X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    Boże dziewczyny jakie wy młode jesteście,macie jeszcze tyleeee czasu :)
    A ty ile masz lat :) no ja mam 25 i teraz zaczynam starania od następnego cylku :)

    Niusia ja już dzisiaj jestem dzień po @ na szczęście bo już dosyć miałam :)

    Witaj tomania i gratulacje:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    A ty ile masz lat :) no ja mam 25 i teraz zaczynam starania od następnego cylku :)

    Niusia ja już dzisiaj jestem dzień po @ na szczęście bo już dosyć miałam :)

    Witaj tomania i gratulacje:)


    ja mam kochane 31 lat i wcale nie sugeruje, że jesteście za młode, po prostu macie młode organizmy, zdolniejsze pewnie do ciąży :)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie koniecznie MISCELLE... Jak nas jakieś chorubsko dopada to róznia bywa... Ja ze względu na pcos się zdecydowałam na starania w innym wypadku myślę, że jeszcze chwilę bym zaczekała :) Dalej liczyłabym w końcu na stabilizację i dopiero maleństwo ♥
    Jeśli nie masz żadnych komplikacji to możesz zajść szybciej niż np ja. Czego CI życzę oczywiście :*




    Truskaweczka a co z wykresem? Robisz? Dobrze, że @ już poszła ;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Truskaweczka a co z wykresem? Robisz? Dobrze, że @ już poszła ;)
    Wiesz staram się robić dobrze ale w tamtym mc to różne godziny pomiaru robiłam bo pracuje na dwie zmiany ale już w tym o 6.00 mierzę wiec chyba będzie dobrze:)
    tak ta @ dała mi w kość tak mnie pierwszego dnia bolało że myślałam ze umrę:(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż stwierdził że lepiej się leczyć jak będzie trzeba w wieku 21 lat niż w wieku 40.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka to udostępnij wykres (jak go robisz tu) to będziemy podgladać :P
    Biedactwo ♥


    I to jest racja tomania! Raczej łatwiej z niektórych chorób wyjść w młodszym wieku:)


  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już możesz zobaczyć no staram sie:) jak mogę:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już widziałam, że jest ;)
    Jesteś teraz pod stała obserwację heheh

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok podoba mi się:) że Ekspertka będzie mnie kontrolować:)

    Niusia lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie tak głowa strasznie dziś od rana boli, do tego obudziłam się i chciałam się przekręcić na lewy bok i zabolał mnie lewy jajnik. A żeby było mało śniło mi się dziś że byłam na pogrzebie ojca. Wszystko było tak realna trumna, kościół widziałam znajomych, płakałam mama też była też płakała, tylko na koniec jak podeszłam do trumny to nie były to zwłoki ale wypchane ubrania i np zamiast głowy był arbuz. I się obudziłam z myślałam że na prawdę mój tato zmarł.
    Po paru minutach doszło do mnie że to był sen (dodam że już nie raz mi się śniło). Może wiecie co to może znaczyć?

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    a mnie tak głowa strasznie dziś od rana boli, do tego obudziłam się i chciałam się przekręcić na lewy bok i zabolał mnie lewy jajnik. A żeby było mało śniło mi się dziś że byłam na pogrzebie ojca. Wszystko było tak realna trumna, kościół widziałam znajomych, płakałam mama też była też płakała, tylko na koniec jak podeszłam do trumny to nie były to zwłoki ale wypchane ubrania i np zamiast głowy był arbuz. I się obudziłam z myślałam że na prawdę mój tato zmarł.
    Po paru minutach doszło do mnie że to był sen (dodam że już nie raz mi się śniło). Może wiecie co to może znaczyć?

    Kurcze to straszny sen nie wiem jak go odebrać ale sny się na odwrót tłumaczy wiec będzie wszystko ok z Twoim tatą :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi się kiedyś śnił pogrzeb mojego taty... I jak go mieliśmy juz wkładac do grobu to on wstał i się spytał co robimy :D
    Podobno jak Ci się śni śmierć/pogrzeb kogoś bliskiego tzn że ta osoba będzie długo żyć ;)

    Sen nie dał Ci odpocząc w nocy... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małżeństwo nie jest nudne nasza dzisiejsza wieczorna rozmowa...hahha :D

    T. znasz piosenkę niemiecką o krokodylu?
    A. eee ?
    T. (zaczyna nucić) ooo Tannenbaum ooo Tannenbaum
    A. Tannenbaum to jest choinka a nie krokodyl
    T. aa no ok

    Bella93, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci... :P

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh podobnie jak Niusia- też przesunęłam sobie starania o 2 lata wcześniej, gdy tylko zaczęły się pojawiać pewne problemy. Zrobiłam sobie badania no i dziękuję sobie samej, że się na to zdecydowałam. Teraz leczenie i do dzieła...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie!

    Jak już coś w trawie piszczy to trzeba brać się do roboty bo później już może być ZA późno niestety... :/

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    a mnie tak głowa strasznie dziś od rana boli, do tego obudziłam się i chciałam się przekręcić na lewy bok i zabolał mnie lewy jajnik. A żeby było mało śniło mi się dziś że byłam na pogrzebie ojca. Wszystko było tak realna trumna, kościół widziałam znajomych, płakałam mama też była też płakała, tylko na koniec jak podeszłam do trumny to nie były to zwłoki ale wypchane ubrania i np zamiast głowy był arbuz. I się obudziłam z myślałam że na prawdę mój tato zmarł.
    Po paru minutach doszło do mnie że to był sen (dodam że już nie raz mi się śniło). Może wiecie co to może znaczyć?

    ja powiem wam tylko tyle: dzień przed śmiercią Taty śnił mi się mój ślub, że do ołtarza prowadzi mnie dziadek a nie Tata tak jak sobie zawsze wymarzyłam. Na tym ślubie Taty nie było.... Następnego dnia mój Tata umarł nagle w bardzo młodym wieku. A kilka lat potem na moim slubie do ołtarza faktycznie poprowadził mnie dziadek :)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nie miałam jak się wczoraj udzielać bo zamieszanie w pracy? Opowiadajcie co u Was? ;) który dzień cyklu ? ;)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to dwa dni po @ i ulga bo tak jakoś w tym mc strasznie mnie brzuch bolał:(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój 18 dc i już po owu ale i tak wiem że z tego cyklu nic nie będzie, temp za niska w porównywaniu do innych dziewczyn co test wyszedł pozytywnie. <3 było mało :D nie przyłożyliśmy się hehe i śluzu wgl nie mam. Chociaż kiedyś rozmawiałam z mamą i mi powiedziała ze nigdy nie miała śluzu

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ