X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 9 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś, a zgłaszałaś to lekarzowi?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88, macie super historię :)

    Dziewczyny, co słychać? Ja już nie mogę doczekać się testowania. Wczoraj miałam głupie myśli, że może za późno kochaliśmy się, bo kłucie miałam w sobotę rano, test pozytywny też wyszedł w sobotę i staranka w sobotę/niedzielę. Mam nadzieję, że nie przegapiłam owulki... W końcu testom nie można do końca ufać.

    Chyba już powoli schizuję... ;)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Katie88, macie super historię :)

    Dziewczyny, co słychać? Ja już nie mogę doczekać się testowania. Wczoraj miałam głupie myśli, że może za późno kochaliśmy się, bo kłucie miałam w sobotę rano, test pozytywny też wyszedł w sobotę i staranka w sobotę/niedzielę. Mam nadzieję, że nie przegapiłam owulki... W końcu testom nie można do końca ufać.

    Chyba już powoli schizuję... ;)

    Ja to samo jakoś mam takie przeczucia pozytywne ale nie wiem ciągle mam maleńkie skurcze.. tylko że dziwne miałam miec owulke z prawego jajnika w tym mc tak wychodziło ale miałam pobolewanie dzisiaj z lewej strony i taki dzisiaj mam dziwny power do pracy jak nigdy..jeszcze nie będę testować za wcześnie ale tak myślę o tym ze może się udało :) OF jeszcze nie wyznaczył mi owu ale wydaje mi się ze już miałam ja..

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka, to ja mam identycznie :) Owulka miała być z prawego, co potwierdziła ginka, a pobolewanie od dwóch dni po lewej stronie. Ale nie wiem na ile to jajnik, a na ile coś innego. Może to po prostu... wzdęcie? ;)
    Tylko, że u mnie nie ma prawa być jeszcze żadnych objawów, więc staram się nie nakręcać.
    Ile trwa wędrowanie jajeczka aż do zagnieżdżenia? 7 dni?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, czytałam że od 7 do nawet 12 dni. U mnie podczas dwóch poprzednich ciąż występowały pobolewania podbrzusza i kłucia. I odrzuciło mnie od kawy. Powodzenia Wam życzę.

    lilirose, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, w którym dniu po owulce czułaś te pobolewania?
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 12:53

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:
    Lilirose, czytałam że od 7 do nawet 12 dni. U mnie podczas dwóch poprzednich ciąż występowały pobolewania podbrzusza i kłucia. I odrzuciło mnie od kawy. Powodzenia Wam życzę.
    To ja właśnie mam takie klucia i małe skurcze i widać ze macice mam opuchnięta tak jak w czasie @ ja się nie nakręcam ale kurcze chciałabym już wiedzieć ;)

    lilirose lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, nie wiem bo wtedy drugiej ciąży nie planowałam i nie zwracałam uwagi na to kiedy bóle się pojawiły.

    lilirose lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, aha rozumiem. U mnie zdecydowanie za wcześnie za jakiekolwiek objawy. Wczoraj i przedwczoraj czułam czasem lekkie pobolewanie, a tak poza tym to nic.

    Truskaweczka, przypomnij, kiedy miałaby pojawić się u Ciebie @?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 9 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka ja jestem głupia!!!!! nie wiem co mnie podkusiło i poszłam zrobić bobo test!! oczywiście wynik negatywny bo owulacja była w piątek a jest wtorek czyli 4 dni po owu:(:( nie wiem po co go zrobiłam i to jeszcze z drugiego moczu. Jestem taka niecierpliwa:(
    i teraz mi jest dziwnie smutno:(:(:( dziewczyny wy też po owu macie dużo śluzu? ja mam przezroczysty i czuje jak się leje w środku. Muszę się dwa razy podcierać tyle go...

    lilirose lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    Ja jestem przed @ teraz miałam płodne ale OF jeszcze mi owu nie wyznaczyło ale wcześniej miałam tak ze dzień wcześniej miałam nim mi wyznaczało..a "gorąco" było prze te kilka dni wstecz oby to była fasolka:)

    lilirose lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    jaka ja jestem głupia!!!!! nie wiem co mnie podkusiło i poszłam zrobić bobo test!! oczywiście wynik negatywny bo owulacja była w piątek a jest wtorek czyli 4 dni po owu:(:( nie wiem po co go zrobiłam i to jeszcze z drugiego moczu. Jestem taka niecierpliwa:(
    i teraz mi jest dziwnie smutno:(:(:( dziewczyny wy też po owu macie dużo śluzu? ja mam przezroczysty i czuje jak się leje w środku. Muszę się dwa razy podcierać tyle go...
    Ja też czekam na test ale tak mnie korci:P to masz płodne w takim razie jak masz mokro ja tez miałam w tym cyklu tak że jednak czułam dyskomfort ze jak mi się lało :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, ja wczoraj zauważyłam taki mokry na bieliźnie (jakbym popuściła ;)), ale nie ciągnący się.

    Oj, nie dołuj się! Potraktuj to jak falstart z niecierpliwości. Po 4 dniach nie miało prawa nic wyjść. Bądź dobrej myśli :) A rozumiem Cie bardzo dobrze, bo mi test wyszedł pozytywnie w sobotę, ale owulka pewnie była w niedzielę, jeśli wierzyć instrukcji testu. Ja bardziej boję się, że się spóźniliśmy :(
    Szkoda, że od razu nie wiemy, jaki jest rezultat starań...

    Truskaweczka, no to na dniach będziesz testować, zazdroszczę i mocno trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 13:37

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 9 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ale ja owu miałam na 100% w piątek bo mam charakterystyczny ból przez pół h po za tym miałam pozytywny test owu a w sobotę już był negatywny, a skąd teraz ten śluz to ja nie wiem! Dziewczyny ja zwariuje zaraz!!!! chce już sobotę i wtedy zrobię drugi po to będzie 7 dni po ewentualnym zapłodnieniu jak wyjdzie negatywny to trudno ale jeszcze mam nadzieję że się kreska druga pojawi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 13:41

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 9 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i ten śluz jest bardziej wodnisty niż gęsty i nie jest lepki ja już nie wiem. ide robic pizze na obiad zeby o tym nie myslec:(

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 9 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia, u mnie też taki rzadki, nierozciągliwy, wodnisty, więc chyba norma po owulce. I ból też czułam. W piątek negatyw, w sobotę pozytyw, w niedzielę znowu negatyw. Liczę, że test się nie pomylił.

    Ja zmykam robić pierogi :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose
    a kiedy tak najlepiej za testować? żeby było yasna sprawa? chyba jakoś po tyg od podejrzenia? nie?

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 9 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki, ale te testu bardziej czułe już po 7 dniach mogą wykryć, najbardziej wiarygodny jest test z pierwszego dnia spodziewanej miesiączki.

    Lilirose tak po za tematem,z czym te pierogi? masz jakiś dobry przepis na ciasto do pierogów?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 13:47

    lilirose lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 września 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia24
    to jak będę czekała do @ to jeszcze daleko do 22 września...:/ chyba zrobię po tyg żeby się nie nakręcać że coś tam może być :/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka poczekaj do dnia @ bo tak aby sie załamiesz jak wyjdzie 1 krecha a może byc tak że test jeszcze nie wyłapie ;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ