X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 października 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dzisiaj @ zawitała...nie kumam już progesteron mam w normie a co miesiąc plamienia przed @ po 4-5 dni...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.
    U mnie o północy puka ktoś do drzwi. Patrzę A tam wredna @ stoi. No nic trzeba było wpuścić :/

    Miłego dnia:)

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 października 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek - u mnie mdłości na całego , fatalnie się czuję
    ciężko mi pracować i wdychać te smrody lakierowe - mdli mnie od nich niemiłosiernie

    Jutro mam wizyte o 9 razno to dam znać jak będę po

    dzisiaj młody ma 2 latka - ale czas szybko leci

    pozdrawiam

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 13 października 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey


    Co do @@@ mnie dopadła w Niedzielę przy obiedzie :-/ se znalazła czas i miejsce

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 13 października 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A do mnie dzisiaj @ zawitała...nie kumam już progesteron mam w normie a co miesiąc plamienia przed @ po 4-5 dni...
    Wiesz organizm musi swój tor znaleźć daj mu czasu jeszcze !!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 października 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Dzień doberek - u mnie mdłości na całego , fatalnie się czuję
    ciężko mi pracować i wdychać te smrody lakierowe - mdli mnie od nich niemiłosiernie

    Jutro mam wizyte o 9 razno to dam znać jak będę po

    dzisiaj młody ma 2 latka - ale czas szybko leci

    pozdrawiam
    Sylwia szkoda że jak tu wpadasz to widzisz tylko siebie fajnie by było gdybys od czasu do czasu odniosła sie do tego co tu piszemy...
    Pozdrawiam

    Sylwia_80, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A do mnie dzisiaj @ zawitała...nie kumam już progesteron mam w normie a co miesiąc plamienia przed @ po 4-5 dni...
    Ja tez miałam często plamienia przed @ to siwiadczy o niewydolności drugiej fazy cyklu niestety mie pamietam jak sie to dokładnie nazywało ale wiem że o tym czytałam i to jest oznaka że jesli bedziesz w ciazy bedziesz musiała wspomóc sie progesteronem...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 października 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Sylwia szkoda że jak tu wpadasz to widzisz tylko siebie fajnie by było gdybys od czasu do czasu odniosła sie do tego co tu piszemy...
    Pozdrawiam
    wiem co piszecie - nie ma az tego tak duzo zebym nie dala rady przeczytac

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    wiem co piszecie - nie ma az tego tak duzo zebym nie dala rady przeczytac
    Ale ja nie napisałam że nie czytasz tylko że fajnie by było gdybyś sie czasem odniosła do czegoś...
    Prosze o czytanie ze zrozumieniem mojej wypowiedzi...

    kiti, Sylwia_80, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale przecież Fedra badalam progesteron i był ok

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    No ale przecież Fedra badalam progesteron i był ok
    Kochana ja tez badałam progesteron nie będąc w ciazy i był super dopiero w ciazy okazało sie że u mnie występuje niedomoga lutealna i organizm nie daje rady go produkować by utrzymać ciaze...
    I plamienia przed @ wlasnie moga o tym świadczyć ja sie o tym dowiedziałam w trakcie jak zaczelam czytać o tym...

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Dobry
    Czy Wam też sie tak chce jak niechce...
    Pogoda mnie dobija choc wiem że dobrze że pada ale jakoś tak mi sie chce spać a tu zero współpracy ze strony dzieci jak starsze spi to nagle młodsze sobie urządza zabawy w brzuchu...
    Tak czuje już ruchy i to dosc intensywne jakby notorycznie prostowało to dziecko nogi i rece rozpychając sie tym samym i to rytmicznie a potem jest spokoj...
    Pozatym zastanawiam sie jakie zabawki zakupić Młodej. Ma klocki i drewniane i te duze ale średnia ja interesuja, ma zabawki i grające te ala edukacyjne, ma misie i jakieś lalki ale tym wszystkim jest średnio zainteresowana :/
    Na razie interesuje ja mycie mokra chusteczka wszystkiego, zabieranie mi miotły i odkurzacza... Myśle nad jakimś zestawem kuchennym garnkami talerzykami itd bo tez zaczęła sie u kuzynki tym bawić ale juz sama nie wiem jakieś pomysły?


    Puzzle dwuczęściowe
    Malowanki
    Farbki, kredki itp.
    Spacerówka zabawkowa ( Ala wozi WSZYSTKO co się da ;) )

    To u nas się sprawdza, moze u Ciebie tez się sprawdzi ;)

    A poza tym, to polecam pochować 50% zabawek na tydzien. Wyjmij po tygodniu i schowaj drugą część- zobaczysz że młoda to uzna za coś nowego ;). U nas jest wielki entuzjazm jak znajdzie przypadkiem gdzies upchaną grzechotke lub cos,czego wieki nie widziała ;)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Sylwia szkoda że jak tu wpadasz to widzisz tylko siebie fajnie by było gdybys od czasu do czasu odniosła sie do tego co tu piszemy...
    Pozdrawiam

    W 1 ciąże zaszłysmy podobnie i wtedy nawet udało się wymieniać trochę wiadomości. Wiem, ze się trochę wcinam w watek ale niestety, Sylwia, starałaś się 14 cykli o drugiego dzieciaczka i nie miałaś czasu żeby udzielać sie na forum. Teraz, kiedy znów jesteś w ciaży nagle pojawił się czas, ale tylko żeby pisać o sobie. Słabe. Nawet nie odpisywałaś na komentarze pod wykresem, nic kompletnie. Zasada tu raczej jest taka że słowo "wsparcie" oznacza jednak udzielanie się nie tylko w watkach które dotyczą Ciebie ale też innych.
    Nie dziw się wiec jeśli będziesz ignorowana, bo to nie miejsce dla egoistów.

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 14 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia 80 jesteś tutaj nowa więc zostaw sobie te komentarze dla siebie a nie podlizuj się innym - tak to odebrałam sorki !!!! możecie po mnie pojechać ale znam dziewczyny już bardzo długo a Ty ile ? jeden dzień , dwa nawet miesiąc ?
    proszę prześledź wątek od początku czyli jakieś 3, 4 lata do tyłu ...
    podłapałaś wątek Fedry ( która ma swój charakterek bo znam ją znacznie dłużej niż Ty ) i teraz ciągniesz nie wiem po co !!!!!

    jak nie odpisywałam pod swoim wykresem - spójrz dokładnie a potem pisz głupoty !!!

    przez te 14 cykli udzielałam się w miarę możliwości na forum - prześledź sobie dokładnie !!!

    spadam bo nie mam zamiaru sie denerwowac przez jakas dziewczyne, ktora guzik wie !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 15:12

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    sylwia 80 jesteś tutaj nowa więc zostaw sobie te komentarze dla siebie a nie podlizuj się innym - tak to odebrałam sorki !!!! możecie po mnie pojechać ale znam dziewczyny już bardzo długo a Ty ile ? jeden dzień , dwa nawet miesiąc ?
    proszę prześledź wątek od początku czyli jakieś 3, 4 lata do tyłu ...
    podłapałaś wątek Fedry ( która ma swój charakterek bo znam ją znacznie dłużej niż Ty ) i teraz ciągniesz nie wiem po co !!!!!

    jak nie odpisywałam pod swoim wykresem - spójrz dokładnie a potem pisz głupoty !!!

    przez te 14 cykli udzielałam się w miarę możliwości na forum - prześledź sobie dokładnie !!!

    spadam bo nie mam zamiaru sie denerwowac przez jakas dziewczyne, ktora guzik wie !!!!

    Moja droga, jestem tutaj już dłuuuugo, tylko wczesniej miałam inny nick.
    Moja przygoda z ovu trwa ponad 3 lata, wiec i z Toba miałam przyjemność wymieniać wiadomości, i z Fedra, której bardzo kibicowałam. Nie mam potrzeby podlizywania sie nikomu bo jestem tu na tyle długo, że mam troche osób z którymi moge rozmawiać i pisac. To co napisałam to po prostu obiektywna opinia, nie dziwię się, że Ci się nie podoba. Nikt nie lubi słuchać niewygodnej prawdy o sobie.

    I nie stresuj sie niepotrzebnie, bo to dziecku szkodzi. Napisałam swoja opinię, zgadzam się z Fedrą. Tyle w tamacie.

    Ale faktycznie, to nie mój watek ;), wpadłam zupełnie przypadkowo.

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 16 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia 80 Hey na jakim wątku Ty buszujesz ???? Bo nie znam !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 17 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Puzzle dwuczęściowe
    Malowanki
    Farbki, kredki itp.
    Spacerówka zabawkowa ( Ala wozi WSZYSTKO co się da ;) )

    To u nas się sprawdza, moze u Ciebie tez się sprawdzi ;)

    A poza tym, to polecam pochować 50% zabawek na tydzien. Wyjmij po tygodniu i schowaj drugą część- zobaczysz że młoda to uzna za coś nowego ;). U nas jest wielki entuzjazm jak znajdzie przypadkiem gdzies upchaną grzechotke lub cos,czego wieki nie widziała ;)
    Dzieki większość tych rzeczy juz ogarnęłam :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 17 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    sylwia 80 jesteś tutaj nowa więc zostaw sobie te komentarze dla siebie a nie podlizuj się innym - tak to odebrałam sorki !!!! możecie po mnie pojechać ale znam dziewczyny już bardzo długo a Ty ile ? jeden dzień , dwa nawet miesiąc ?
    proszę prześledź wątek od początku czyli jakieś 3, 4 lata do tyłu ...
    podłapałaś wątek Fedry ( która ma swój charakterek bo znam ją znacznie dłużej niż Ty ) i teraz ciągniesz nie wiem po co !!!!!

    jak nie odpisywałam pod swoim wykresem - spójrz dokładnie a potem pisz głupoty !!!

    przez te 14 cykli udzielałam się w miarę możliwości na forum - prześledź sobie dokładnie !!!

    spadam bo nie mam zamiaru sie denerwowac przez jakas dziewczyne, ktora guzik wie !!!!
    Po pierwsze nie sadze by ktos miał potrzebę mi sie podlizywać kolezanka na pewno tego nie robi zauważyła cos bardzo oczywistego co nie wypływa z mojego charakterku jak zauważyłaś ale z Twojego zachowania co powinno Ci troche dac do myślenia...
    I w sumie na tym jednym punkcie zakończę bo po co sie produkować...

    Sylwia_80, zbikowa, aisa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Sylwia 80 Hey na jakim wątku Ty buszujesz ???? Bo nie znam !!!!

    Hej, Typowe trolle i zwykle te comiesięczne testowania ;), ale teraz ze względu na poronienie w tych drugich lekko się wyłaczyłam...

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 17 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Hej, Typowe trolle i zwykle te comiesięczne testowania ;), ale teraz ze względu na poronienie w tych drugich lekko się wyłaczyłam...
    A jaki miałaś wczesniej nick jesli mozna zapytac ?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 6266 6267 6268 6269 6270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ