X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula- yyyy,eeeee? jak to:D?

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula tak chyba najlepiej, idziesz do lekarza i już wszystko widać:)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam staram się nie czytac i nie nakręcać bo dwa razy sie naczytałam i dwa razy straciłam ciąże i lekarz mnie opieprzył, że czytam durnoty ;) wieec staram sie nie czytać dr google


    teraz mam symptomy jak na @ więc nie doczytuję się , co by było gdybym jednak zafasolkowała itp.(przynajmniej na razie hehe ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2013, 20:23

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak to, że mam pcos. Lekarz powiedziała, że już nie działają na mnie leki, jajniki nie pracują bla bla bla i że sorry gregory ale w ciąże to marniuteńkie szanse zajśc, prawie zerowe. No i dopiero koleżanki z pracy mi podpowiedziały, że może test powinnam zrobić - ciągle spać mi się chciało, cycki mnie bolały, no i byłam meeeeega na zapachy wyczulona :D One zauwazły objawy a nie ja. Zrobiłam test, mało tego - wieczorem :D ot tak dla jaj, bo na pewno nic nie wyjdzie. A tu zonk :d Moje pierwsze słowa? O kurwa :D II kreski się pokazały szybciej niż przeleciało wsio przez okienko testowe, na drugim teście to samo. Beta mi wyszła cholernie wysok, własnie jak na 6-7 tydzień. jedną zrobiłam,nie wiedziałam, że trzeba potwierdzić za kilka dni, a potem usg itp. no i jest :D Synek ma już 1rok i 8 miesięcy :D

    Eweloka84, Ania_84, Guniaczek, Paula_29, Paula55 lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    A tak to, że mam pcos. Lekarz powiedziała, że już nie działają na mnie leki, jajniki nie pracują bla bla bla i że sorry gregory ale w ciąże to marniuteńkie szanse zajśc, prawie zerowe. No i dopiero koleżanki z pracy mi podpowiedziały, że może test powinnam zrobić - ciągle spać mi się chciało, cycki mnie bolały, no i byłam meeeeega na zapachy wyczulona :D One zauwazły objawy a nie ja. Zrobiłam test, mało tego - wieczorem :D ot tak dla jaj, bo na pewno nic nie wyjdzie. A tu zonk :d Moje pierwsze słowa? O kurwa :D II kreski się pokazały szybciej niż przeleciało wsio przez okienko testowe, na drugim teście to samo. Beta mi wyszła cholernie wysok, własnie jak na 6-7 tydzień. jedną zrobiłam,nie wiedziałam, że trzeba potwierdzić za kilka dni, a potem usg itp. no i jest :D Synek ma już 1rok i 8 miesięcy :D
    Piekna optymistyczna historia jednak cuda sie zdarzaja :-)

    Czarnula87, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 12 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane, lece poleżeć bo mnie cos "jajka" bolą ;)jutro w pracy przy kawie nadrobię zaległości z dzisiejszego wieczora. A WY bądźcie grzeczne i sie proszę nie denerwować ;) buziolki

    Guniaczek lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    ja tam staram się nie czytac i nie nakręcać bo dwa razy sie naczytałam i dwa razy straciłam ciąże i lekarz mnie opieprzył, że czytam durnoty ;) wieec staram sie nie czytać dr google


    teraz mam symptomy jak na @ więc nie doczytuję się , co by było gdybym jednak zafasolkowała itp.(przynajmniej na razie hehe ;))

    Przykro mi Eweloka:(, a mogę zapytać w którym tygodniu straciłaś maleństwa? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    A tak to, że mam pcos. Lekarz powiedziała, że już nie działają na mnie leki, jajniki nie pracują bla bla bla i że sorry gregory ale w ciąże to marniuteńkie szanse zajśc, prawie zerowe. No i dopiero koleżanki z pracy mi podpowiedziały, że może test powinnam zrobić - ciągle spać mi się chciało, cycki mnie bolały, no i byłam meeeeega na zapachy wyczulona :D One zauwazły objawy a nie ja. Zrobiłam test, mało tego - wieczorem :D ot tak dla jaj, bo na pewno nic nie wyjdzie. A tu zonk :d Moje pierwsze słowa? O kurwa :D II kreski się pokazały szybciej niż przeleciało wsio przez okienko testowe, na drugim teście to samo. Beta mi wyszła cholernie wysok, własnie jak na 6-7 tydzień. jedną zrobiłam,nie wiedziałam, że trzeba potwierdzić za kilka dni, a potem usg itp. no i jest :D Synek ma już 1rok i 8 miesięcy :D

    Czarnula czyli już masz synusia, to spokojnie jak się jedno udało to i uda się drugie, musisz w to wierzyć:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę :d tylko teraz jak chcę wszystko przykładnie itp to sie nie da i cierpliwości brak ;)

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Wierzę :d tylko teraz jak chcę wszystko przykładnie itp to sie nie da i cierpliwości brak ;)

    A to inna sprawa, ale na to ciężko poradzić, ja tez nie mam cierpliwości, dziś to chyba 10 razy się mojego męża pytałam czy na pewno ten mój progesteron to jest ok:) hehe, ale już daje sobie spokój i nie myślę więcej

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 13 listopada 2013, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu tak pozno...juz wszyscy spia. Ale jestem chyba usprawiedliwiona bo bylam w pracy :)
    A po pracy znowu pracowalam ale nad powiekszeniem rodziny hahaha :) nowy cykl uwazam za oficjalnie otwarty : P

    Paula mowilam, wiedziałam i nadal bardzo sie ciesze :) rosnijcie zdrowo kochani :)

    Tymczasem dobranoc wszystkim i melduje sie rano przy kawie :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo:)
    spadła mi już tempka faktycznie, więc tylko czekać na @, mąż wczoraj zadeklarował że teraz on idzie na badania:)może szybko znajdziemy przyczynę:)ja mam jakieś przeświadczenie że to wina prolaktyny,że mam w górnej granicy a powinno być w środku....ale 2 ginekologów twierdzi, że wszystko jest ok....dziś odbiorę wyniki progesteronu 7 dpo, zobaczymy.....

    Miłego dnia dziewczynki:)

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Przykro mi Eweloka:(, a mogę zapytać w którym tygodniu straciłaś maleństwa? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj
    pierwszą ciążę w 9 tyg, a druga to była pozamaciczna i usuneli mi jajowód ;(

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka przykro mi :((


    A mi dzisiaj ovu zaznaczylo prawdopodobna owulke. Nie wiem.czy ona faktycznie byla i jesli byla.czy wtedy co mi zaznaczyl czy wtedy co mialam tami mega spadek. I tak bylo serduszkowanie i tak w te dni wiec zle nie jest ;))

    Jeszcze kilka.dni na luteince i sie zobaczy co tam sie dzieje :))

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    pierwszą ciążę w 9 tyg, a druga to była pozamaciczna i usuneli mi jajowód ;(

    Eweloka jeszcze raz bardzo mi przykro:( ale jestem przekonana że niedługo będziesz już wybierać wózki i ubranka dla malucha:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Hejo:)
    spadła mi już tempka faktycznie, więc tylko czekać na @, mąż wczoraj zadeklarował że teraz on idzie na badania:)może szybko znajdziemy przyczynę:)ja mam jakieś przeświadczenie że to wina prolaktyny,że mam w górnej granicy a powinno być w środku....ale 2 ginekologów twierdzi, że wszystko jest ok....dziś odbiorę wyniki progesteronu 7 dpo, zobaczymy.....

    Miłego dnia dziewczynki:)

    Guniaczek a jaką prolaktynę masz?
    A inne hormony robiłaś?
    Mąż póki chce niech szybko leci na badania

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweloka84 wrote:
    pierwszą ciążę w 9 tyg, a druga to była pozamaciczna i usuneli mi jajowód ;(
    Kurcze a ja się stresuję że nie idzie....a tu po przejściach już:( tym razem się uda:):)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam 22 a norma w diagnostyce jest do 24, kurcze inne robiłam, ale nie pamiętam jakie a wyniki w domu mam, wszystkie w środku normy były tylko prolaktyna w górnej, no i dziś wyniki progesteronu więc zobaczymy :)

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Eweloka przykro mi :((


    A mi dzisiaj ovu zaznaczylo prawdopodobna owulke. Nie wiem.czy ona faktycznie byla i jesli byla.czy wtedy co mi zaznaczyl czy wtedy co mialam tami mega spadek. I tak bylo serduszkowanie i tak w te dni wiec zle nie jest ;))

    Jeszcze kilka.dni na luteince i sie zobaczy co tam sie dzieje :))

    Czarnula super, a mówiłam, że jeszcze zaznaczy, to teraz czekamy:)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 listopada 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Paula mam 22 a norma w diagnostyce jest do 24, kurcze inne robiłam, ale nie pamiętam jakie a wyniki w domu mam, wszystkie w środku normy były tylko prolaktyna w górnej, no i dziś wyniki progesteronu więc zobaczymy :)

    Guniaczek ja miałam 21 jak robiłam i moja gin tez powiedziała że ok, wiesz jak to jest z tą prolaktyną, wystarczy byle g.... przed badaniem by się zestresować i ona się od razu podnosi
    Ja to jestem taki mały złośnik, łatwo się stresuje, też się obawiałam tej prolaktyny no ale może nie była do końca taka zła. Jak Cię to stresuje to sobie powtórz raz jeszcze dla porównania.
    I jak znajdziesz te inne badania napisz co Ci powychodziło

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ