Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami spokojnej nocki...Natalii to powodzenia, maleństwo witaj kochana;-)

    Amicizia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    dobranoc...Paulinko nie zamartwiaj się, bo może lekarz zbyt dokładny...jak ginekolog mojej koleżanki...ale to całkiem inna historia...będzie dobrze...Ściskam i tulę wirtualnie...bądź dzielna i nie daj się emocjom
    (wiem, wiem łatwo powiedzieć)...Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki kochana...buziam i spadam dziewczynki kochane...Aga juro uważaj na drodze,bądź ostrożna proszę, bo fatalnie jest...Mnie też czekają badania...jakie po miesiączce dziewczyny?

    Libra dasz mi wykaz badań w pierwszej połowie cyklu?

    dzisiaj robiłam wszystkie badania dla kobiet planujących ciążę: różyczka, toxo i inne szmery bajery...
    w 3dc robiłam lh, fsh, testosteron, prl, estriadol, progesteron

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o troche sie tu ruszyło :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dupa...jutro 5 dc mam chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam muzarcia co tam u ciebie widzę ze w końcu 2 wredna przylazła do ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    to dupa...jutro 5 dc mam chyba

    gin mi powiedział, że mam je zrobić 3-5dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo miałam w 2-5 dc wiec jeszcze zdążysz muzarcia :)

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać dziewczynki. Do jutra! Buziaki!

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    muzarcia wrote:
    dobranoc...Paulinko nie zamartwiaj się, bo może lekarz zbyt dokładny...jak ginekolog mojej koleżanki...ale to całkiem inna historia...będzie dobrze...Ściskam i tulę wirtualnie...bądź dzielna i nie daj się emocjom
    (wiem, wiem łatwo powiedzieć)...Jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki kochana...buziam i spadam dziewczynki kochane...Aga juro uważaj na drodze,bądź ostrożna proszę, bo fatalnie jest...Mnie też czekają badania...jakie po miesiączce dziewczyny?

    Libra dasz mi wykaz badań w pierwszej połowie cyklu?

    dzisiaj robiłam wszystkie badania dla kobiet planujących ciążę: różyczka, toxo i inne szmery bajery...
    w 3dc robiłam lh, fsh, testosteron, prl, estriadol, progesteron

    libra kochana a ile kosztują takie badania u Ciebie(bo rozumiem ,że robiłaś je wszystkie prywatnie?

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z morfologią i badaniem moczu zapłaciłam 175 zł plus tsh, ft3 i ft4 za 75 zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro 6 dzień ale pierwszy to plamienie bardziej...hmm... lh, fsh, testosteron, prl, estriadol, progesteron

    a dlaczego progesteron w pierwszej połowie cyklu a nie późńiej, i prl tak samo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie normy są dla trzech faz cyklu więc zrobię później...trudno.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    witam muzarcia co tam u ciebie widzę ze w końcu 2 wredna przylazła do ciebie :)

    Kochana @ maleńka;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki zestaw dostała też moja koleżanka z kliniki leczenia niepłodności, prl tez na poczatku... po owulacji badała tylko progesteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie w tym cyklu to w następnym zrobię...

    DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY...ZAPISUJĘ DO KALENDARZA I ZROBIĘ ZA OK. MIESIĄC JAK DOBRZE PÓJDZIE...

    DZIĘKUJĘ LIBRA!!!!Za cenne informacje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2013, 22:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... ona ma badać przyrost progesteronu, bo po owulacji ma na wysokości 3ng/ml... czyli nie dochodzi u niej do owulacji... ma pcos

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkie badania mam już zrobione ale ile się nabiegałam teraz czekam na @ a potem będę miała drożność jajowodów robioną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy...muszę jeszcze trochę wytrzymać...zobaczymy nowy cykl jak będzie wyglądał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    Jak nie w tym cyklu to w następnym zrobię...

    DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY...ZAPISUJĘ DO KALENDARZA I ZROBIĘ ZA OK. MIESIĄC JAK DOBRZE PÓJDZIE...

    DZIĘKUJĘ LIBRA!!!!Za cenne informacje...

    proszę...:)

    ciekawe co powie gin na moja morfologię, ale chyba wychodzi mi niedobór witaminy b12 lub kwasu foliowego:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Ja wszystkie badania mam już zrobione ale ile się nabiegałam teraz czekam na @ a potem będę miała drożność jajowodów robioną.

    a jakie miałaś robione? to co ja? i cosik z nich wyszło?

‹‹ 999 1000 1001 1002 1003 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ