X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su niedługo do domu będziesz się zbierać:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dziewczyny, dziękuje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 21:10

    SusannaDean, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su niedługo do domu będziesz się zbierać:-)
    Taaak uff

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam Wam długi post i zjadło znowu :(
    W każdym razie - wiedziałam że usłyszą od Was to co chcę usłyszeć! Teraz jak tak myślę to chyba kiepski lekarz - zrozumiał że to moje trzecie poronienie, a nie wspomniał o żadnych badaniach ani nic... o leidena spytał, ale bardziej jakby chciał żebym ja mu powiedziała co się z tym robi.. ech!
    Idę w czwartek na cytologię do gbura na NFZ. Ale diagnozę mi dał dobrą i leczenie ostatnio więc daje mu ostatnią szanse. Jak medycznie będzie sensowny to mogę znieść gburostwo ;)...
    ogólnie jestem zdołowana bo będziemy działać (niech się dzieje wola nieba...!) i chciałabym po ovu zapodać dhupaston, mam trzy paczki więc do ewentualnego testowania by mi starczyło... z jednej strony wiem że by mi to mogło pomoc - mam za niski prog, a z drugiej boje się na własną rękę. No i nadal nie mam swojego lekarza :( a myślałam, że dzisiaj się to zmieni...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ja bralam na wlasna reke luz nic sie nie dzieje ;)) starajcie sie;*** a lekarz dziwak

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie że są tylko tacy lekarze. Czy nie ma jakiś normalnych, sensownych? Ech

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posłuchałam Was i szybko męża na dobranoc zgwałciłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 22:36

    SusannaDean, Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi pilik i tak trzymać :D

    Jestem już od chwili w domu jadłam umyłam się i zaraz będę czytać oh yeah :D

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mam wrażenie że są tylko tacy lekarze. Czy nie ma jakiś normalnych, sensownych? Ech
    Są ale ze świecą szukać...

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mi zjadło!
    Serio, tylko mi się tak dzieje? Post się pokazuje, a jak wejdę za kilka minut to jest tylko jego kawałek...

    Posłuchałam Was i szybko męża na dobranoc zgwałciłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 22:51

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Znowu mi zjadło!
    Serio, tylko mi się tak dzieje? Post się pokazuje, a jak wejdę za kilka minut to jest tylko jego kawałek...

    Posłuchałam Was i szybko męża na dobranoc zgwałciłam
    Mi akurat nie ucina dzisiaj


    Dziewczyny będę już jutro idę czytać mrocznego Kinga, nie mogę się oderwać, także miłej nocy wam życze, miłych staranek, miłych snów i jutro dobrych humorów :*****

    pilik, Rene lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Są ale ze świecą szukać...
    Chyba wrócę do pierwszej... najdroższa, ale młodszy i wydaje mi się, że bardziej chętna i zainteresowana... i pójdę do niej i powiem z góry jakie są moje plany i jeżeli naprawdę uważa że to zły pomysł to niech mi da argumenty. Mówienie o uregulowaniu gospodarki hormonalnej kiedy wyniki są lepsze niż sprzed zabiegu jakos mnie nie przekonuje... ale się nakręciłam dzisiaj...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mi akurat nie ucina dzisiaj


    Dziewczyny będę już jutro idę czytać mrocznego Kinga, nie mogę się oderwać, także miłej nocy wam życze, miłych staranek, miłych snów i jutro dobrych humorów :*****
    mi też nie ucina

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lipca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Znowu mi zjadło!
    Serio, tylko mi się tak dzieje? Post się pokazuje, a jak wejdę za kilka minut to jest tylko jego kawałek...

    Posłuchałam Was i szybko męża na dobranoc zgwałciłam
    :-)będzie owocnie

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Mnie ucinało.

    Pilik mój jest taki, sama nie wiem. Jednak On wysłał do szpitala i był bardzo delikatny, jak mówił o cp, bo ryczałam... Teraz jak to wspominam to też mi łzy lecą.
    U kolejnego, co byłam, to niby miał duży stopień zaufania. Chyba dawały to kobiety z normalnymi ciążami. Bo ja Go nie bardzo odebrałam. Taki fifarafa.

    Idź do młodej. I zobacz.

    Su miłego czytania!

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 lipca 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)
    Ale mi się wstawać nie chce... ratuje mnie myśl że jeszcze tylko trzy dni do urlopu...! Ahhh... No właśnie takie mam wrażenie, że większość lekarzy prowadzi jakieś ciąże niskiego ryzyka i jak tylko cokolwiek się dzieje to się gubią :(. Też mówienie że trzeba czekać aż się gospodarka hormonalna wyrówna, a nic nie przepisać? Mówiłam mu że przed ciążą też miałam bardzo niski progesteron i sugerowałam żeby mi coś dał to stwierdził tylko że mam czekać... No nic. Muszę wrócić do poszukiwań ;). Czasami lekarz ze złymi opiniami jest lepszym specjalistą...! Fajnie jakby był miły, ale szczerze? Wole żeby mnie dobrze prowadził niż słodził i miał zawsze sztucznie dobry humow...!

    Miłego dnia, zbieram się do pracy. Po południu do znajomych jedziemy więc pewnie szybko dzień zleci.

    Rene lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dzień dobry ;)
    Ale mi się wstawać nie chce... ratuje mnie myśl że jeszcze tylko trzy dni do urlopu...! Ahhh... No właśnie takie mam wrażenie, że większość lekarzy prowadzi jakieś ciąże niskiego ryzyka i jak tylko cokolwiek się dzieje to się gubią :(. Też mówienie że trzeba czekać aż się gospodarka hormonalna wyrówna, a nic nie przepisać? Mówiłam mu że przed ciążą też miałam bardzo niski progesteron i sugerowałam żeby mi coś dał to stwierdził tylko że mam czekać... No nic. Muszę wrócić do poszukiwań ;). Czasami lekarz ze złymi opiniami jest lepszym specjalistą...! Fajnie jakby był miły, ale szczerze? Wole żeby mnie dobrze prowadził niż słodził i miał zawsze sztucznie dobry humow...!

    Miłego dnia, zbieram się do pracy. Po południu do znajomych jedziemy więc pewnie szybko dzień zleci.
    ja też jestem na etapie poszukiwania nowego gina takiego co będzie dawał skierowania nie tylko na morfologię i mocz ale i na inne potrzebne badania w ciąży:-)
    jeszcze się was poradzę czy warto szukać gina w innym mieście czy lepiej zaprzestać w najbliższym otoczeniu.Mam już dwa miasta wtytpowane Łódź i Warszawę ze względu na wybrane szpitale i oba szpitale mają też przychodnię na miejscu

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Na pewno znajdziecie dobrego lekarza, wiem, że jest cieżko, ale czasem lepiej zainwestować, poszukać na znany lekarz i można trafić w 10 tkę ! Ja mam dobrego lekarza, ale troche sie ceni, no ale cóż już chodzę do niego rok

    I w ogóle mi się śniło dziś że byłam u niego i przepisał mi UWAGA gumę na implantację, coś takiego jak guma do żucia nie...i nie chciał przepisać dla meża nic bo powiedział, że szybko będę w ciąży i po co mi to ha ha no i tą gumę się wkłada żeby sie dziecko zagnieździło super miałam sen hehe :D :D

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cześć dziewczyny

    Na pewno znajdziecie dobrego lekarza, wiem, że jest cieżko, ale czasem lepiej zainwestować, poszukać na znany lekarz i można trafić w 10 tkę ! Ja mam dobrego lekarza, ale troche sie ceni, no ale cóż już chodzę do niego rok

    I w ogóle mi się śniło dziś że byłam u niego i przepisał mi UWAGA gumę na implantację, coś takiego jak guma do żucia nie...i nie chciał przepisać dla meża nic bo powiedział, że szybko będę w ciąży i po co mi to ha ha no i tą gumę się wkłada żeby sie dziecko zagnieździło super miałam sen hehe :D :D
    Su fajny sen miałaś coś mi się wydaję że tą ciąże to sobie wyśnisz:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Su fajny sen miałaś coś mi się wydaję że tą ciąże to sobie wyśnisz:-)
    śmiechowy hehe ale dziś już tak bardzo o tym wszystkim nie myśle, muszę wyluzować do soboty hehe :*

    Rene lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ