Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo matko ja nienawidzę podpasek... tragedia po porodzie dla mnie bylo nosic to dziadostwo...

    Mi zazwyczajw plyny nie pachna długo i te dziecięce tez maja malo aromatow ale dodaj plyn do płukania lenor i będzie ok

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dodaję ten Lenor i ciągle mi za mało. Szukam właśnie na all jakichś niemieckich koncentratów do płukania.

    A ja tyle siusiam, a nie potrafię z tamponem w środku, że szlag mnie trafia, jak mam ciągle wymieniać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie używałam tamponów, jak byłam młodsza jeszcze nie miałam okresu wyczytałam, że jakiejś dziewczynie został w środku bo jej się sznurek urwał i znając mnie byłoby to samo i został mi uraz, a dla przykładu powiem ze nówkę maszynkę venus ładną urwałam przy wyciąganiu z opakowania no kto to widział...i na śmietnik i pachy goliłam męskimi co zostało mężowi jeszcze jak się golił takimi dopóki elektryka nie kupił....masakra !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P

  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja nigdy nie używałam tamponów, jak byłam młodsza jeszcze nie miałam okresu wyczytałam, że jakiejś dziewczynie został w środku bo jej się sznurek urwał i znając mnie byłoby to samo i został mi uraz, a dla przykładu powiem ze nówkę maszynkę venus ładną urwałam przy wyciąganiu z opakowania no kto to widział...i na śmietnik i pachy goliłam męskimi co zostało mężowi jeszcze jak się golił takimi dopóki elektryka nie kupił....masakra !!!!
    dobrze że miałaś się czym poratować hihi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P
    No ja jestem taka ciapa... wszystko mi z rąk leci :O

  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Ja tam też zawsze rozwalam maszynki, jak wyjmuję z opakowania. Ale już się nauczyłam, żeby rozcinać całe opakowanie.

    Lubię tampony za to, że się za przeproszeniem w majtach nie kisi, jak jest ciepło. :P
    ja też w szczególności jak jest gorąco albo na noc:-)

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wróciłam do domu,
    Padnięta jestem. Wracając jeszcze zachaczylismy o wybieg żeby psa wymęczyć ;). Znowu ponosiłam malucha, Ochh jaki On jest cudowny! Prawie siedem tygodni ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 20:50

    nick nieaktualny, Rene, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie z nudów przejrzałam na necie kilka porodówek i mam już dwa typy:-)
    dobra jestem jeszcze chyba nie jestem w ciąży a za szpitalami się rozglądam hihi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mi mów Rene jak nie podejrzewasz jak podejrzewasz :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja akurat Ciebie rozumiem :) też mam z tym problem.

    Rene - dokładnie, w upał na noc. Nic nie swędzi i wygoda:)

    Pilik ach wyjazd udany:) wypoczęta?

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracając jeszcze do tych porodówek szkoda że nie są bliżej mojego miejsca zamieszkania.
    Za szpital do którego mam najbliżej już podziękuję.

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No i mi mów Rene jak nie podejrzewasz jak podejrzewasz :D
    jutro się przekonam

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...

  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...
    no właśnie jeden szpital jest w Warszawie a drugi w Łodzi

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    W Warszawie jest sporo. Od mojej chaty od 15 km do 30 km. Ale do tego czasu, to jeszcze 100 lat...więc...

    Su a Ty za 3 dni testujesz?

    Mam wrażenie, że zostanę sama zaraz. Ale My się krótko staramy. Dobra, nie myślę o tym. Wczoraj doła miałam. Ech...
    spokojnie nie zostaniesz sama jak coś to jutro wbijam oficjalnie na sierpniówki,potem zapisujemy się na poród w kwietniu i w końcu lądujemy razem na warszawskiej porodówce a jak dobrze pójdzie to położą nas z maluszkami w jednej sali ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Su i Rene - trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!
    Podpowiedzcie mi w którym dc zacząć robić testy ovu żeby to miało sens?
    Ale mi się instynkt rozbudza przy maluszku, ech. We wtorek wybieram się do nowego gina, z polecenia, upewnić się że wszystko ok i możemy działać. W czwartek mam gin na NFZ u którego leczyłam infekcje po zabiegu i ma jakiś tam ogląd plus mówił że mam po @ na cytologię przyjść. Będę przebadana, hehe.
    A co do podpasek i tamponów - ja znowu nie znoszę tamponów. Na basen czy cos biorę, ale jakos nie lubię ;)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:06

    Rene, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjada mi posty, nie moge dodać. Wyżej dałam koniec do pierwszego postu, rh. Nie rozumiem czasem tego forum!

    Magdzia - raczej zmęczona:p duże zamieszanie było. Urodziny w mieszkaniu,
    Ludzi pełno, dwa psy. Ciekawie ;)
    Co do płynu - niebieski lenor. U nas się sprawdza i ładnie pachnie długo :)
    I nie martw się, sama nie zostaniesz! Ja jeszcze nawet owulacji nie miałam więc duzo przed nami ;)...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Su i Rene - trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!
    Podpowiedzcie mi w którym dc zacząć robić testy ovu żeby to miało sens?
    Ale mi się instynkt rozbudza przy maluszku, ech. We wtorek wybieram się do nowego gina, z polecenia, upewnić się że wszystko ok i możemy działać. W czwartek mam gin na NFZ u którego leczyłam infekcje po zabiegu i ma jakiś tam ogląd plus mówił że mam po @ na cytologię przyjść. Będę przebadana, hehe.
    A co do podpasek i tamponów - ja znowu nie znoszę tamponów. Na basen czy cos biorę, ale jakos nie lubię ;)...
    dzięki za kciuki
    co do testów ovu to nie podpowiem bo robiłam je tylko w jednym cyklu dawno temu więc nie pamiętam ale chętnie poczytam co inne dziewczyny napiszą na ten temat w razie co też chce od nowego cyklu zacząć używać
    powodzenia na wtorkowej wizycie oby gin był w porzo

    pilik lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi oczywiście owu przestało działać....

    No chciałam zatestować w środę będzie 11 dpo już hcg jak coś z zastrzyku nie ma więc....ale się boje z jednej strony rozpalone nadzieje plamieniem wczoraj a z drugiej... ah nie wiem co robić taka jestem zła...na wszystko.

    Madziu czemu masz zostać sama? No co ty * Ja nigdzie nie ide co bedzie to bedzie ale pisac z wami będę

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ