X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje Kochane....wtuptałam tu w końcu przez firefoxa!!!!jupi!!!!jak mi Was brakowało!poczytałam wszystko od czasu jak mnie nie było...solidna lektura...wiele się wydarzyło...oj wiele...monisia wariacie...czy Ty nie masz innych kłopotów jak imbecyle z kafesrajterii...wiecie co tu jest fajne? nie ma priva...każda dba o drugą, by jej nie urazić...nie ma fałszu i obgadywania za plecami...traktujemy się równo...śmiejemy się i płaczemy razem...doradzamy sobie i się pocieszamy...co do pomysłu tyśki z ignorowaniem tych podłych ignorantów z kaffesraterii, PRZYZNAJĘ CAŁKOWITĄ RACJĘ! OLAĆ I NIE DAĆ SATYSFAKCJI GADOM SSYKLIWYM....poza tym to my tutaj poruszamy czasami głębokie tematy i wymieniamy naprawdę bardzo mądre doświadczenia i dzielimy się głęboko skrywanymi tajemnicami...czy nie możemy tu porozmawiac nawet o naprawie telewizora w kształcie serca marki "darmoch" ...czy nie możemy się zastanowić dlaczego lodówka chłodzi a piekarnik nazywany jest piekarnikiem itd? Wydaje mi się, że nawet jeśli tu trafi jakaś ssssykliwa ignorantka ludzkich uczuć, to sobie z nią damy radę...a jak nie, znajdziemy sobie inne miejsce...mało to w tej net sieci zakamarków do zagospodarowania? JAK JA SIĘ CIESZĘ ŻE MOGĘ Z WAMI TU POBYĆ....

    psss...szyjka wysoko...miękka jak ..ollera i otwarta...tempka bardzo w dół i popatrzę co będzie jutro...może pójdzie w górę?dziwne te moje temperaturzyska;-)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 26 października 2012, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muzarcia ale się rozpisalas:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ale mi Was brakowało...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ale mi Was brakowało...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic takiego w sumie nadzwyczajnego czekam na @ i tak jakoś trochę niepokoje się o dziadka bo jest w szpitali na ojomie i ciagle jestem myslami z nim

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 26 października 2012, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam ciebie tez:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Sandrunia...ja się czujesz? zerknę sobie w Twój wykresik;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2012, 14:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ale za to w domu lśni...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam ciebie tez :) czemu cie tak długo nie było?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka dziadek jest przytomny? Jeśli nie masz siły o tym rozmawiać , to nie pisz...zrozumiem...co mówią lekarze oprócz tego, że dali mu ostatnią szansę? Jak wyniki badań...napewno podają mu potas na wzmocnienie serducha itd. ile dziadek ma lat? Choruje na coś oprócz tego?

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 26 października 2012, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij zerknij i tak nie ma tam nic ciekawego hehe mala a kiedy ma być @

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy ja mogę o tym gadać. Dziadek jest przytomny już teraz i ma rurkę wstawioną do tchawicy żeby mu było łatwiej oddychać robili mu tracheotomie czy jakoś tak to się nazywa. Ma zakrzepice i serce bardzo słabe i opuchnięte coś tam tez nie tak z płucami. Lekarze powiedzieli że jeśli ponownie serce stanie to ratować już nie będą, bo niema sensu. Ale wczoraj dzwoniłam do domu to już z nim lepiej i nawet sił nabrał więc może będzie już coraz lepiej. Modle się żeby tak było.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie z racji tego, że zaniemógł mój komputer...tzn. strona się nie ładowała z explorera ani przez google ani nijak...dziś wpadłam na to by wrzucić na kompa firefoxa...i dzięki temu tu jestem...jednak ma się ten łeb...tzn. kobiecą intuicję...he he
    Mój tato czeka na operację w akademii w Gdańsku...jest tak schorowanym człekiem, że to się w głowie nie mieści...serce ledwo żyje...ciśnienie ostatnio zaczęło mocno spadać....serce słabnie a operację przerzucili dwa tygodnie później gdzie wydolność serca spada a była już 25%...czyli jest b. źle...rozumiem Twój strach...

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Zerknij zerknij i tak nie ma tam nic ciekawego hehe mala a kiedy ma być @

    za 2 dni i pewnie tak przyjdzie jutro temp spadnie w duł i przylezie @ wredna

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia tak mi przykro jestem z tobą całym serduszkiem żeby wyszedł z tego cały i zdrowy < przytula wirtualnie >

    muzarcia lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrunia czyżby już okolice ovulki?Za bardzo się nie znam ale może być...coś tam tempka spadła i zaczęła rosnąć...zobaczymy co u mnie za połamaniec wyjdzie;-)

    Monika to dobre wiadomości...jeśli dziadek jest chory i lekarze tak mówią, to znaczy, że trzeba być na wszystko przygotowanym ale nie rozumiem jak można komuś powiedzieć, że nie będziemy ratować....NIE ROZUMIEM TEGO DO CHOLERY!!!!TO MNIE DOBIŁO!!! Lekarze mają do tego prawo?!;-)

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia mi też nie chciało chodzić na google chrom napisałam do nich i oni mi odpisali co mam robi i teraz mi działa jak chcesz to ci to wyśle może i na tamtych ci pójdzie.

    muzarcia lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 26 października 2012, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala a ty jakas wróżka jesteś że juz wiesz ze @ przyjdzie:)

    muzarcia lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia ja nie mam Monika na imię hehe

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    mala a ty jakas wróżka jesteś że juz wiesz ze @ przyjdzie:)

    no jasne nie wiedziałaś o tym :P ja zawsze wiem kiedy przyjdzie po owulacji ta wredota @

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ