X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, nie martw się. Może nie będzie tak źle jak myślisz :)
    Zobaczysz wszystko się Ci ułoży :):*

    Niusia lubi tę wiadomość

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wam może nie jestem taka początkująca ale w sumie zaawansowana też nie :D

    Z mężem staramy się drugi cykl. Pierwszy był nieudany choć <3 było dużo od 28.06 do @ teraz zaniedbaliśmy <3 więc pewnie nic z tego nie będzie.


    Pozdrawiam i powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka dobrze by było ale coś mi tu smierdzi... Tym bardziej, że ja tu na zlecenie pracuje to wiesz...


    Witaj tomania!
    Zapraszamy :) Widzę, że świeżo po ślubie. Opowiedz coś więcej ;)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania, witaj :)

    Niusia, co do pracy to ja mam wcale nie lepiej. Teoretycznie dostałam od czerwca awans bo przeszłam na inne poważniejsze stanowisko, ale umowę dostałam na 3 miesiące :/
    A że to będzie już 3 umowa to raczej nie ma szans żeby dostać na czas nieokreślony...chyba że cuda się zdarzają w przyrodzie :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak dostaniesz... ;) Czasem jak coś szefa natchnie... :)
    Masz awans to może i umowę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Goście byli zadowoleni wszyscy chwalili jedzenie, salę, Dj, nawet manager sali chwalił że bawiliśmy się najlepiej a mieliśmy najmniej alkoholu (do 5 rano) a już nie jedno wesele widzieli i obsługiwali, w kościele ksiądz stwierdził że nigdy nie widział tak wyluzowanej pary, która by się całą mszę śmiała i uśmiechała do wszystkich i do siebie :)
    <3 to tak w skrócie nie chcę zaśmiecać forum więc więcej napiszę na priv :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko od tego mamy ten wątek ;)

    A powiedz coś więcej o Was, o staraniach itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy bardzo ciekawą parą mamy dwa różne charaktery, mój mąż (Tomek ) jest spokojny na wszystko ma czas, czasem taki flegmatyk, ja natomiast jestem osobą która wszystko chce na już, nerwowa, mało poukładana, i wszędzie mnie zawsze pełno, ja bałaganiara, mój perfekcjonista. Studiowałam przez rok pedagogikę (ale przerwałam teraz żałuję i chcę wrócić znowu) mój T. ekonomista (ale tylko z wykształcenia) czasem jestem bardziej oszczędna od niego :D

    Poznaliśmy się nietypowo bo 24 grudnia 2011 w pasterkę. Ja od dziecka jeździłam do Krakowa, na święta i to były pierwsze święta które były u mnie w domu na śląsku. Ja trwałam w związku który był jednoosobowy a mój T. był wolny ( rok wcześniej wyszedł z seminarium). Byłam w klasie maturalnej wiec w styczniu miałam studniówkę miałam iść z "moim chłopakiem" ale mnie wystawił w sylwestra jak zwykle nie przyszedł na umówione spotkanie więc po paru % stwierdziłam że jestem wolna i mam go w dupie. Na studniówkę nie poszłam z moim mężem ale z przyjacielem jeszcze z gimnazjum i tak gadaliśmy i coś weszło na święta i mówię mu że mamy nowego ministranta w parafii a on do mnie Tomasz K. ja mówię że nie wiem. w niedzielę po studniówce dostaję wiadomość na nk (to były czasy kiedy NK istniało a FCB mieli nieliczni) z linkiem profilowym do Tomasza K. oglądnęłam i koniec. na drugi dzień tak samo pooglądałam i nic więcej , tak cały tydzień. Chyba mój mąż się wkurzył bo po tygodniu mi napisał "cześć" . Moja złość przed komputerem była jeszcze większa jak można było napisać tylko głupie "CZEŚĆ" ?? Stwierdziłam że muszę zabrać sprawy w swoje ręce i napisałam pierwsza do Tomka.
    I tak pisaliśmy ze sobą miesiąc, w lutym pierwszy raz się spotkaliśmy (inicjatywa Tomka) oczywiście wszystkim znajomym mówiłam że nic z tego nie będzie bo nie mój typ charakteru i wgl. 8 2012r.marca w dzień kobiet oficjalnie staliśmy się parą a 17 maja 2012r. mój mąż mi się oświadczył.
    I taka nasza historia :)

    A starania w narzeczeństwie nie zabezpieczaliśmy się wgl jedynie co kalendarzyk czyli temperatura itd. parę razy spaliśmy ze sobą w dni płodne w sumie na zasadzie jak się uda to się uda jak nie to nie.
    Widać nie udało nam się, wtedy myślałam że głupi ma szczęście ale po ostatnim cyklu kiedy to na pewno trafiliśmy w ovu bo byłoby to nie możliwe bo <3 było to codziennie (miesiąc miodowy) mam dziwne przeczucia że może w naszej rozmowie ile chcesz mieć dzieci mój mąż (jeszcze wtedy narzeczony )stwierdził że WSZYSTKIE martwię się że WSZYSTKIE znaczy ANI JEDNEGO.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 14:15

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzeczywiście Wasza historia jest nietypowa :)
    Nietypowe spotkanie tym bardziej ;)
    Ważne, że Wam jest razem dobrze :P

    A z przeciwieństwami to tak jest, że się przyciągają :) Mój mąż tez wszystko na spokojnie, musi przemyśleć, za i przeciw a ja w goracej wodzie kąpana mam decyzję na już :P

    Wiesz jak to się mówi: "Jedna jaskółka wiosny nie czyni ". Coś w tym jest ;)

    Z Twojej opowieści wynika, że masz 22 lat tak? A mąż? Jeśli można wiedzieć oczywiście :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 21 a mąż 25 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To taka sama różnica wieku jak u nas ;)

    A to pracujesz teraz jak przerwałas studia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ja zaraz po maturze poszłam na studia i do pracy (najpierw na staż pół roczny) ale przerwałam studia bo to był koszt 370 zł więc stwierdziłam ze szkoda mi kasy, źle zrobiłam bo mój mąż mnie przekonywal bym została a kasa zawsze się znajdzie szczególnie ze do ślubu mieszkałam z rodzicami. :/

    Niusia, a w jakim jesteście wieku? ile się staracie jak to u was wygląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przerwałam studia więc wiem o czym mówisz ;)

    Ja mam 23 lata, mąż 27. Jesteśmy 3 lata po ślubie. Staramy się 3cykl dopiero także jeszcze się nie załamujemy ;) U nas przeszkodą jest moje pcos, ale na razie próbujemy uniknąc leków i próbujemy w miarę 'naturalnie' przy wspomaganiu inofolicu. To tak pokrótce :D



  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny jakie wy młode jesteście,macie jeszcze tyleeee czasu :)

    gosia86, Monika1357 lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miscelle, młode może i tak, ale zmagamy się z podobnymi problemami jak wszyscy inni :)

    Niusia lubi tę wiadomość

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum jest świetne, myślałam, że będę jako odmieniec mając 22 lata, a tu tyle mlodych kobitek się stara :) Podtrzymujecie mnie w przekonaniu, że nie jestem nienormalna :P

    Niusia, tomania2806 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuleczka91 wrote:
    Miscelle, młode może i tak, ale zmagamy się z podobnymi problemami jak wszyscy inni :)

    no to bez wątpienia :)

    a ja czuje że będzie @
    drażliwa jakaś jestem

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    no to bez wątpienia :)

    a ja czuje że będzie @
    drażliwa jakaś jestem


    U mnie do @ jeszcze kawałek ale w sumie też pewnie przyjdzie.

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    To forum jest świetne, myślałam, że będę jako odmieniec mając 22 lata, a tu tyle mlodych kobitek się stara :) Podtrzymujecie mnie w przekonaniu, że nie jestem nienormalna :P


    Spokojnie, jestem w podobnym wieku :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby jesteśmy młode ale czy na posiadanie dziecka jest jakaś granica wiekowa...?...
    Już większość po ślubach, często z problemami.... Wiemy, że wszystkiego nie da się mieć od razu i trzeba o to zawalczyć więc próbujemy ;)

    Niech się te @ zaczynają i szybko kończą by ruszyć z kopyta w nowym cyklu <3
    A najlepiej jakby już wcale nie przychodziły ;)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ