X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo matko ja nienawidzę podpasek... tragedia po porodzie dla mnie bylo nosic to dziadostwo...

    Mi zazwyczajw plyny nie pachna długo i te dziecięce tez maja malo aromatow ale dodaj plyn do płukania lenor i będzie ok

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dodaję ten Lenor i ciągle mi za mało. Szukam właśnie na all jakichś niemieckich koncentratów do płukania.

    A ja tyle siusiam, a nie potrafię z tamponem w środku, że szlag mnie trafia, jak mam ciągle wymieniać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie używałam tamponów, jak byłam młodsza jeszcze nie miałam okresu wyczytałam, że jakiejś dziewczynie został w środku bo jej się sznurek urwał i znając mnie byłoby to samo i został mi uraz, a dla przykładu powiem ze nówkę maszynkę venus ładną urwałam przy wyciąganiu z opakowania no kto to widział...i na śmietnik i pachy goliłam męskimi co zostało mężowi jeszcze jak się golił takimi dopóki elektryka nie kupił....masakra !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja nigdy nie używałam tamponów, jak byłam młodsza jeszcze nie miałam okresu wyczytałam, że jakiejś dziewczynie został w środku bo jej się sznurek urwał i znając mnie byłoby to samo i został mi uraz, a dla przykładu powiem ze nówkę maszynkę venus ładną urwałam przy wyciąganiu z opakowania no kto to widział...i na śmietnik i pachy goliłam męskimi co zostało mężowi jeszcze jak się golił takimi dopóki elektryka nie kupił....masakra !!!!
    dobrze że miałaś się czym poratować hihi

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P
    No ja jestem taka ciapa... wszystko mi z rąk leci :O

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P
    ja też w szczególności jak jest gorąco albo na noc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wróciłam do domu,
    Padnięta jestem. Wracając jeszcze zachaczylismy o wybieg żeby psa wymęczyć ;). Znowu ponosiłam malucha, Ochh jaki On jest cudowny! Prawie siedem tygodni ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 20:50

    SusannaDean, Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie z nudów przejrzałam na necie kilka porodówek i mam już dwa typy:-)
    dobra jestem jeszcze chyba nie jestem w ciąży a za szpitalami się rozglądam hihi

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mi mów Rene jak nie podejrzewasz jak podejrzewasz :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja akurat Ciebie rozumiem :) też mam z tym problem.

    Rene - dokładnie, w upał na noc. Nic nie swędzi i wygoda:)

    Pilik ach wyjazd udany:) wypoczęta?

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracając jeszcze do tych porodówek szkoda że nie są bliżej mojego miejsca zamieszkania.
    Za szpital do którego mam najbliżej już podziękuję.

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No i mi mów Rene jak nie podejrzewasz jak podejrzewasz :D
    jutro się przekonam

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...
    no właśnie jeden szpital jest w Warszawie a drugi w Łodzi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...
    spokojnie nie zostaniesz sama jak coś to jutro wbijam oficjalnie na sierpniówki,potem zapisujemy się na poród w kwietniu i w końcu lądujemy razem na warszawskiej porodówce a jak dobrze pójdzie to położą nas z maluszkami w jednej sali ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:03

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Su i Rene - trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!
    Podpowiedzcie mi w którym dc zacząć robić testy ovu żeby to miało sens?
    Ale mi się instynkt rozbudza przy maluszku, ech. We wtorek wybieram się do nowego gina, z polecenia, upewnić się że wszystko ok i możemy działać. W czwartek mam gin na NFZ u którego leczyłam infekcje po zabiegu i ma jakiś tam ogląd plus mówił że mam po @ na cytologię przyjść. Będę przebadana, hehe.
    A co do podpasek i tamponów - ja znowu nie znoszę tamponów. Na basen czy cos biorę, ale jakos nie lubię ;)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:06

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjada mi posty, nie moge dodać. Wyżej dałam koniec do pierwszego postu, rh. Nie rozumiem czasem tego forum!

    Magdzia - raczej zmęczona:p duże zamieszanie było. Urodziny w mieszkaniu,
    Ludzi pełno, dwa psy. Ciekawie ;)
    Co do płynu - niebieski lenor. U nas się sprawdza i ładnie pachnie długo :)
    I nie martw się, sama nie zostaniesz! Ja jeszcze nawet owulacji nie miałam więc duzo przed nami ;)...

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Su i Rene - trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!
    Podpowiedzcie mi w którym dc zacząć robić testy ovu żeby to miało sens?
    Ale mi się instynkt rozbudza przy maluszku, ech. We wtorek wybieram się do nowego gina, z polecenia, upewnić się że wszystko ok i możemy działać. W czwartek mam gin na NFZ u którego leczyłam infekcje po zabiegu i ma jakiś tam ogląd plus mówił że mam po @ na cytologię przyjść. Będę przebadana, hehe.
    A co do podpasek i tamponów - ja znowu nie znoszę tamponów. Na basen czy cos biorę, ale jakos nie lubię ;)...
    dzięki za kciuki
    co do testów ovu to nie podpowiem bo robiłam je tylko w jednym cyklu dawno temu więc nie pamiętam ale chętnie poczytam co inne dziewczyny napiszą na ten temat w razie co też chce od nowego cyklu zacząć używać
    powodzenia na wtorkowej wizycie oby gin był w porzo

    pilik lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi oczywiście owu przestało działać....

    No chciałam zatestować w środę będzie 11 dpo już hcg jak coś z zastrzyku nie ma więc....ale się boje z jednej strony rozpalone nadzieje plamieniem wczoraj a z drugiej... ah nie wiem co robić taka jestem zła...na wszystko.

    Madziu czemu masz zostać sama? No co ty * Ja nigdzie nie ide co bedzie to bedzie ale pisac z wami będę

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ