X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle teraz takie upały zapowiadają na dłuższy czas! :D

    Nie wiem jak my w górach wytrzymamy w takiej temperaturze ;) Ale lepiej to niż deszcz :P

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę :)
    Zresztą powiem Ci tak, ja jak byłam rok temu ze znajomymi na weekend w Zakopanem, to może i było ciepło/upalnie do południa...ale po godzinie 17 to się zaczynało robic chłodno. Nocą temperatura spadała do 5 stopni, także....zimno :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale na szlaku jest się w południe :P
    Dobrze, że kaszkiety zakupilismy ;)

    Anuleczka a skąd Ty jesteś?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wizytę 100zł, cytologia 30zł, USG chyba 40zł.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Ja anty brałam ze 4 lata na pewno. Moja super gin do której wcześniej chodziłam zamiast porobić badania (od zawsze miałam bolące i nieregularne @) to od razu na tabsy i z głowy. I teraz mam...

    U nas jest tak, że już 3 lata po slubie więc wiadomo, że gadanie jest :) W sumie w tym roku jakoś już tak bardzo nie słyszę ale jeszcze rok-2 temu to non stop gadanie, kiedy dziecko i kiedy dziecko. Teraz mi się wydaje, że teściowa się domyśla, że coś jest nie tak, a moja mama i siostry wiedzą o problemach więc nie ciągną tematu :) W sumie trochę to sis mnie namówiły do tego żebym się wzięła w garść nie rozpaczała, nie przekreslała ciąży tylko do roboty. Bo trochę się podłamałam po diagnozie... I jakoś tak próbujemy a co wyjdzie- zobaczymy :D

    Na pewno będzie dobrze tym bardziej ze juz wiesz na czym stoisz bo masz badania właśnie dlatego ja nigdy nie chciałam tab.anty bo słyszałam jakie to problemy z gospodarką hormonalną są po nich.
    My jesteśmy 2 lata po ślubie ale teraz na razie nikt się nas nie wypytuje tylko moja młodsza siostra bo ona uwielbia maluchy:) Teściowa to nie pyta bo jeżdżę to gin i ona o tym wie to może musli że coś nie tak jest, wiedziała tez że badania robiłam..ale cóż przynajmniej nie pyta się i z głowy:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie tego jest plus teściowych :D Widzą, że coś się dzieje i nie dopytują ;)

    Z tymi anty to do końca się nie zgodzę, bo np teraz moja sis z pcos ma dostać je na wyregulowanie hormonów. Tylko trzeba wcześniej zrobić badania i wiedzieć jaką dawkę czego :) Jakbym miała to na poczatku zrobione to inaczej by sie to skończyło pewnie...

    Jezeli nam się nie uda 'naturalnie' to przed wizytą stymulacujną musze powtórzyć badania + badanie TŻ.


  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    No własnie tego jest plus teściowych :D Widzą, że coś się dzieje i nie dopytują ;)

    Z tymi anty to do końca się nie zgodzę, bo np teraz moja sis z pcos ma dostać je na wyregulowanie hormonów. Tylko trzeba wcześniej zrobić badania i wiedzieć jaką dawkę czego :) Jakbym miała to na poczatku zrobione to inaczej by sie to skończyło pewnie...

    Jezeli nam się nie uda 'naturalnie' to przed wizytą stymulacujną musze powtórzyć badania + badanie TŻ.

    To chyba macie jakieś super teściowe. Moja pyta o wszystko, ostatnio nawet dlaczego wyrzuciłam dobre skarpety męża (nawet nie chcę wiedzieć skąd je wzięła), już nie mówiąc o pytania typu ile macie na koncie. Pozazdrościć tylko dziewczyny...

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko współczuję Monika....
    Jakies wredne babsko Ci się trafiło :/
    Moja też pyta o różne głupoty, ale nic jej nie chcemy mówić wiec coraz mniej pytań zadaje :P

    Spoko! Ja ostatnio buty wywaliłam (z teściową mamy podobny rozmiar) to chodziła i szukała, gdzie on sa bo chciała założyć i musiałam z kontenera wyciągać heheh :D

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie coś na temat tego czy długa podróż i zmiana klimatu (wyjazd na urlop) wpływa na owu ??

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia:/ Ale tak na ludzki rozum to tak może być bo to przecież stres, przemęczenie, nie wyspanie, zmiana klimatu-temperatury itp więc myśle, że to może wpływac ale nie wiem! To tylko moje przypuszczenia ;)

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    Dziewczyny czy wiecie coś na temat tego czy długa podróż i zmiana klimatu (wyjazd na urlop) wpływa na owu ??

    Koleżanka w przez taką podróż i zmianę klimatu zaszła w ciąże. Więc może i na ciebie wpłynie pozytywnie:)

    Niusia lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    O matko współczuję Monika....
    Jakies wredne babsko Ci się trafiło :/
    Moja też pyta o różne głupoty, ale nic jej nie chcemy mówić wiec coraz mniej pytań zadaje :P

    Spoko! Ja ostatnio buty wywaliłam (z teściową mamy podobny rozmiar) to chodziła i szukała, gdzie on sa bo chciała założyć i musiałam z kontenera wyciągać heheh :D


    Też jej nic nie mówimy, ale teściowe to temat rzeka...

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Też jej nic nie mówimy, ale teściowe to temat rzeka...

    Co Ci się trafi to masz...

    Mówi się, że z teściami się nie żenisz ale za to później trzeba się użerać jeśli jest coś nie tak...

    Moja teściówka najbardziej lubi się wtrącać w picie alkoholu przez jej dzieci (katoliczka zatwardziała, lata do kościoła, śpiewa w chórze itp) i w to jak wychowywać dzieci (jej wnuki) :/
    Na szczęście na razie mnie to 2 nie dotyczy :) Ale ja mam z nią takie stosunki, że ona wie gdzie ma ustaloną granicę ;) Np do mojej kuchni nie wejdzie, żeby coś sobie pożyczyć jak jej zabraknie tylko idzie do sąsiadki :D Jak jestem w domu no to przyjdzie do mnie a w innym przypadku nie.
    A najlepsze jest to, że ja jej nigdy nie zabraniałam, ale ona wie, że ja nie lubie jak w coś mi się wpierdziela bo jej to mówię otwarcie ;)

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    To chyba macie jakieś super teściowe. Moja pyta o wszystko, ostatnio nawet dlaczego wyrzuciłam dobre skarpety męża (nawet nie chcę wiedzieć skąd je wzięła), już nie mówiąc o pytania typu ile macie na koncie. Pozazdrościć tylko dziewczyny...

    O to faktycznie ja to mam ostry charakter to bym sie na bank kłóciła :) bez przesady ale te skarpetki i pytanie ile macie na koncie...ooo to bym jej odpowiedziała:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:27

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh moja na razie nie dopytuje, bo będzie miała wnuka od młodszego syna :) nigdy się w nic nie wtrąca, raz tylko powiedziała ,,nie ma co za długo czekać, bo czas działa na niekorzyść", czyli bardzo taktownie i dyskretnie dała znać co myśli, a ja to cenię. Na razie w ogóle mało kto wie, że się staramy, zwłaszcza, że wyniki mam jakie mam i bez leczenia raczej nie uda mi się zajść, więc...po co zapeszać. Niech wszystko idzie swoim torem.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys aby tam nie podłamywać się proszę! Uszy do góry i zaczynajcie walkę! :) Kciukasy ♥

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia, ja jestem z woj. świętokrzyskiego :)
    A Ty? ;)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peewnie że się nie łamię !jestem fighterką jak chyba wszystkie kobietki tutaj
    Zobaczycie jeszcze w tym roku będziemy skakać po łazience z pozytywnym testem w rękach :D

    Niusia lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    O to faktycznie ja to mam ostry charakter to bym sie na bank kłóciła :) bez przesady ale te skarpetki i pytanie ile macie na koncie...ooo to bym jej odpowiedziała:)

    Ja też do spokojnych nie należę, więc nasze stosunki ograniczają się tylko do "dzień dobry", długo zaciskałam zęby, ale cholera nie da się, sama sobie na to zapracowała.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ