Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Aniu.

    A mnie tak t.en kaszel meczy ze wytrzymac nie moge :( moj teraz pojechal szukac mi soku z czarnej porzeczki bo ma najwiecej wit c ale watpie ze tu znajdzie bo tu pozeczek nie ma :/
    No i pije wode z duza iloscia miodu i cytryna i nic :(
    Maly chyba ma dosc bo kopie :/ brzuch mi sie spina buuuu :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co mi mowila lekarka..to pijac miod i cytryne tlko sie zaostrza stan zapalny..w gardle bo cytryna podraznia a miod znowu tez na cos plywa ze zle sie "goi gardla"
    a na kaszel to chyba najlepsze inhalacje ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wszedzie doslownie pisze zeby miod i cytryne pic razem....
    Jeszcze sprobujemy zrobic sok z buraka i miodu bo tez o tym pisze i musze meczyc sie dalej...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Paulus mam nadzieje ze przejdzie ci to dziadostwo ;/

    Paula55 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez :( siedze juzw domu i sie nie ruszam. Wogole popadalo teraz i dupowata pogoda :/

    A tobie Aniu jak niedziela mija?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa w szkole siedze le czekam juz na malza i zara zebde jechala do domku
    a w domku.. no coz. trzeba pomc gary, i ogarnac ogrod bo bacbcia przyjezdza jutro .
    ak siobeiumyslilam ze zorbie plcaek.. mam taka duza blachew proszku dodam tylko margaryne i jajnka :) czekoladowe bedzie dobre ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu! Ciesze sie ze juz wyjasniliscie sobie wszystko z mezem.. Teraz juz bedzie tylko lepiej.. Powiedzialas mu co czujesz i myslisz, wiec napewno lepiej na tym wyjdziecie..
    Paula ja pilam herbate z miodem i cytryna i przeszlo, ale ja nie kaszlalam..

    My wlasnie zjedlismy obiad :) ziemniaczki, salata ze smietana i kotleciki :) pycha
    A wczesniej robilismy sobie sesje zdjeciowa :D jestem nawet zadowlona ze zdjec :P
    Idziemy niedlugo na spacer i jakies lody :)

    Paula to fajnie ze wczorajszy wieczor sie udal :) to moze teraz czesciej bedziecie sie widywac :)
    U mnie bylo bez reaelacji odpoczelam przy kabaretach pozniej moj wrocil a ja ok 23 poszlam spac :P

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moj misiek jest genialny :P
    Byl w sklepie i dzwni do mnie ze znalazl sok z dzikiej rozy i że ma w porownaniu z innymi sokami (mialy po ok 1% owocow!!!) prawie 60% owocow :) i czy taki moge pic. Spr na necie i on jest meega polecany w ciazy ze wzgledu na duza zawartosc wit c i innych :) wiec zaczynam kuracje :) do tego prawdziwy sok z tescia malin ( jak ja zachomikowalam jedna butelke to nie wiem :P )
    Miod i cytryna...no cholera musi pomoc!!!

    Daria to czemu my jeszcze efektow tej pracy foograficznej nie widzimy lobuzie????
    My tez w koncu musimy sie zebrac :P

    Powiem ci ze moze jak urodzi sie Tiago to nasze kontakty wroca do normy... Zobaczymy :)
    U nas popadalo troche i chlodno jest :/ wiec ja siedźe w domu...

    To masz Aniu troche zajec dzis :)

    nick nieaktualny, Ania_84 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no to super sok Twoj znalazl :) napewno szybko wyzdrowiejesz :)
    A nie chcecie w aptece zapytac o leki dla kobiet w ciazy?
    Ja sie ciesze ze jak wroce do pl z malym, bedzie mial pol roku i moja kolezanka bedzie rodzic, to przynajmniej z nia jakies spacery beda raz na jakis czas, bo tez mieszka w inny, miescie i juz ciezej że spotkaniami..

    Paula dam pare zdjec na fb :)

    Ania no to troche roboty masz, ale napewno Twoj Ci pomoze :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tu nie ma lekow dla kobiet w ciazy. Jedyne co moga mi dac to paracetamol :/
    Ew wit c a to juz wole ten sok niz tabletki lykac.

    Jej jak bedziesz miala fajńie ze beidzisz w Polsce... Moja przyjaciolka ma termin 2 tyg po mnie i nie mamy szans razem sie cieszyc ciaza a potem dzieciakami... :/ ale cos za cos. Chcemy dom w pl na lata to trżeba przecierpiec kilka z dala od rodziny...

    Zaraz popatrze na te focie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ciesze sie ze wracam do polski :) chociaz perspektywa mieszkania w pokoju u tesciowej niezbyt mnie cieszy..
    Tam tez jest kuzynka co urodzila blizniaki w lutym.. Moze z nia raz na jakis czas wyjde na spacer. A Ty sobie z przyjaciolka odbijesz jak wrocicie :) dzieci beda wieksza i beda sie razem bawic :D

    Dodaje zdjecia na fb :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja juz inaczej bym patrzyla na swiat jak by nam sie tu udalo kupic domek :)
    Bede tak bardziej u siebie... I bede wtedy miala moja mala kruszynke wiec czas Szybciej minie :)

    Powiem ci ze jak bym wiedziala ze w pl zarobimy na dom to nawet w jednym pokoju bym mieszkala :). Byle byc z rodzinka :)

    Ojj ja juz tak czekam na te foteczki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIem Paula masz racje.. Napewno bez kredytu sie nie obejdzie ale czsc uzbieramy :)
    Tez mysle ze z dzieckiem czas bedzie szybciej i milej lecial :)
    Wy teraz do pl planujecie dopiero na swieta przyjechac?
    A mamy wasze kiedy ?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria przepiekne zdjecia!!!! Super pamiatka bedzie :) twoj ma taki talent???

    Tak. My dopiero na Boze Narodzenie we 3 :)
    Mama z bratem przylatuja prawdopodobnie 6 wrzesńia. Brat zostaje tylko na tydz bo nie ma urlopu bo broni dyplom w tym roku a mama zostaje na 3 tyg :)
    Rodzice T nas troche zawiedli bo jednak noe przyleca :( T ma do nich zal bo wymiguja sie brakiem kasy a jak powiedzial ze im kuoimy bilety to caly czas mowia źe zobaczymy. A ja wiem ze nie przyleca.
    T jest za granica od 19 roku zycia i ani razu tu nie byli :/

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Paula :* tak moj robil, probuje i uczy sie robic zdjecia :)

    Kurde niefajnie ze rodzice Twojego tak sie wymiguja. Ale myslisz ze jest inny powod i nie chca?
    Moja tesciowa tez nie jest chetna na przyjazdy do nas.. Byla raz z moja mama na 3 dni. Moja mama juz chyba 3 razy byla i wiem ze we wrzesniu tez przyjedzie.. A jak powiedzialam tesciowej, ze liczymy ze nas odwiedzi wrzesien-pazdziernik to tak sie zmieszala i tez powiedziala ze zobaczymy..

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co myslelismy ze chodzi o kase.. Bo cos mowili zr nam do wesela sie doloza za rok.
    Ale...tu na wycieczke jada, tu do sanatorium, tu placa za wszystko siostrze t bo studiuje....
    No i powiedzial im ze kupimy te bilety i nic...
    No sama juz ńie wiem. Oni sa kochani naprawde ale nam przykro.
    I boje sie bo T powiedsial ze jak jeszcze raz nam beda mowic ze maly bedzie mial babcie tylko na skypie to sie wkurzy i powie co o tym mysli....

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula pewnie by chcieli przyjechac ale moze tez im glupio i nie chca zebyscie za bilety placili, pewnie tanie nie sa..
    Musicie z nimi szczerze porozmawiac, bo z tego co mowisz sa bardzo za wami i za wnukiem to napewno by chcieli byc przy was..

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wiesz...nie chcemy tez nikogo na sile namawiac...
    Moja mama tez ma ogrom wydatkow...dolozyla sie do wozka, bierze 3 tyg urlopu a mogla by spokojnie na wakacje jechac... Poleci do domu sama nie znajac jezyka... Ale chce do nas przyleciec mimo ze nie wie ze to my kupimy jej bilet :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiem co masz na mysli.. U nas podobnie jest. Moja mama z checia chce przyjechac, a z tesciowa nie wiem jak bedzie, zobaczymy..
    Jak mija wam niedziela?

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mija baardzo leniwie. Ogladamy teraz ugotowani :)
    Ja caly dzien w lozku bo kaszle jak nie wiem..
    Moj do 12 byl w pracy i tez odpoczywa bo w sumie cale 7 dni pracuje...
    W tym tyg maja nam wymieniac instalacje gazowa w mieszkaniu i juz mnie trafia jak pomysle ze bede miec obcych c hlopow w domu :/ na dodatek na 1 dzien prawie caly musimy wyjsc z domu ze wzgl bezpieczenstwa i nie wiem co ze soba zrobic...

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 1317 1318 1319 1320 1321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ