X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PCOS Dieta 🍽
Odpowiedz

PCOS Dieta 🍽

Oceń ten wątek:
  • Faelwen90 Ekspertka
    Postów: 204 276

    Wysłany: 14 maja, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Badania robiłam w styczniu przed zajściem w ciążę. Morfologia, TSH, Ft3, Ft4, glukoza, insulina, żelazo, Wit. D., cholesterol. Wszystko było dobrze. Potem niestety poroniłam. Dałam sobie czas żeby organizm doszedł do siebie.
    Muszę teraz wybrać się na jakieś badania poszerzone, ale nie wiem bardzo co badać...
    Muszę się doedukować.
    Biorę suplementy: MamaDHA premium plus, cynk, chrom.
    Codziennie piję dwa razy herbatę z pokrzywy. Kończę już ósme opakowanie i jakiejś większej poprawy nie zauważyłam...
    Zaczęłam olejować włosy 2 razy w tygodniu. Na skalp olejek amla a na resztę włosów olejek z awokado.

    preg.png
  • Dietomamiak Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 października, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    „Odchudzanie na luzie: Jak jeść zdrowo i nie wariować” – bo kto powiedział, że dieta musi być jak maraton bez mety?

    Masz dość diet, które są bardziej skomplikowane niż instrukcja składania mebli z Ikei? A może chcesz jeść zdrowo, ale bez zamieniania każdego posiłku w matematyczne równanie? To trafiłeś idealnie!

    W moim poradniku znajdziesz 30 dni pełnych prostych przepisów, które nie zmuszą Cię do przetrząsania całego miasta w poszukiwaniu egzotycznych składników. Każdy dzień to nowe danie, które pokocha Twój brzuch, a nieznienawidzi portfel. I nie martw się – kalorie policzone, więc Ty już nie musisz!

    Cena? Jedynie 29 zł – czyli mniej niż weekendowe szaleństwo z fast foodem.
    Efekty? Lekkość, uśmiech i pewność, że zdrowe jedzenie nie jest karą.

    Zainwestuj w zdrowie, nie rezygnując z uroków życia!

    https://www.naffy.io/mati-wrx/odchudzanie-na-luzie-jak-jesc-zdrowo-i-nie-zwariowac-pUN

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ