X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny z samego rana;)
    OF wykryło mi owulacje w piątek...co raczej jest niemożliwe :/Nie wiem co o tym myśleć ...

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys obys miała rację :D Niech ten 2014 nam wszystkim Szczęście przyniesie ♥

    Anuleczka ja z Lubelskiego...
    Widziałam właśnie...?... Nie mam pojęcia, w spadku zaznaczyło Ci owu..?..

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ovu mi zaznaczyło wtedy, kiedy miałam równiutką tempkę, jak dzień wcześniej... ;] A test ovu był negatywny...'

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak! Źle spojrzałam :/

    Wychodzi na to, że of ma większą wiedzę na odległość niż test ovu ;)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuleczka91 wrote:
    Witam dziewczyny z samego rana;)
    OF wykryło mi owulacje w piątek...co raczej jest niemożliwe :/Nie wiem co o tym myśleć ...
    Anuleczka to działaj może to właśnie ta @:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpie....:/

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się nie załamuj!
    Juz widzę, że opadłas z sił! Może jednak to w sobotę coś sie zadziało,a of się nie do końca przejmuj bo czasem i on się myli ;)

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś marnie widzę cały ten cykl...pewnie nic z tego nie będzie :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak nic z niego nie wyjdzie to przeciez nie koniec świata tylko nowa nadzieja w następnym! :D
    Troche pozytywnego myslenia ♥

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś dzisiaj nie da rady :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz się chyba z tym przespać...
    Albo wyskoczyć na pifko :P

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiem wam tak: ja ostatnio wtorek/środa miałam owu potwierdzoną usg. Wtorek-środa-czwartek zalecenie serduszkowania. Testy w tych dniach były negatywne, a wykres mi zaznaczył owu na piątek.

    Naczytałam się przez weekend tego forum, i cycki mi opadły do ziemi, człowiek traci wiarę, że się uda...

    ale wiem na pewno, że nie będę tracić nerwów na samodzielne domysły czy mam owu czy nie i kiedy ją mam, jak wrócę z urlopu,czyli od września będę robić monitoring,do skutku :)

    strasznie się człowiek nakręca na tym forum, nie wiem czy mam tyle siły, żeby to znieść. Pierwszy raz w życiu serduszkowałam ostatnio jak jakiś robot, mechanicznie, produkcyjnie byle do wytrysku, bo lekarz zalecił. Masakra jakaś! Mam dzisiaj jakąś dolinę....

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:

    strasznie się człowiek nakręca na tym forum, nie wiem czy mam tyle siły, żeby to znieść. Pierwszy raz w życiu serduszkowałam ostatnio jak jakiś robot, mechanicznie, produkcyjnie byle do wytrysku, bo lekarz zalecił. Masakra jakaś! Mam dzisiaj jakąś dolinę....

    Ojeju dziewczyny ja jeszcze się konkretnie nie starałam bo czekam, ale jak czytam wasze opisy i ju tyle razy próbowałyście to ja aż się boje na myśl co będzie ze mną czy się uda czy nie jak długo i czy w ogóle zajdę bo tego tez nikt nie jest pewny jak typowych badań nie robił :/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? to ja <3 raczej nie myślę o tym w jakim celu to robię, staram się czerpać z tego przyjemność, a faktycznie jak później pokazuje mi, że owulacja była w zupełnie inny dzień człowiek się z lekka załamuje :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Ojeju dziewczyny ja jeszcze się konkretnie nie starałam bo czekam, ale jak czytam wasze opisy i ju tyle razy próbowałyście to ja aż się boje na myśl co będzie ze mną czy się uda czy nie jak długo i czy w ogóle zajdę bo tego tez nikt nie jest pewny jak typowych badań nie robił :/


    no lekko nie jest. Ale nie chciałam nikogo zniechęcić ani pozbawić wiary swoim opisem :( ja mam po prostu dzisiaj gorszy dzień i musiałam to z siebie wyrzucić... :(

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja was rozumiem ale słyszałam ze jak się bardziej nakręcamy to nie wychodzi może trzeba przestać myśleć "wiem wiem że się nie da.." i coś to da nie robić tego pod kątem ze musi się udać.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jak się bardzo chce to też nie wychodzi :/

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudziłam Wam że TŻ nie chce jechać :p
    Przez weekend się napalił na wyjazd, dogadaliśmy się ze znajomymi..wszystko ładnie pięknie, a dzisiaj 'Kochanie, a może zamiast w góry pojedziemy nad morze?' ;P
    Ręcę opadają !

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Aj jak ten czas leci... Nam też strzeli w tym roku 8 rok razem a 3 po ślubie ♥

    Wychodzi na to, że w końcu dojrzałaś do bycia mamusią ;) Każda z nas musi znaleźć na to odpowiedni moment co jak zwykle nie jest łatwe...
    Fajnie, że Ci się należy umowa na stałe ;) To już połowa sukcesu w Waszej drodze! A nie ciągle te śmieciówki....


    Niusia nam też w tym roku w maju wybiło 8 latek a rok po slubie :)

    Niusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny.... Deprecha łapie człowieka jak o tym wszystkim mysli...

    Truskaweczka nie zniechęcaj się :) Kazda z nas ma słabe i lepsze dni i w tym przypadku też tak bywa...


    Anuleczka, widzisz jaka dobra wiadomość! Namyślił się w końcu :)

    Mi sie jeszcze dziś w pracy popieprz..ło! Niby mam urlop (bezpłatny) a do tego każą mi przyjść do pracy! Do tego odszedł mój super menager i teraz to najprędzej i ja się tu nie napracuje :/

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ