X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów w instrukcji jest napisane kiedy robić ja zaczynałam 10 dc zazwyczaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie zrozumiejcie mnie źle. Ja naprawdę Wam życzę zdrowych bobasków. Naprawdę! Tylko się boję, że nie zajdę. A z drugiej, to nie wiem, czy po cp jak zajdę, to nie będę mieć na początku stanu przedzawałowego póki nie sprawdzę czy Fasolka jest na miejscu.

    Pilik ja to zielona jestem :P za dużo wiedzy jak dla mnie w ostatnim czasie i już testów nie chcę na razie ogarniać.

    Rene a który szpital w Warszawie? (św. Zofii?)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny, nie zrozumiejcie mnie źle. Ja naprawdę Wam życzę zdrowych bobasków. Naprawdę! Tylko się boję, że nie zajdę. A z drugiej, to nie wiem, czy po cp jak zajdę, to nie będę mieć na początku stanu przedzawałowego póki nie sprawdzę czy Fasolka jest na miejscu.

    Pilik ja to zielona jestem :P za dużo wiedzy jak dla mnie w ostatnim czasie i już testów nie chcę na razie ogarniać.

    Rene a który szpital w Warszawie? (św. Zofii?)
    Ty masz swoje schizy - słuszne, stres dopada i będziesz go kochana miała
    Ja znowu boję się kolejnyj biochemicznej spadku bety.... i kolejnego rozczarowania....ahhhh i też wam zyczę dzieciaczków :* Dlatego madzia musisz miec wsparcie teraz zdrowy jajnik będzie owu miał i może się tak stać że wkrótce będziesz miała zawał :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny, nie zrozumiejcie mnie źle. Ja naprawdę Wam życzę zdrowych bobasków. Naprawdę! Tylko się boję, że nie zajdę. A z drugiej, to nie wiem, czy po cp jak zajdę, to nie będę mieć na początku stanu przedzawałowego póki nie sprawdzę czy Fasolka jest na miejscu.

    Pilik ja to zielona jestem :P za dużo wiedzy jak dla mnie w ostatnim czasie i już testów nie chcę na razie ogarniać.

    Rene a który szpital w Warszawie? (św. Zofii?)
    Na Inflanckiej:-)daleko jest od Ciebie?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Na Inflanckiej:-)daleko jest od Ciebie?
    Słynny szpital :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suuu :*** aż mam łezkę...

    Rene 18 km ode mnie. Niedaleko kiedyś mieszkałam. :)
    Ja na razie nie wiem, gdzie. Bo co czytam - to tu fajnie, ale...a potem jednak okazuje się, że kiepsko.
    Mamaginekolog pracuje w tym szpitalu, co byłam. Ale w moim odczuciu - przy mega zaniedbanym szpitalu. Sama nie wiem. Fajnie też mieć lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chce kobieta rodzić.

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Madziu :* Naprawde dobrze was tu było poznać.... dużo mi to daje ... taka samotna w tych moich staraniach... przyjaciółce nie mogę mówić co ona też przeżywa swoje i pewnie źle się skończy wiec ...


    Martwię się i mam milion mysli na sekundę....aaaa to już choroba

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tyle już przeszłyście,wasze obawy wasz strach jest w 100% uzasadniony i dziwne by było gdybyście były wyluzowane bez stresu.
    będę cały czas trzymać za was kciuki

    Magdzia85F, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dziewczyny tyle już przeszłyście,wasze obawy wasz strach jest w 100% uzasadniony i dziwne by było gdybyście były wyluzowane bez stresu.
    będę cały czas trzymać za was kciuki
    A my za Ciebie :*

    No niestety po przejściach nie jest łatwo wcale miałam już dzisiaj obawy, ze jak się udało to nzowu na krótko i mówie do męża że wtedy koniec ze staraniami nie miałabym siły... eh to takie przerażające co się może wydarzyć... strach mam wielki

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Suuu :*** aż mam łezkę...

    Rene 18 km ode mnie. Niedaleko kiedyś mieszkałam. :)
    Ja na razie nie wiem, gdzie. Bo co czytam - to tu fajnie, ale...a potem jednak okazuje się, że kiepsko.
    Mamaginekolog pracuje w tym szpitalu, co byłam. Ale w moim odczuciu - przy mega zaniedbanym szpitalu. Sama nie wiem. Fajnie też mieć lekarza, który pracuje w szpitalu, w którym chce kobieta rodzić.
    gina będę zmieniać bo ten nie daje wszystkich potrzebnych skierowań pojechałam do porodu i miałam później jazdy z tego powodu bo gbs nie zrobiony innych badań też brakowało a i ten gin nie pracuję w żadnym szpitalu.Pod koniec lipca wybieram się do WaWy to przejadę się tam i dowiem co i jak

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    gina będę zmieniać bo ten nie daje wszystkich potrzebnych skierowań pojechałam do porodu i miałam później jazdy z tego powodu bo gbs nie zrobiony innych badań też brakowało a i ten gin nie pracuję w żadnym szpitalu.Pod koniec lipca wybieram się do WaWy to przejadę się tam i dowiem co i jak
    No i dobrze, no bez przesady że badań nie przepisze...eh ci lekarze..

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A my za Ciebie :*

    No niestety po przejściach nie jest łatwo wcale miałam już dzisiaj obawy, ze jak się udało to nzowu na krótko i mówie do męża że wtedy koniec ze staraniami nie miałabym siły... eh to takie przerażające co się może wydarzyć... strach mam wielki
    mogę się domyślać co czujecie....Fajnie że tu na forum można się powspierać

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No i dobrze, no bez przesady że badań nie przepisze...eh ci lekarze..
    najlepsze jest to że do niego nie ważne czy idziesz na fundusz czy prywatnie dostajesz tylko skiero na morfologie mocz i czasem cukier a i na oznaczenie gr krwi.Za wizytę wraz z usg i cytologią bierze 80 zeta

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie fajnie, kobieta cięzarna powinna miec badania za darmo, dlatego ja nie wiem czy będę tak do tego gina chodzić jakbym w ciąży była mam to pzu to trzeba skorzystać przecież człowiek może zbankrutować, bezrobotni korzystają a człwoiek pracuje a i tak dopłaca....głupia jestem

    Można owszem się weprzeć ale nikt mi nie powie : jesteś w ciąży będzie dobrze, bo nikt nie wie...jakbym już chciała wiedzieć czy coś ruszyło...tak się boję też tego

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie fajnie, kobieta cięzarna powinna miec badania za darmo, dlatego ja nie wiem czy będę tak do tego gina chodzić jakbym w ciąży była mam to pzu to trzeba skorzystać przecież człowiek może zbankrutować, bezrobotni korzystają a człwoiek pracuje a i tak dopłaca....głupia jestem

    Można owszem się weprzeć ale nikt mi nie powie : jesteś w ciąży będzie dobrze, bo nikt nie wie...jakbym już chciała wiedzieć czy coś ruszyło...tak się boję też tego
    no wiadomo ale miło jest przeczytać dobre słowo,poczuć ze nie jest się samym w tym wszystkim:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no wiadomo ale miło jest przeczytać dobre słowo,poczuć ze nie jest się samym w tym wszystkim:-)
    Pewnie :)

    A teraz mam nerwoból w cycku od strony pach ała ała ojj ale mocno

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Pewnie :)

    A teraz mam nerwoból w cycku od strony pach ała ała ojj ale mocno
    a u mnie cisza,ciekawe co mnie jutro czeka

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    a u mnie cisza,ciekawe co mnie jutro czeka
    coś mam wrażenie że II :*
    Czasem burza przed a czasem cisza :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    coś mam wrażenie że II :*
    Czasem burza przed a czasem cisza :D
    obyś miała dobre przeczucie:-)
    mykam juz spać dobranoc:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    obyś miała dobre przeczucie:-)
    mykam juz spać dobranoc:-)
    dobranoc *

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ