogie sa ;)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 28 października 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, prowadzę wykres, ale jak narazie mało informacji.

  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 28 października 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy inofolic to preparat (zawirera myo inozytol), który ma wspomagać pracę jajników produkowaniu jajeczek. Ma w sobie też kwas foliowy, więc nie bierze się go osobno.
    Nie wiem na ile to moda wśród ginekologów, a na ile działa, ale u mnie w drugim cyklu dało efekt - więc niech będzie, że działa :-)

    A co do odpoczynku/odpuszczenia/wyluzowania to jestem ostatnia do takich rad, bo mnie niemalże ku*wica po tyłku strzelała, jak "mądrzy" doradcy, którzy wpadli w 1cs tak mi radzili.... I zawsze pytałam: to powiedz mi, jak mam wyluzować? jak mam nie myśleć????
    Jeśli ktoś będzie w stanie to sam wyluzuje, odpuści, a jeśli nie, to takie gadanie tylko bardziej wkurza.....

    Daisy lubi tę wiadomość

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia ja np mam wszystkie objawy ciążowe co miesiąc :D

    Pirelko, rób tak abyś ty się czuła dobrze. I od czasu do czasu melduj co u ciebie.

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 28 października 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie to kwestia szczęścia. Ale powiem szcze, że coraz bardziej sie denerwuje. :(:(:(:( Mam swoje doły a mama i chłopak mają już dość moich żali i w kółko powtarzania czy zajde, czy zajde.

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 28 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka ja objawy ciążowe tez mam co miesiąc wszystkie!!!hehe

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najsmieszniejsze jest to ze z Cora wpadlam po calosci :D :D :D Nagle sie okazalo, ze jestem w ciazy :)

    A teraz....dlatego ja tez nie udzielam rad typu 'Odpusc' itp. Aczkolwiek wiem, ze na pewno zadna nie ma nic zlego na mysli, piszac takie slowa..

    Pamietam jak rok temu zastanawialam sie czy wyjazd do Chorwacji w 2014 roku wypali, przeciez dziecko bedzie juz male..to bylo w trakcie staran chyba 1 czy 2 cs ;)
    A co do deski to moj jezdzi, ja tylko narty poki co, a pierwszy raz jezdzilam w tym roku na ferie zimowe. Takze przyszle ferie juz mam obcykane mniej wiecej i chcialabym sprobowac deski, bo na nartach srednio mi sie podobalo. Wiem, ze z deska trudniej o rownowage i upadki bolesne pewnie bardziej, ale czuje, ze mi to podejdzie.

    A najbardziej to i tak lubie sanki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 21:14

    przyszła mama:), Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 29 października 2014, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki @ nadal brak ale tempka poleciala w dol a wie pewnie w ciagu dnia przyjdzie taa wredna @. nie mam juz sily a w pracy normalnie wysyp nowych ciezrnych wczoraj dowiedzialam sie ze kolejna kolezanka jest w ciazy jest mi okropnie smutno.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 29 października 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze tempka moze jeszcze odbic w gore?

    Isana_23 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 października 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej macham byłam u gina dostałam do zrobienia badania w tym bete i miałam usg narazie było widac tylko kulista macie i grubaśne endometrium :) mam sie oszczędzać kolejna wizyta za 2 tyg

    Anastazjaaa, Nona, Daisy, cati, martusia1986, zwei_kresken, Mimi86 lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 października 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Myslicie ze tempka moze jeszcze odbic w gore?
    Mocno trzymam za to kciuki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 października 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    hej macham byłam u gina dostałam do zrobienia badania w tym bete i miałam usg narazie było widac tylko kulista macie i grubaśne endometrium :) mam sie oszczędzać kolejna wizyta za 2 tyg
    Za dwa tyg juz będzie serducho. Super, oszczędzaj sie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 29 października 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka :) oszczędzaj się, oszczędzaj, wypoczywaj ile się da :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam tylko na inofolicu + kwas foliowy w drugim cyklu. Nie wiem czy pomogło, czy to los szczęścia. Ale ponoć jak już się bierze mnóstwo innych preparatów to organizm na inofolic już za bardzo nie reaguje...

    Biedroneczka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Byłam troszkę zabiegana od 3 dni ;/ ale już jestem i melduję, że coś się chyba u mnie dzieje :D Nigdy temp. nie skoczyła mi powyżej 37! a tu już jest taka 2 dzień, mimo tego czuję się świetnie, straszne mdłości przed i po posiłku, zachcianki, ogromny ból piersi i coś czuję, że może w końcu w 33 cs się zazieleni :D

    Trzymam za Was kciuki i miłego dnia życzę :)

    Katarzyna87, Daisy, cati, asiorekk, Toxey, Mimi86 lubią tę wiadomość

  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 29 października 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi - trzymamy kciuki !!! :)

    U mnie wciąż wysoko, ale jednak jakiś tam spadek i już nie wiem co myśleć...

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 29 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)ja narazie nie biore nic, ale chyba zacznę brać ten inofolik, dzisiaj mam wizytę u nowego gina, ciekawe co mi powie i czy mi spasuje, poprzedni za bardzo się nie interesował, tylko kasę brał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 09:10

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ