X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego koło Multikina? Waryniol? Znam tam kilka osób :)
    Niedaleko chodziłam do szkoły (Technikum Hotelarskie, najpierw było na Placu Teatralnym, później je na Piłsudskiego przenieśli), ale ogólnie mieszkam na ostatniej zabrzańskiej dzielnicy :P

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Nie zabezpieczamy sie ponad rok. Musialam odstawic anty po ktorych nabawilam sie zakrzepicy. Zaczelam mierzyc tempke (chcielismy celowac w chlopca). Okazalo sie ze cykle sa bezowulacyjne. W marcu odwiedzilam doktora Dmochowskiego (Poznan). Owulacja byla, 5 dni po owu przyszedl okres. Diagnoza - niedomoga lutealna, sumplementacja wykluczona ze wzgledu na zakrzepice. Od marca staramy sie celowac w owu. Biore Glucophage i Inofolic. Dokladam do tego kwas foliowy. Wszystko ok, ale sa jakies zaburzenia owulacji, do tego ostatnimk czasy kompletny brak sluzu plodnego. Zamiadt byc lepiej jest gorzej. Maz, to typowy facet. Przytuli, ale odczuwam wrazenie ze go to nie obchodzi. Chce dziecka napewno. Do tego mieszkam w UK i blagam ich o badania. W listopadzie lece do Polski. Odwiedzam Laure Grzeskowiak, endokrynolog w Poznaniu do tego naprotechnolog. Napro mnie wiele nauczyla, ale przechodze chyba jakis kryzys...

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana nie wiem nic o wątku z łódzkiego :( Ale chyba wolę dokładnie nie ujawniać bliższych informacji, boję się, że mógłby wejść ktoś znajomy i mnie rozpoznać, a zbyt wiele osobistych rzeczy tu piszę.;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 7 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Tego koło Multikina? Waryniol? Znam tam kilka osób :)
    Niedaleko chodziłam do szkoły (Technikum Hotelarskie, najpierw było na Placu Teatralnym, później je na Piłsudskiego przenieśli), ale ogólnie mieszkam na ostatniej zabrzańskiej dzielnicy :P

    Na Curie konkretnie :)

    20140607580117.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane, podpowiedzcie, czy też miałyście po owulacji bolesne jajniki, jakby powiększone i twarde podbrzusze? Dzisiaj kochaliśmy się i mocno odczuwałam ruchy członka w sobie, wręcz ból jajników, takie nieprzyjemne rozpieranie :/

    To jest normalne? :(

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 7 października 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane która pomoże?
    Odebrałam 2 wyniki.
    Poprzednio TSH- 3,12vµIU/ml, a ft4 - 18,6 pmol/L
    Teraz TSH - 1,14 µIU/ml, a ft4 - 21,7 pmol/L
    Czy ft4 jest ok?

    Dodam że od 2 tyg biorę Euthyrox 25.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 22:05

    201602031762.png
    200602041778.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallinka, podaj normy z Twojego laboratorium.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 7 października 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, mieszkasz niedaleko w sumie mnie ale nie podam miasta bo mogę się wyspać na minę :) chyba przeziebilam pęcherz dziewczyny ;( boli na dole po każdym siku i często muszę :( w pracy przewalone bo bardzo mnie suszy i często sikam Haha jestem malowydajnym pracownikiem.

    Jak minął Wam dzień ?:)

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różowe_myśli, oj nie wpadłabyś raczej na minę, nawet Twojego imienia nie znam więc nie ma szans żebym się domyśliła kim jesteś, nawet jeśli Cię znam :)
    Chociaż może Ty mnie znasz i się domyślasz kim jestem haha :D

    Dzień mi minął dobrze, byłam z kuzynką oglądać mieszkanie, bo szuka dla siebie i córek, i chyba ma wybrane :) faaajne :) ale wynajmująca miała niezłe przygody :/
    Mieszkała u niej dziewczyna rok młodsza ode mnie, z chłopakiem i narzeczonym. Za wynajem miała płacić 1000 zł miesięcznie, przelewała raz 1500 zł, później 400 zł, 900 zł, 500 zł :/ na koniec okradła i zniszczyła mieszkanie :/
    I okazało się, że teraz ta dziewczyna wynajmuje mieszkanie od mojej kuzynki, która mieszka w Niemczech :/ mam nadzieję, że jej takiego świństwa nie zrobi :/
    Jak tak można? :/

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 7 października 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No są ludzie i LUDZIE.. nie ma rady na chamstwo. Nie nie znamy się ale mam znajome czytajace fora a moje miasto nie jest na tyle wielkie :)

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 7 października 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose ja mam tak już drugi tydzień tylko cycki zaczynają coraz bardziej boleć.

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, są ludzie i ludzie... Wynajmujący spłacają kredyt, wiedzieli, że ci, którzy wynajmują od nich mieszkanie nie mają łatwo z małym dzieckiem, więc rozkładali im te opłaty na raty i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle :/
    W dodatku ta dziewczyna podobno ma już sprawę karną bo okradła Żabkę... Tej Pani u której mieszkała ukradła WSZYSTKIE naczynia, stół, mikrofalówkę... słów brakuje.
    I jeszcze mieszkanie zdewastowali. Takie straty... Nie wiem jak tak można.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 października 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowe myśli, kup sobie żurawinę i urofuraginum, mnie zawsze pomaga na pęcherz.

    U mnie cycki spokojne, tylko te podbrzusze. Takie napięte, twarde i jajniki bolesne. Szczególnie w pozycji od tyłu chwili wytrzymać nie mogłam :(

    Sana, są ludzie i taborety... Brak słów.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ludzie starsi, uczciwi na maxa, powiedzieli że zanim mojej kuzynce te mieszkanie wynajmą, to muszą je trochę odnowić, bo w takim stanie jej go nie dają, i PRZEPRASZALI że wynajmują jej mieszkanie bez naczyń, że nie mogą kupić nowych, bo ich nie stać, bo spłacają duży kredyt. Szkoda mi ich strasznie :(

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 7 października 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( żeby los się odwdzięczył tej głupiej babie!!! Szkoda ludzi biedaki. A jak już jest kredyt to wogóle żal mi ich

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 października 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie kochana.

    Mykam spać, do jutra laseczki, kolorowych :*

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 7 października 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra :* <3

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 7 października 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy i miłej środy :* :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w kolejny zimny i wietrzny dzień... Ale mi się ostatnio ciężko wstaje :(

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 8 października 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś głowy nie mogłam podnieść... Jesień bywa dołująca.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ