X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedz ze mialas takie mega bole.. i dalej cie mecza..wiesz troche nasciemniaj :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co uda mi się załątwić.... a tak kurka się cieszyłam że to może owulka :/

    ale z drugiej strony zastanawiam się czy jakbym coś miała z wątrobą czy woreczkiem żółćiowym to czy czasem nie powinny chociaz trochę pomóc mi leki?? brałam i przecibólowe i rozkurczowe i od wątroby i wzdęc i nic; zadziałąłą na mnie odpiero woda z sodą oczyszczona jak po 8 godiznach nic nie ruszyły leki :/

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki. Sorki ze mnie malo ostatnio ale net mi szwankowal megaa dzis mielismy nie planowana wizyte w szpitalu i caly dzien nas zeszlo....
    Nie wiem czy pisalam ze po ost usg kazali zwrocic uwage czy brzuch mi rosnie...
    U poloznej wyszlo ze brzuch nic nie urosl zatrzymal soe na 35 cm jak przed dziesiecioma dniami bylo:(
    Spadlismy drastycznie ponizej kreski wykresowej.
    Polozna od razu zadzwonila do szpitala i wzieli nas na usg. Pojechalismy do szpitala a tam zdziwieni ze polozna kazala przyjechac bo usg byl 10 dni temu i oni dziecka nie zmierza tak sie wkurzylam!!!
    Zrobili usg ale sprawdzili tylko poziom wod (jest ok), serduszlo i polozenie malego... Nie zmierzyli mi go!!!!
    Ja tego nie czaje... Babka od usg tlumaczy sie ze to "tylko" 10 dni od poprzedniego scanu. Nosz cholera! Na tym etapie dzieci rosna szybko i przybieraja na wadze po kilkadziesiat g tygodniowo wiec czemu nie mogla spr czy cos przybral??? cokolwiek...

    Wyslali nas na day care. Mielismy miec konsultacje z lekarzem. Wyczekalismy sie nie wiem ile tylko po to zeby dowiedziec sie ze mamy scan i rozmowe z lekarzem w pon

    A i z tego co mi polozna powiedziala jak sie okaze ze maly jest ponizej kreski to dowiemy sie w pon kiedy klada nas na oddzial do wywolania zaczna od sweep wlasnie i zobacza czy ruszy.... Wiec wychodzi na to ze moge urodzic szybciej niz sie spodziewam byle do pon.

    Co do domku Rudasku to dupa :( odrzucili nasze oferty wiec lipton poki co :( przepraszam ze nie odp juz dzis na wasze posty ale padam na twarz i lece spac. Jutro bede to nadrobie :*

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Paula kurcze no to faktycznie nie za łanie postapili skoro sami kazalina to zwrocic uwage ;/
    mam nadzieje ze jednak bedzie dorbze i spokojnie Tiago przyjdzie na swiat :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula nie martw się. wiem latwo powiedziec ale Tiago jest na tyle duzy ze bez wiekszym problemow poradzi sobie po drugiej stronie. Poki nie zmierzyli malego nie stresuj sie na zapas. moja szwagierka w drugiej ciazy na poczatku z brzuchem wystrzelila potem stala w miejscu i w ostatnich tygoniach ciazy chudala a maly urodzil sie 3100:)

    Olga wiem latwo mowic ale nie obserwuj sie tak pod wzgledem ovu. jesli byala to te serduszka wystarcza jesli ma byc drugie malenstwo:) a jesli chcesz sprawdzic czy to nie jakis stan zapalny to pojedz wieczorem na pogotowie troche posciuemniaj te objawy co mialas i musza cie zbadac bo masz do tego prawo:)


    Ania a co jadacie dobrego na kolacyjke??:)


    ja dzis mam mega intensywny dzien bo caly dzien robie za nianie. najpierw dwojka mojej siostry dzieci a wieczirem i noc maluch 3 miesieczny kolezanki:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka Paula szkoda że tak postąpili :/ na pewno jest oki z synkiem i będzie odbrze, nie martw się na zapas ;)

    Ola nie szukam już u sibie objawów owu wcale; dzisiejsza temperaturka tylko mi potwierdzila że to nie owu tylko coś jednak się dzieje nie tak.

    Dzowniłam do przychodni ale kurde zpaisy do mojej lekarz na koniec września!! kpina normalnie :/ w poniedziałek pojade na 7:00 rano do przychodni po numerek to uda mi się może od niej dostać, o ile się na numerek załapię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh od tych akcji z brzuchem mój kot nie odstępuje mnie na krok. Wczoraj spał mi na podbrzuszu jakieś 4 godziny. KOty podobno choroby wyczuwają.... :D

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koty dlatego klada sie w miejscach chorych bo jest tam zwiekszona temp ciala .. tym samym jesttak ze tam moze byc jakis stan zapalny

    Ola roznie :) nie raz pojdziemy na kanapke z sub weya z tunczykiem :D
    nie raz na salatke :) wiec tak co jakis czas zmieniamy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm kanapki z subway mniam mniam :D tylko kurka drogo u nich :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Mmm kanapki z subway mniam mniam :D tylko kurka drogo u nich :/
    ostatnio dorwalismy promocje ;) i za 30 cm zaplcilismy 15 zl :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nieźle :] wiem że u nas w subway w galerii mają jakies promocje w tygodniu że każdego dnia inna kanapka jest taniutko

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    Oj to cos mnie w konia zrobili za to genetyczne a ile placilas Rudasku??


    Ania widze dbacie o forme przed zostaniem rodzicami:)


    mnie wlasne meczy zgaga:(

    płaciłam 160zł za genetycznee plus 90zł za ta bete i pappe :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku jak sie czujecie :)

    Olga wlasnie niewiemmaz jakas wyhaczyl promocje :D ale ta z tunczykiem jest mega :D
    a mezusiowi smakuje bardzo z kurczakiem grillowanym :)
    ja dzis znowu mam nerwa na moja babcie.. mam ochote jej strzelic przez leb zeby sie opamietala ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ona znowu zrobila??

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    A co ona znowu zrobila??
    Aaa szkoda słów moj tata pracuje od 6-18 albo od 18-6 wczoraj dodatkowo musiał po nocce isc od 14-18 a ta do niego z morda ze ptacuje a nie siedzi z dziadkiem
    ze ona sie pierwszz wykonczy i ze ona taka chora i musi chodzic do dziadka ;/
    kurwa jego mac .. posiedzi pol godziny pojdzie gdzies z synem znowu pryzjdzie i niby siedzi caly dzien .. nozesz szlag mnie trafia jak tego babsztyla slysze..a kilka godzin wczesniej do taty mowila zeby nieprzychodzil bo dziadek czuje sie lepiej a jak konczy o 6 i znowu na 14 to niech sie wyspi ;/
    nie wiem moze ona ma kurwa schizofrenie bo sama nie wie co mowi ;/

    ps ona jest zdrowasza od nas razem wszytskich wzietych wyniki ma jak u nastolatki ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 13:52

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Rudasku jak sie czujecie :)

    Olga wlasnie niewiemmaz jakas wyhaczyl promocje :D ale ta z tunczykiem jest mega :D
    a mezusiowi smakuje bardzo z kurczakiem grillowanym :)
    ja dzis znowu mam nerwa na moja babcie.. mam ochote jej strzelic przez leb zeby sie opamietala ;/


    Aniu dziekuje ze pytasz...czujemy sie swietnie...dolegliwośći zero, apetyt jest- na wszystko hehehe :)
    mam energie i jest oki :d troszke sie mecze no po schodach jak wchodze do domku na 4 pietro ale jest oki! oby tak dalej :)

    co do Babć to tak jest, w pewnym wieku już sa tak upierdliwe ze szok! moja też jak sobie cos upierd...to szkoda gadać! i też do kazdego mowi co innego, tak jak jej wygodnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 14:11

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) ze maluch nie meczy mega mamusi :D choc to juz to taki tydz ze chyba wchodzi sie w ten lepszy okres :)


    a ja dzwonilam do lodzi bo jeszcze I wyniku nam nie dali wtedy on juz byl ale nie dali nam do reki bo nie wydrukowali ..a mieli doslac ;/
    a dzownilam bo muismy miec pewnosc ze on jest ok.. bo jakznowu by tam cos wyszlo towtedy znowu czkeanie ;/

    niby genetyk mowil ze na pewno wyszedl dobrze skoro ta wada genetyczna wyszla ..ale wole miec 100% pewnosci .. maja zadzwonic do mnie w poniedzialek i jak cos mailem przeslac ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak milo ze nie na koncu strony jestesmy:)

    Olga oby sie udalo zapisac do tego lekarza trzymam kciuki.

    A ja nigdy nie jadlam kanapek z sabwaya

    Rudasku to u mnie usg genetyczne z testem papa 400zł... super ze dobrze sie czujesz. ja raz lepiej raz gorzej ale ogolnie zmierza ku poprawie:)

    musze sie polozyc bo padam

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocz mi wrócił do normy :] uff uff :] Owulki chyba u mnie jednak nie było tak jak patrzę na swoje temperatury, możliwe że przez coś co się działo w organizmie taki skok miałam; aczkolwiek coś mi się z hormonami psuje bo cycki mnie bola już trzeci dzień :/

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki
    Paula nie martw się, na tym etapie dzidziuś już nie rośnie tak szybko. U mnie od 37 tyg do końca mała przybrała tylko jakieś 200gr, a to że brzuch nie rośnie, nie znaczy że nie rośnie maluch, bo po prostu zmniejsza się ilość wód płodowych (mimo że nadal są w normie) i kosztem tego jest miejsce dla dzidziusia

    Olga dobrze, że wszystko ok, może to jakaś chwilowa anomalia

    Rudasku, Czekaja jak tam maluszki?
    Ania cieszę się że u Was jakieś światełko w tunelu
    Ze starszymi osobami to jest ciężko, nie przetłumaczysz nic bo oni wiedzą najlepiej

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 1623 1624 1625 1626 1627 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ