X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku super ;)

    Ana no to mozna juz dzialac!!

    Ania ty pracusiu ;p

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łejjjj od jutra zacznie sie u mnei hardcore ;/jelsi chdzio prace
    pozniej ejzczze dojdie angielski ;)

    ciekawa jestem jakie zmieny bedzie mial michal.. od ktorej do ktorej w tej nowej pracy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 września 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ się skończyła, to chyba było jakieś plamienie tylko.... Nosz kurcze...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki :D
    a z Paula55 to ma ktoras kontakt...
    bo widze, ze na belly aktywnie sie udziela a nas totalnie olała...tutaj nie znajduje jej wpisów od porodu chyba...szkoda :(:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 21 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja poczekaj moze sie rozkreci. ja po poronieniu i zabiegu na poczatku 2 3 dni przed okresem miałam palmienia a dopiero potem normalnie okres. Daj sobie sekunde.
    mysle ze lada moment @ do ciebie zawita.

    Rudasek tez widziałam ale pisze Paula na fb. Szkoda ze dziewczyny po porodzie juz do nas nie wchodza na plotki nasze:(

    Rudasku jaki ten brzuch Twoj maleństwo:) ja mam wiekszy ale to chyba ciaza spozywacza u mnie a Ty taka drobinka jestes:)

    Ania szkoła sie zaczeła?? lubisz uczyc?? tez miałam propozycje uczenia w polcicealnej ale moj stan mnie wykluczył:)

    dzis wieczorem mecz kto oglada??

    Olga siedze i patrze na Twoj wykres jak nie Twoj:) ale jak ovu bedzie to nie bedzie watpliwosci ze byla:)

    ja juz po porannym spacerze nad morze:) biore magnez i troche pomogł na te moje bole brzucha. zauwazylam ze nie moge dlugo siedziec na krzesle bo tak mnie pozniej kosc ogonowa boli ze kazdy ruch sprawia bol/


    milego dnia dziewczynki:)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ktore to tak maja ze jak juz zaciazyly to nie odwiedza rozowej stronki

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam czekam kochana, tylko strasznie niecierpliwa jakaś jestem :/
    chciałabym jak najszybciej zacząć nowy cykl. Ach jak te dni się ciągną

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaja no nie? Ja sie zastanawiam czy ktos mi nie podklada cudzego wykresu ;) mam nadzieje ze owulka zawita przed orgametrilem. Bo on mocno tempke zawyza i program falszywie owulacje zaznacza tak jak w zeszlym cyklu

    czekaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry popołudniowo:)

    Anastazja skarbie rozumiem Twoje zniecierpliwienie....ale już niedługo zaczniesz:)

    Olga DONGu jeden:) jaki śliczny wykres się zaczyna "malować" :)

    Rudasku na fb z Paulą można popisać....a wiesz, na belly to przeważnie o kupkach i nie kupkach się pisze....przy okazji: śliczny rysunek na brzusiu chudzinko nasza:)

    Czekaja :-/ jakie bóle brzuszka Ci dokuczają??? pewnie macica się rozkręca wiesz swoje musi się zwiększyć....ja nadal czuję rozrastanie się:) to jest ból który mówi: WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU:)

    Buziaki

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja i jak tam??

    Olga trzymam kciuki zeby zawitala do ciebie:)

    Magda w piatek i czwartek dokuczał mi taki bol jakby troche na miesiaczke ale zaczelam brac magnez i pomoglo. Caly czas towarzyszy mi bol takiego rozciagania wiec mysle ze to wlasnie macica sie rozciaga w koncu musi robic sie miejsce:)

    Mam duzy problem z wysiedzeniem na krzesle wiecej czasu. od razu brzuch boli i kosc ogonowa.

    ale jestem pozytywnej mysli:)


    milego dnia dziewczynki:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    CZekaja mnie tez kość boli, w sobote strasznie mnie bolał dół brzucha, wziełam nospe i było oki!
    No i bok mnie czetso boli w nocy, lewy...z nerka wszystko oki wiec nie wiem co to jest :(

    CO do brzusia to wcale nie jest taki malutki :D a i nie dozu wiekszy bedzie. Pan Dr powiedział ze bedzie mały bo Mały ma miejsca duzo i długo zejdzie zanim wykopie do przodu...u mnie 103cm w biodrach wiec wiesz..ma gdzie sie rozkładać :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek ja tez szeroka w biorkach i tez kolo 103:) bylo przed ciaza a teraz nie wiem:) ale bioderek waskich to ja nie mam:)

    slucham sobie muzyki dla maluszka w brzuchu:) chce nauczyc jakiegos zestawu piosenek zeby maluchowi juz na swiecie ta muzyka kojarzyła sie z brzuchem mamusi:)
    http://www.youtube.com/watch?v=d2KRE7wBNKA
    strasznie mi sie podoba:)

    ja jade zaraz do mamy na kawke a potem musze zrobic jakis obiadek:)

    ja mam cos takiego w nocy ze jak sie przekrece z boku na bok zbyt gwaltownie to mnie pociagnie z jednej lub drugiej strony. mysle ze to jakies skurcza wiezadel albo cos bo tak po boku boli i tylko przy gwaltownym ruchu:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola nooo to maluch bedzie umuzykalniony :D

    ja ostatnio malo zagladam sporo jakos u nas sie dzieje :)

    tak wogole bylismy wczoraj u znajomych.. maja mega problemy z zajsciem w cize wyobrazcie sobei kolezanka zaczela starac sie tam gdzie ja w tym samym czasie czyli okolo 1,5 roku temu .. i wteyd miala torbiel okolo 3 cmm.. pozniej 5 3 razy szykowali ja do laparoskopii na usuniecie zawsze cos im sie nei podobalao.. i nierobili.. do tej pory jej torbiel dochodzi do 11cm .. a oni nic ;/
    jak mi o powiedziala to myslalam ze padne..

    my sporo rozmawialismy z mezem.. i zaskoczylo mnie bo zatrzymal sie ostatnio przy domku.. bo zastanwiamy sie nad zmiana meiszkania jak rozstrzygni sie sprawa spadkowa :)
    i tak patrzy na ten dom i mowi .. wiesz fajnie by ylo tu sobie kupic dom..zobacz blisko przedszkole, szkola dla naszego dziecka przychodnia park :)

    i o dziwo..nie wiem skad sie to u meza bierze..ale nie ma skrupulow..ak ktos sie pyta czemu nie mamy dzieci to mowi.. po porstu poki co nie mamy czym sie zaplodnic.. ale jestesmy w trakcie kuracji :)

    jestem z niego dumna..ze pogodzil sie z pewnymi rzeczami ze umie mowic o naszym problemie szczerze :)

    czekaja, Malenq lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 września 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super facet..ot całe wytłumaczenie!
    Mało jest takich :) wiec sie ciesz :)

    mnie jakas ta muza nudzi straszliwie,,,słucham disco-polo :)
    heheheh :) wiec bedzie mały wiesniak w dresie słuchający disco:)

    ale leje.........:(:(

    Ania_84, czekaja lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki! :)

    Ale ponury dzień dziś...
    Żałuję, że wylazłam spod kołdry, ale ktoś w tym domu pracować musi. Choć szczerze mówiąc w pracy taka posucha, że mój T więcej robi w domu przy remoncie niż ja tu.

    Tak wyglądamy w 33tc:
    fdadc72a7996cd2am.jpg

    Wygląda na to, że nie będę miała za dużo do zrzucenia po ciąży. Przytyłam póki co 10kg, z czego sam Szymek ma w tym momencie ok 2,5kg.

    Powoli kończymy ogarniać wyprawkę Małego, zostanie tylko wózek, kosmetyki i pomalować pokój.
    Listopadówki zaczynają się rozpakowywać, dwie mają regularne skurcze, a ja nie mam nawet spakowanej torby do szpitala! Ba, samej torby jeszcze nie mam :P
    Powoli dociera do mnie, że już zaraz będę miała dziecko, i nie powiem momentami mnie to przeraża, nie wiem czy sobie poradzę...

    Ania_84, czekaja, Anastazjaaa, Malenq, Czarnula87, Eweloka84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha slicznie wygladasz; :D

    santoocha lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny brzusio...i faktycznie na ten czas ciązy to wcale nie duzy :D zgrabniutki :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 września 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! :)
    No bez większego problemu ogarniam nawet bobra, i to bez użycia lusterka! ;)
    Tak mi wszyscy wróżyli, że nie będę miała wielkiego bębenka, bo mam szerokie biodra i dziecko siedzi głębiej w miednicy. Ale Młody pewnie podwoi jeszcze swoją masę, więc....

    Co nie zmienia faktu, że sięga kopytkami do żołądka i żeber, zgaga i ulewanie w nocy przez sen mnie dobijają...

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha wygladasz przeuroczo:)

    Rudasku tez bym wolała disco polo ale mam kilka dowodow w rodzinie ze sluchanie spokojnej muzyki w ciazy wpływa na to że dziecko jest spokojne i malo placze:) wiec sie ludze ze moze jak poslucham to tez moje takie bedzie;)

    Ania dzieje sie u Was a maz prawidłowo sie zachowuje ale to rzeczywiscie rzadkosc mowic otwarcie o swoich problemach i chorobach. mozesz byc z niego dumna:) z siebie zreszta tez:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santocha śliczny brzuszek,

    Ania wzruszająca historia!!!

    czekają ja z młodym mogłam spać tylko na jednym boku bo jak leżałam na drugim to brzuch mnie bolał. nie pamiętam który to bok ;)

    rudasek, albo jak się nasłucha w brzuchu to mu zbrzydnie i przerzucie się później na jakiś rap lub techno ;)

    czekaja lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 1653 1654 1655 1656 1657 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ