X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama kiedyś powiedziała ,że będziemy mieć bliźniaki :D

    20140607580117.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 17 września 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoś w rodzinie ma?

    Kiedyś bliźnięta to rzadkość - dziś wiele par się leczy i bliźniąt jest bardzo dużo :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 17 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała chociaż jedno.
    Ktoś tam z dalekiej rodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 13:55

    20140607580117.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey, witaj :) Dla mnie najgorszy jest teraz, kiedy czekam na II kreski :)

    Mallinka, nie można tracić nadziei!

    Moja rodzina na szczęście nie robi przytyków na temat dzieci czy ciąży, a mogliby, bo w sumie tylko my nie mamy z wszystkich par po ślubie. Niektórzy to już na drugie oczekują, a my nawet tego jednego nie mamy, a po ślubie już kilka lat, a razem w ogóle prawie 10. Ciekawa jestem, co sobie myślą. Pewnie, że się staramy, ale nie możemy ;) Jak już to mój tato życzy nam dziecka (w życzeniach świątecznych i to w sposób serdeczny, a nie na zasadzie "no kiedy w końcu to dziecko?" :)).

    zyrcia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 17 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Toxey, witaj :) Dla mnie najgorszy jest teraz, kiedy czekam na II kreski :)

    Mallinka, nie można tracić nadziei!

    Moja rodzina na szczęście nie robi przytyków na temat dzieci czy ciąży, a mogliby, bo w sumie tylko my nie mamy z wszystkich par po ślubie. Niektórzy to już na drugie oczekują, a my nawet tego jednego nie mamy, a po ślubie już kilka lat, a razem w ogóle prawie 10. Ciekawa jestem, co sobie myślą. Pewnie, że się staramy, ale nie możemy ;) Jak już to mój tato życzy nam dziecka (w życzeniach świątecznych i to w sposób serdeczny, a nie na zasadzie "no kiedy w końcu to dziecko?" :)).

    Wsparcie rodziny to podstawa żeby nie zwariować :D
    ja na całe szczęście z mojej strony takie wsparcie mam :)

    zyrcia, lilirose lubią tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego taty brat i siostra to bliźniaki, u Radka też w rodzinie taty są 7 letnie bliźnięta, brałam 8 lat tabletki, a podobno to trochę szanse zwiększa. Może to głupie, ale czytałam gdzieś kiedyś, że wysokie kobiety mają większe szanse, a ja mam 180cm :D W ogóle nasze dzieci to będą chyba wielkoludy :D Mój Radżi ma 193, brat 18 lat 195cm :D Aż strach :D

    lilirose, mallinka lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem pewna wsparcia ze strony rodziny, bo jesteśmy bardzo blisko i nawet tak myślę, że gdybym dostała wynik z bety w piątek to chyba nie wytrzymałabym i powiedziała rodzicom i rodzeństwo od razu, jeszcze przed USG. Jeśli, odpukać, miałoby się coś stać to i tak prędzej czy później dowiedzieliby się, szczególnie mama. A poza tym coś złego stać się może też po USG, a wtedy już na pewno najbliżsi wiedzieliby.

    zyrcia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rodzinie mojego męża są trzy pary bliźniąt, choć sama nie wyobrażam mieć naraz dwójkę dzieci ;), ale jeśli miało by tak być, to też się ucieszę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowo ogłaszać szczęście "całemu światu" ;) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Buziulka, dopiero na drugiej? Myślałam, że już na pierwszej dają skierowania, a na drugą, na USG przychodzi się z wynikami.

    Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na betkęHCG aby potwierdzić ciąże, na drugiej zapisana zostałam na USG i dostałam skierowanie na badania. Na pierwsze USG dostałam się dopiero w 12 tc (bo na NFZ przysługuja tylko 3 w całej ciąży) i ja już nie zdążyłam nic zobaczyć.

    Teraz żałuje, że nie poszłam prywatnie chociaż na USG ale kto wiedział :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 14:38

    lilirose lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    U nas nikt nie wie :D Wie tylko moja przyjaciółka, nie chcemy nikomu mówić, żeby nie było gadania, że studia, śluby itp -_- Dowiedzą się jak się uda :D Mnie już dzieci prześladują, kobiety w ciąży to samo. Mam zaraz 23 lata, chciałabym już, żeby po 25 zdążyć z drugim, ale jak widać planować sobie można :D Na razie jestem dobrej myśli, po cichu liczę na te bliźniaki no, ale nie można mieć wszystkiego :D

    Ja też 23 lata :)

    Co do bliźniąt to u mnie tata i mój chrzestny są bliźniakami i ogólnie od strony taty w rodzinie sporo par ma bliźnięta. Ale czytałam, że to nie jest tez takie proste z bliźniakami :D że to się dziedziczy niby z kobiecej linii czyli od mamy - bliźniaki dwujajowe a jednojajowe to przypadek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 14:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka wrote:
    Ja też 23 lata :)

    witam rówieśniczkę :) Trzymam kciuki za nas ;)

    Buziulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO i jeszcze z łódzkiego ;) Ja Łódź ;)

    Buziulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sieradz :D

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 17 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam teraz dziewczynkę, ale już mi to powoli obojętne. A dwie dziewczynki na raz to w ogóle marzenie :D
    ważne żeby zdrowe <3

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u kogo się leczysz w Sieradzu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy parka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała drugą dziewczynkę chociaż ze względu na męża będziemy strzelać w chłopaka ;-)

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 17 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak to jest z bliźniakami? miałam mieć rodzeństwo bliźniacze ale mama poroniła a znowu mój D ma kuzynów bliźniaków, jest szansa że my będziemy mieć? też bym chciała. i też ciężarne mnie prześladują! chyba wcześnie na to uwagi dziewczyny nie zwracałyśmy:)

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia nie wiem. Moja mama ma siostrę bliźniaczkę i zawsze mówiono mi i siotrze ciotecznej że albo ja albo ona będziemy mieć bliźniaki (obie mamy po 1 dziecku).
    Wielokrotnie czytałam literaturę z tym związaną i nigdzie nie znalazłam stwierdzenia, że jest to w jakiś sposób dziedziczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 14:59

    olusia24 lubi tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ