Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO TAK BO ZROZUMIAŁAM że w wieku 18 lat planowałs ciaże i nie wychodziło wiec wspomagałas sie duphastonem
    a teraz rozumiem że ciąża tak wyszła prz okazji :) pozytywny skutek uboczny
    ale teraz już masz ok regularne cykle? bo ja nadal nie mam ale mi nigdy nie zalecili duphastonu

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    NO TAK BO ZROZUMIAŁAM że w wieku 18 lat planowałs ciaże i nie wychodziło wiec wspomagałas sie duphastonem
    a teraz rozumiem że ciąża tak wyszła prz okazji :) pozytywny skutek uboczny
    ale teraz już masz ok regularne cykle? bo ja nadal nie mam ale mi nigdy nie zalecili duphastonu

    pozytywny skutek uboczny i to bardzo;) teraz biega i ma ponad 3latka;)

    do tej pory co miesiac mam róznie np przedostatni miałam 58dni teraz miałam 35dni a zobzczymy jak teraz.
    Ale ogólnie mi cykle wachają sie w granicach 33-65

    a.png
    a.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Libra i Beata: pytałam szwagierki i jej lekarz zlecal badanie prl na początku cyklu

    Beata wygląda na to,ze ta owu była u Ciebie wczoraj, był skok i objaw śluzu płodnego zaniknął,dzisiejszy spadek nie musi niczego oznaczać, zobaczymy jutro, ale ja na twoim miejscu już dawno zamówiłabym testy LH:)

    Doruś to nie wiem mi tak kazała zrobić więc 7 stycznia lece robić a wizytę mam dopiero 21 wiec jeszcze trochę czasu ale napewno zapytam jakie to ma znaczenie..
    no na ten cykl to i tak już za poźno
    więc czekam na wypłatę meża i wtedy robie zbiorowe zakupy na alledro zeby nie latać kilka razy na pocztę

    TEZ TAK bym obstawiała przy 17-18 d.c. no ale zobaczymy jutrzejszą tempkę jak wprowadze to może mi ustawi a jak nie to myślisz że mogę sama ustawic na tą datę?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopciuszek126 wrote:
    Beata wrote:
    AGA 30 wrote:
    A mi wróżka powiedziała że będe miała bliżniaki a potem jeszcze córkę a tu nic nie widać anie nie słychać he he he!!!

    ale nie powiedziała kiedy? wiec nic straconego
    moja znajoma leczyła sie 13 lat w łodzi w jakiejś klinice niepłodności
    aż w końcu zaszła w ciąże urodziła zdrową córeczkę a potem za rok 2 bliźniaczki i ma teraz 3 dziewczynki a jest ok 40 :)

    hej dziewczynki!
    moja znajoma też leczyła się chyba z 8 lat i zaszła w ciążę urodziła dziewczynkę a za rok zaszła znowu i urodziła dwie bliźniaczki ;).Tak samo Beatko jak i Twoja znajoma...
    Belluś trzymaj się mocno!!!Musisz być silna dla maleństwa w brzuszku,a mama na pewno będzie czuwać nad Wami!!!
    Zosiu-dobry pomysł z tabsami ;)

    hej może to nasza wspólna znajoma?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    Beata wrote:
    NO TAK BO ZROZUMIAŁAM że w wieku 18 lat planowałs ciaże i nie wychodziło wiec wspomagałas sie duphastonem
    a teraz rozumiem że ciąża tak wyszła prz okazji :) pozytywny skutek uboczny
    ale teraz już masz ok regularne cykle? bo ja nadal nie mam ale mi nigdy nie zalecili duphastonu

    pozytywny skutek uboczny i to bardzo;) teraz biega i ma ponad 3latka;)

    do tej pory co miesiac mam róznie np przedostatni miałam 58dni teraz miałam 35dni a zobzczymy jak teraz.
    Ale ogólnie mi cykle wachają sie w granicach 33-65

    czyli bardzo podobnie jak u mnie
    ja miałam w wakacje 76 potem 33 56 30 i teraz czekam...

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czy przed @ to zawsze jest taki śluz podobny do płodnego..bardziej wodnisty i rozciagliwy??

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    dziewczynki czy przed @ to zawsze jest taki śluz podobny do płodnego..bardziej wodnisty i rozciagliwy??

    Często...u mnie tak jest prawie zawsze:)

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie włąsnie nie

    ja mam kremowy

    heheh ale Ci pomogłyśmy co?

    jak widac każdy organizm inny, no chyba że tylko mój?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2013, 13:52

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    dziewczynki czy przed @ to zawsze jest taki śluz podobny do płodnego..bardziej wodnisty i rozciagliwy??

    ja w ostatnim cyklu tak miałam przed @ rozciagliwy a w dni płodne znowu takiego nie mam

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora wrote:
    Woseba wrote:
    dziewczynki czy przed @ to zawsze jest taki śluz podobny do płodnego..bardziej wodnisty i rozciagliwy??

    Często...u mnie tak jest prawie zawsze:)

    u mnie sie dzis takowy pojawił...wiec pewnie niedługo zawita znienawidzona przeze mnie ciotka:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a żeby było śmiesznie to wczoraj mialm test owu pozytywny..tak z ciekawosci zrobiłam..
    no nic ja sie powoli zbieram do domu:)to do jutro kochane moje:)pa

    Beata lubi tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Blondi22 wrote:
    Beata wrote:
    NO TAK BO ZROZUMIAŁAM że w wieku 18 lat planowałs ciaże i nie wychodziło wiec wspomagałas sie duphastonem
    a teraz rozumiem że ciąża tak wyszła prz okazji :) pozytywny skutek uboczny
    ale teraz już masz ok regularne cykle? bo ja nadal nie mam ale mi nigdy nie zalecili duphastonu

    pozytywny skutek uboczny i to bardzo;) teraz biega i ma ponad 3latka;)

    do tej pory co miesiac mam róznie np przedostatni miałam 58dni teraz miałam 35dni a zobzczymy jak teraz.
    Ale ogólnie mi cykle wachają sie w granicach 33-65

    czyli bardzo podobnie jak u mnie
    ja miałam w wakacje 76 potem 33 56 30 i teraz czekam...

    to tak jak ja masz różnie

    a.png
    a.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    widzę że dziś intensywne rozmowy ...
    Belluś trzymaj się ...
    ja dzisiaj pożegnałam mężulka - pojechał do pracy... i znów zostałam sama :/

    widzę że mamy nową fasolkę w Nowy Rok ! oby tak dalej szło :)
    u mnie niestety dalej negatyw nawet cienia brak ...

    Beata ja zawsze miałam cykle jak w zegarku 30-31 dni a odkąd zaczęliśmy starania to wszystko się pochrzaniło...

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też uciekam, papa

    Beata lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    a żeby było śmiesznie to wczoraj mialm test owu pozytywny..tak z ciekawosci zrobiłam..
    no nic ja sie powoli zbieram do domu:)to do jutro kochane moje:)pa

    Wosebko ale wiesz ze to może być dobry znak prawda?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    a żeby było śmiesznie to wczoraj mialm test owu pozytywny..tak z ciekawosci zrobiłam..
    no nic ja sie powoli zbieram do domu:)to do jutro kochane moje:)pa

    dziwne tak jak by owulacja

    a.png
    a.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    cześć dziewczyny :)
    widzę że dziś intensywne rozmowy ...
    Belluś trzymaj się ...
    ja dzisiaj pożegnałam mężulka - pojechał do pracy... i znów zostałam sama :/

    widzę że mamy nową fasolkę w Nowy Rok ! oby tak dalej szło :)
    u mnie niestety dalej negatyw nawet cienia brak ...

    Beata ja zawsze miałam cykle jak w zegarku 30-31 dni a odkąd zaczęliśmy starania to wszystko się pochrzaniło...

    no widzisz to wszystko przez ten stres
    trzeba sie jakoś wyciszyć zrelaksować :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa Doruś

    Dora lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi nie wiem czy wiesz ale test owulacyjny wychodzi pozytywny w ciązy!
    ja tego z całego serca życzę Wosebce!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 2 stycznia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Blondi nie wiem czy wiesz ale test owulacyjny wychodzi pozytywny w ciązy!
    ja tego z całego serca życzę Wosebce!

    nawet nie wiedziałam o tym
    człowiek pzez całe zycie sie uczy

    jeśli tak to równiez życze jej fasolinki;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2013, 14:05

    Beata, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
‹‹ 912 913 914 915 916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ