Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja tylko na chwilę. Temperaturka mi podskoczyła, szaleństw nie ma, nic to nie oznacza, ale ładniej na pewno wygląda :) Miłego dnia Wam życzę.

    Dora lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki!!!
    Ja powoli obiadek szykuję a u was jak niedziela leci!!
    Moja tempka dziś znowu lekko w górę poszła więc i więcej nadziei u mnie!!!
    Zobaczymy co dalej będzie!!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    hej:-) owu już mi przesówa krechę.. ale i tak chyba za szybko ..

    zobaczymy jak kolejne tempki będą się układały:) może się jeszcze przesunie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia nie myślałam, że tak wróci na miejsce...ta tempka oczywiście...ja nawet po progesteronie takiej nie mam he he...
    ...u mnie dziś nieco w dół ale to też za sprawą przeszkadzacza, bo nie dał mi zmierzyć spokojnie i dokładnie...

    ...ach i muszę to ujawnić...tak bardzo po tej luteinie mnie bolą piersi....ale to normalne...max psm przy wspomagaczu- wywołaczu...ale damy radę...

    ...trzeba mi coś porobić na jutro na tę okoliczność przełomu roku starego z nowiuteńkim...buziam i idę...

    ...senna jestem bardzo...a długo spałam...bo dalej po zmierzeniu zasnęłam i ok.11 się podniosłam...ostatnio łamię wszystkie swoje reguły i burzy mi się jakoś cały mój porządek dnia...

    ...normalnie chaos, wkradł się chaos...

    ...jak to przed @ już czuję straszne poddenerwowanie
    i nosi mnie
    i przez głową tysiące myśli przelatuje
    i czuję się taka jakby przykurzona,
    i jakby mi ubranie przeszkadzało
    i w głowie się kręci
    i to pewnie nie wszystko ale się zdyszałam....idę, bo nawet się skoncentrować nie mogę porządnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2012, 12:03

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Dora wrote:
    hej:-) owu już mi przesówa krechę.. ale i tak chyba za szybko ..

    zobaczymy jak kolejne tempki będą się układały:) może się jeszcze przesunie

    W sumie jak tak patrzę to mogła owu być 13 a 14 powolny wzrost tempki. W tym cylku najbardziej się sugerowałam testem owu,szyjką i śluzem.

    ps:my właśnie wróciliśmy ze spacerku:-)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Libra wrote:
    Dora wrote:
    hej:-) owu już mi przesówa krechę.. ale i tak chyba za szybko ..

    zobaczymy jak kolejne tempki będą się układały:) może się jeszcze przesunie

    W sumie jak tak patrzę to mogła owu być 13 a 14 powolny wzrost tempki. W tym cylku najbardziej się sugerowałam testem owu,szyjką i śluzem.

    ps:my właśnie wróciliśmy ze spacerku:-)

    też tak myślę:)

    a u mnie tak wcześnie wystąpiła?! a w poprzednich było pomiędzy 13 a 15 dc... chyba, że castagnus już zadziałał i powoli się wszystko reguluje... zobaczymy następny cykl, bo tym jestem zaskoczona:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki jak tam dzionek mija ?

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra u Ciebie faktycznie owu była szybko, najwyrażniej jest to działanie castagnusa. Ciekawe zatem ile potrwa Twój cykl?!

    A zaczęłaś go brać po drugim badaniu prl czy przed?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2012, 12:53

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Libra u Ciebie faktycznie owu była szybko, najwyrażniej jest to działanie castagnusa. Ciekawe zatem ile potrwa Twój cykl?!

    A zaczęłaś go brać po drugim badaniu prl czy przed?

    zaczęłam brać od tego cyklu... pierwsze badanie miałam robione w 21dc poprzedniego, a następne badanie 7 dni później czyli w 3dc obecnego

    myślę, że cykl zakończy się tak jak zawsze 25dni (+/-1dzień)

    pytałam lekarza o te moje wyniki zwłaszcza prolaktyny, ale powiedział, że to raczej problem czynnościowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2012, 13:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mała:)
    mnie dopadła głodomorra:) żołądek rozepchany po świętach ciągle jedzenia się domaga:) nawet trochę przytyłam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam wczoraj wieczorem że popcorn zrobiłam i zagryzałam go kabanosami hi hi hi :) w sumie co wieczór mam tak że łapie mnie chętka na jakieś smaki i nie wiem na jakie i wszystko od razu na raz zjadam hi hi hi :)

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    hej mała:)
    mnie dopadła głodomorra:) żołądek rozepchany po świętach ciągle jedzenia się domaga:) nawet trochę przytyłam;)

    No to wykorzystaj nowe przyzwyczajenia;)
    hej Mała a co u Ciebie?

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    ja tak miałam wczoraj wieczorem że popcorn zrobiłam i zagryzałam go kabanosami hi hi hi :) w sumie co wieczór mam tak że łapie mnie chętka na jakieś smaki i nie wiem na jakie i wszystko od razu na raz zjadam hi hi hi :)

    ja dzisiaj śniadanko, później rosołek, teraz dopiero skończyłam drugie danie i dopycham się resztką chipsów z wczoraj, a już mi się marzy kawa z ciastem... mój m powiedział, że zrobi się ze mnie grubasek;P

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra trochę tłuszczyku się przyda dla dzidziusia. Podobno łatwiej zajść jak się go trochę ma:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zjadłam obiadek i teraz siesta poobiednia he he!!!
    Leże i tłuszczyk zawiazuje po obiadku!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dora u mnie kiepsko trochę i boje się że ze staranek w styczniu będą nici od dziś zacznę robić testy ale nie wiem czy to ma sens :(
    Librus nie przejmuj się ze mnie też robi się powoli grubasek a do tego zaczyna mi się cellulit pokazywać na tyłku i udach i rozstępy na piersiach hi hi hi ale nie przejmuje się już sobie zakupiłam zumbe i będę starała się ćwiczyć po nowym roku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Libra trochę tłuszczyku się przyda dla dzidziusia. Podobno łatwiej zajść jak się go trochę ma:)

    tak? hmm, to mogę sobie pozwalać na me ulubione danie żeberka lub karkówkę z brokułami... mniam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    hej Dora u mnie kiepsko trochę i boje się że ze staranek w styczniu będą nici od dziś zacznę robić testy ale nie wiem czy to ma sens :(
    Librus nie przejmuj się ze mnie też robi się powoli grubasek a do tego zaczyna mi się cellulit pokazywać na tyłku i udach i rozstępy na piersiach hi hi hi ale nie przejmuje się już sobie zakupiłam zumbe i będę starała się ćwiczyć po nowym roku :)

    ja jeszcze z cellulitem nie mam problemu... a rozstępy na piersiach mam od kiedy mi zaczęły rosnąć w okresie dojrzewania, miałam malutkie i w krótkim czasie szybko urosły...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak ja u mnie :) a ciesz się że z cellulitem nie musisz walczyć to jest straszne pozbyć się tego świństwa.

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zastanawiam co zrobic z moim m. on by tylko spał....:(

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
‹‹ 891 892 893 894 895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ