Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Racja... ja mu ciąglę o tym mówi.
    U nas jest taka sprawa że mój M. nie lubi się zabardzo z moją rodziną (czytaj:nienawidzi), ma uraz do nich, bo kiedyś buntowali (i czasmi nadal to robią) mnie przeciwko niemu i tak się zaczeło - i ciągle jestem miedzy młotem a kowadłem... A to dłuższa historia:)

    pamiętaj że teraz ze swoim M. tworzysz rodzinę a Twoja rodzina powinna zaakceptować Twój wybór... jeśli tego nie robią musisz im pokazać że jesteś murem za swoim M. a swojemu M. pokazać ze teraz on jest dla Ciebie najważniejszy...

    nick nieaktualny, Dora, Sandraa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miryndaa wrote:
    Miejmy taką nadzieje :) Mój M jest bardzo tą stroną zaciekawiony. Zastanawiam się czy mu ją pokazać :)

    eeee hhhmmmm lepiej nie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Miryndaa wrote:
    Miejmy taką nadzieje :) Mój M jest bardzo tą stroną zaciekawiony. Zastanawiam się czy mu ją pokazać :)

    eeee hhhmmmm lepiej nie...

    Też tak uważam :)

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz tak samo jak mój M. hehe
    Staram się mu to okazywać, ale nie zawsze mi to wychodzi.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirynda to tak jak mój, ciągle się dopytuje czy tu nie ma wątku dla facetów.

    Fedra to jesteśmy umówione!

    Fedra lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Fedruś no faktycznie, jesteśmy na tym samym etapie paskudnego oczekiwania na @. Ja juz mam taki plan,ze jak przylezie ta wredota, to się napiję piwka w ten weekend z męzulkiem albo drineczkow.

    Pamiętam jak pisalaś,że masz nierwgularne cykle a wyniki w normie. Teraz mi się przypomniało.

    dołączam się... jutro mam imieninki szwagra i chyba skorzystam z okazji i się napiję!

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Mówisz tak samo jak mój M. hehe
    Staram się mu to okazywać, ale nie zawsze mi to wychodzi.

    widocznie coś w tym jest ;)

    Sandraa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja będę lecieć. Jutro znowu szkoła trzeba się wyspać.
    3majcie się dziewczynki:)
    Trzymam kciuki za testujące:)
    Dobranoc. PA. ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Dora wrote:
    Fedruś no faktycznie, jesteśmy na tym samym etapie paskudnego oczekiwania na @. Ja juz mam taki plan,ze jak przylezie ta wredota, to się napiję piwka w ten weekend z męzulkiem albo drineczkow.

    Pamiętam jak pisalaś,że masz nierwgularne cykle a wyniki w normie. Teraz mi się przypomniało.

    dołączam się... jutro mam imieninki szwagra i chyba skorzystam z okazji i się napiję!

    a ja się napije jak przyjdzie @ jak nie przyjdzie to znowu nici z picia ehhh
    a Ty czasem nie miałaś poczekać na @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 21:06

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa wrote:
    Dobra, ja będę lecieć. Jutro znowu szkoła trzeba się wyspać.
    3majcie się dziewczynki:)
    Trzymam kciuki za testujące:)
    Dobranoc. PA. ;)

    ja jutro tez mam szkołę i mam to w du... zważywszy ze jutro test z eteyki a ja nic się nie pouczyłam... to się nazywa wolność :)
    pa pa słodkich snów :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Laseczki na mnie też pora musze się jeszcze wykąpać i do łózia co bytro szybciej przyszło ;)
    słodkich i kolorowych snów :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocy Fedra!

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Sandraa wrote:
    Witaj Dora:)
    Ja byłam właśnie na takim odwyku, musiałam się w jakiś sposób wyciszyć:)
    I nawet chyba się udało:)

    No ja chyba niedługo na takim odwyku wyląduje!!!

    ja chyba też...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Libra wrote:
    Dora wrote:
    Fedruś no faktycznie, jesteśmy na tym samym etapie paskudnego oczekiwania na @. Ja juz mam taki plan,ze jak przylezie ta wredota, to się napiję piwka w ten weekend z męzulkiem albo drineczkow.

    Pamiętam jak pisalaś,że masz nierwgularne cykle a wyniki w normie. Teraz mi się przypomniało.

    dołączam się... jutro mam imieninki szwagra i chyba skorzystam z okazji i się napiję!

    a ja się napije jak przyjdzie @ jak nie przyjdzie to znowu nici z picia ehhh
    a Ty czasem nie miałaś poczekać na @?

    mi się humor popsuł... najchętniej bym sie już dzisiaj napiła!

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie mąż to się drże bo ciągle tutaj siedzę,tak mnie wciągneła ta stronka:) Miło jest z kimś popisać kto ma taki sam problem jak ja....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Fedra, słodkich snów:)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co Ci tak humor padł Libra? przez te wyniki badań?

    ja czekam na m. niedługo wróci do domku z wyjazdu..

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa... jakoś przeczuwałam, że coś jest nie tak... ale aż takiego wyniku się nie spodziewałam...
    teraz siedzę w necie i szukam... jakie tu badania jeszcze porobić, by już z kompeletem udać się do gina...
    m poszedł do pracy... normalnie już mam łeb jak globus! I wiem, że nic nie wiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 22:18

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że jeszcze dziewczyny nie śpicie:) To tak i ja...
    zamartwiam się swoja wagą bo idzie niestety w góre , przez tą zime:(
    mlsrbbidwwnfhykw.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2012, 22:18

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 14 grudnia 2012, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaraz Ci wkleję jakie są podstawowe badania w kliniece leczenia niepłosności, to sobie zerkniesz co już zbadałaś.
    Co do prolaktyny, to stosunkowo łatwo ja zbić z tego co czytałam

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ