X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 10 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, dziewczyny, ile tu się dzieje :)
    Olusia, ale masz fajnych rodziców! A mama wymiata :D
    Ja swoim nic nie mówię, ale po ilości badań, które ostatnio robiłam i rozmowach na temat imion dzieci raczej się domyślają.

    Mnie dalej męczy migrena + bóle w dole brzucha... Możliwe, że to objawy implantacji? Tak szybko? (w sobotę test pozytywny na owu).

    olusia24 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 10 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    To mój pierwszy post. Czytałam, czytałam przez jakiś czas, no i postanowiłam założyć konto.
    Właśnie mi sie kończy drugi cykl starań. Dodałam pare danych do wykresu (co miałam), żeby było z czym porównać.
    Mam cicha nadzieje, ze będzie 'do trzech razy sztuka'...

    Pozdrawiam :-)

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 10 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Malinka_23 ja mialam nadzerke na pocztaku lipca i lekarz narazie nic nie kazal mi z nia robic. Tez mnie to zdziwilo. Ide w poniedzialek do innego gin bo jestem w innym miescie i nie moge.isc do mojego. zobaczymy co mi powie i czy w ogole nadal jest nadzerka. Nie czytalam na.ten temat ale w sumie ze mi przypomnialas zapytam ginekologa o to. Niestety nie kazdemu ginekologowi mozna ufac ja trafialam na roznych ale temu jakos ufam. Zobaczymy co mi ten inny powie.
    Aka przykro mi, zrobie to badanie w pierwszej kolejnosci.
    Trzymam kciuki zeby teraz bylo wszystko w porzadeczku

    Aka81 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Malinka_23 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 10 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 jak Ci lekarz powie co z tą nadżerką to napisz proszę bo jestem zdezorjentowana teraz i nie wiem co robic , chcemy mieć bobo i nie wiem czy nie będzie to w tym przeszkadzało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 20:46

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 10 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH witam i trzymam kciuki. Moj pierwszy cykl ale nie licze na fasolke. Zabierz sie porzadnie do mierzenia temp ja juz naczytalam sie tyle ze mysle ze juz w trzecim pochwale sie dwiema kreskami. Dzis wyjatkowo optymizm mi dopisuje.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 10 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, olusia24. Właśnie zamówiłam nowy termometr, bo ten który mam zaczął szwankować....
    Powodzenia życzę. Mam nadzieje, ze Ci sie uda, i ze potwierdziisz, ze od samego czytania sie szanse zwiększają ;-).

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 10 września 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka napisze co mi powiedzial i sama jestem ciekawa co ,,tam" sie dzieje. Mam bole jak na torbiel no ale zobaczymy. MagdaH ja tez dzisiaj kupilam nowy, mialam ostatnio dni zalamki ale od czytania naprawde sie polepsza no i co pare dni mamy nowa fasolke wsrod forumowiczek:-) co mnie cieszy, ale wciaz widze wszedzie ciezarne hehe nawet dzis w na dobre i na zle kobitka w ciazy. Wierze ze do konca 2014 tez bede miec swoja malutka slodziutka fasoleczke. Jak nigdy nie znosilam fasoli:-/ tak na.ta czekam niecierpliwie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 21:15

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    dołączam też do grona staraczek :)

    Co prawda, w pakiecie rodzinnym mam męża oraz córeczkę Zosię, ale to najlepszy czas, by postarać się o drugi cud oraz rodzeństwo ;)
    To mój pierwszy cykl starań, pierwszy udokumentowany i zapisany na Ovu ;) Testy owulacyjne czekają, a pomiaru temperatury dokonuję w ustach, jestem nastawiona super pozytywnie :))

    olusia24 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 10 września 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj jagah :)
    Pozytywne nastawienie to podstawa :) powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 21:22

    olusia24 lubi tę wiadomość

    <3 49 cykl starań...
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 10 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jagah życze powodzonka:-)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 10 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Jagah i powodzenia. Grunt to dobre przygotowanie. Ja tez zaopatrzylam sie w testy i mam nadzieje, ze mój małżonek bedzie w domu w odpowiednim czasie... ;)

    Obysmy wszystkie miały fasolinki jeszcze w tym roku :D

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH, już mniej więcej wyliczałam kiedy może pojawić się owulacja, i Mąż dostał 'grafik' obowiązkowej obecności w domu, hehe :D

    Jeszcze nigdy nie byłam taka ucieszona z powodu porannych pomiarów temperatury ;) Będzie git!

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie:) To mój pierwszy post na tym forum. Z mężem staramy się o maleństwo od 3 miesięcy, ale dopiero teraz zaczęłam prowadzić kalendarz owulacyjny. Pozdrawiam wszystkich:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak się to robi, żeby mój wykres był udostępniony na forum

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH, Ewa 81, Jagah - Cześć dziewczyny :) Powodzenia! :))

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 10 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jagah, ja też mężusiowi grafik sporządziłam, on wyjeżdża często, ale zaplanował powroty na kilka godzin. Będą to przyjemne godziny, mam nadzieję i owocne w fasolki.

    8599hqvkfbce0bon.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 10 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH wrote:
    Cześć Jagah i powodzenia. Grunt to dobre przygotowanie. Ja tez zaopatrzylam sie w testy i mam nadzieje, ze mój małżonek bedzie w domu w odpowiednim czasie... ;)

    Obysmy wszystkie miały fasolinki jeszcze w tym roku :D

    MagdaH, ja dziś ze skrzynki wyciągnęłam kopertę wypchaną testami zamówionymi na allegro. Mam tylko wielką nadzieję że nie wszystkie będą potrzebne i że może w tym cyklu będzie wielkie szczęście.

    8599hqvkfbce0bon.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 10 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 87, jak klikniesz w ustawienia, tam jest zakładka społeczności i w notatce wklej link do swojego wykresu. Powinno zadziałać.

    8599hqvkfbce0bon.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że znalazłam tą stronkę. Dzięki temu mogę zobaczyć kiedy mam owulację. Nie wiedziałam kiedy mi wypada czy w ogóle ją mam. Kiedyś prowadziłam kalendarz NPR, ale to mi już wyleciało z głowy jak się to zaznaczało itp.


    473c00fa75a9f597301eda6da96110bd.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qska :) - dziękuję za wiadomość, spróbowałam i udało mi się wkleić tu link z wykresem. Jak rozumiem, że za każdym razem trzeba ten link wklejać, jak się pisze posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 22:20

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ