X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziwią mnie te kłucia, bo niby z czego wynikają? Z tego, co czytałam to dopiero zagnieżdżenie daje ewentualne objawy, a samo połączenie komórki jajowej z plemnikiem nie. Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:15

    monia91 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ale dziwią mnie te kłucia, bo niby z czego wynikają? Z tego, co czytałam to dopiero zagnieżdżenie daje ewentualne objawy, a samo połączenie komórki jajowej z plemnikiem nie. Co o tym myślicie?
    Powiem Ci, ze ja też się nad tym zastanawiałam, ale w sumie nic sensownego się nie dowiedziałam. Moja znajoma jak zaszła w ciąze to miała takie same objawy jak my, ale ja to w sumie już na nic nie liczę.

    Truskaweczka jak gdzieś przeglądałam to się zdarzyło ;)

    20140607580117.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem u mnie to jest 6dpo to nie wiem ale taka maleńlą nadzieje mam tak na 30% że może sie uda

    monia91 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Ja już sama nie wiem u mnie to jest 6dpo to nie wiem ale taka maleńlą nadzieje mam tak na 30% że może sie uda
    Ja większą nadzieje miałam po pierwszym teście, po wczorajszym już zmalała, ale nadal jakaś tam jest. Teraz to już nawet boję się zrobić test, bo nie chce zobaczyć jednej kreski :/

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, no od połączenia k. jajowej z plemnikiem objawów nie będzie, ale z drugiej strony już wtedy są wydzielane śladowe (niewykrywalne przez testy) ilości betaHCG, jajowody pracują (kurczą się), żeby zapłodniona komórka dotarła bezpiecznie do jamy macicy, itd. Nie wiem, czy objawy tego mogą być na tyle wyraźne, żeby kobieta je odczuwała, nie mam pojęcia. Mam wrażenie, że ja po prostu czuję teraz każdą pracę jajników i każdą zmianę w macicy - jak pęcherzyk rósł, czułam ból jajnika, w okolicy owulacji też, jak endometrium wchodziło w fazę wydzielniczą (po owu, gdzie jest rozpulchnione i grube) też czułam jakby obrzęk i pobolewanie macicy. Myślę, że po prostu owulacja to dla mojego organizmu nowość :P i dlatego wszystko czuję, bo nie jestem przyzwyczajona do tych zmian na co dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 ja bym zrobiła test kolejny...

    mnie też dziwią te kłucia, czemu każda z nas je ma... może przed staraniem po prostu nie zwracałyśmy na to uwagi?

    monia91 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u Ciebie to jest ciąża jak nic!:) tylko musisz pójć na betę i zobaczysz ze bedzie ok:) u ciebie to jest 90% ciąża;) głowa do góry nie patrz na te bobo testy bo to jest kit juz nie raz słyszałam ze fałszywe wyniki niektóre robią

    monia91 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Ale dziwią mnie te kłucia, bo niby z czego wynikają? Z tego, co czytałam to dopiero zagnieżdżenie daje ewentualne objawy, a samo połączenie komórki jajowej z plemnikiem nie. Co o tym myślicie?

    Ja przy pierwszej ciązy nie miałam żadnych objawów. Nic mnie nie bolało, nic nie kłuło żadnych wymiotów, mdłości, senności i innych.

    Jedyne co to brak miesiączki i znacznie podwyższona temperatura ciała. Myślałam że jakaś choroba mnie wzięła.
    Więc teraz im imniej objawów pod koniec cyklu będe miała tym będe spokojniejsza :D

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy pierwszej także nie miałam objawów. Przy drugiej jeszcze przed terminem @ wiedziałam że jest coś na rzeczy. Miałam wtedy takie właśnie kłucia. Najbardziej dotkliwe np przy kichaniu. Aaaa i odstawiło mnie od kawy. Kupno testu było formalnością. Ale każda i ciąża i kobieta jest inna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:25

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Hmm, no od połączenia k. jajowej z plemnikiem objawów nie będzie, ale z drugiej strony już wtedy są wydzielane śladowe (niewykrywalne przez testy) ilości betaHCG, jajowody pracują (kurczą się), żeby zapłodniona komórka dotarła bezpiecznie do jamy macicy, itd. Nie wiem, czy objawy tego mogą być na tyle wyraźne, żeby kobieta je odczuwała, nie mam pojęcia. Mam wrażenie, że ja po prostu czuję teraz każdą pracę jajników i każdą zmianę w macicy - jak pęcherzyk rósł, czułam ból jajnika, w okolicy owulacji też, jak endometrium wchodziło w fazę wydzielniczą (po owu, gdzie jest rozpulchnione i grube) też czułam jakby obrzęk i pobolewanie macicy. Myślę, że po prostu owulacja to dla mojego organizmu nowość :P i dlatego wszystko czuję, bo nie jestem przyzwyczajona do tych zmian na co dzień.

    Ale ja tez mam skurcze takie maleńkie macicy i kłucie jajników raz jeden za jakiś czas drugi i klucie na środku macicy ale moze to właśnie przez to ze za bardzo zaczęłam zwracać uwagę na to ale wczoraj w pracy to nie mogłam nawet siedzieć z nogą na nodze bo mnie kuło w macicy a jak siadłam normalnie to przestawało coś w tym stylu ze uciskała taka pozycja macicę..

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 zgadza się więc nie ma co patrzeć, że ktoś miał mdłości a ja nie więc na pewno w ciąży nie jestem.

    201602031762.png
    200602041778.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kupuje już testów bo oszukują :P Na bete też nie ide, bo bo nie :P Zreszta dziewczyny gdzieś tam pisały żeby zaczekac :P Wiec czekam :D

    mallinka, Aka81, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram. Cierpliwość ponad wszystko :)

    mallinka, monia91 lubią tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, możliwe, że to te skurcze jajowodów. I wydaje mi się, że nie czułam takich skurczów w poprzednich cyklach, z pewnością nie przez kilka dni pod rząd. Spojrzałam nawet do zapisków i tam też nic nie ma. Co innego przed owu - wtedy zawsze czuję kłucie jajnika. W tym cyklu po prawej stronie w sobotę, wtedy gdy wyszedł mi pozytywny test owu.
    A na pewno nie czułam wcześniej takich bólów jak w poniedziałek. Całe podbrzusze pulsowało, było gorące, jakby ktoś mi do brzucha ciepłej wody nalał i bolało jak w dniu, gdy dostaję @. Aż żałuję, że nie mierzyłam tempki, wiedziałabym więcej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:29

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra masz rację, nie nakręcam Cię. Lepiej poczekać. Ja też czekam, już nie będę świrować z testami (o ile wytrzymam!), dopiero jak nie dostane okresu...

    monia91 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Nie kupuje już testów bo oszukują :P Na bete też nie ide, bo bo nie :P Zreszta dziewczyny gdzieś tam pisały żeby zaczekac :P Wiec czekam :D
    Brawo;) i tak trzymaj ja się nie łudzę ale jak by to czekam do @

    monia91 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wcześniej nic takiego nie miałam, już od paru miesięcy zwracałam uwage na różne dolegliwości, i owszem przed owulką tak ale później spokój.

    Do poniedziałku 4 dni :P chyba, ze @ wcześniej zawita

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:31

    20140607580117.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 masz piękny wykresik :) Może się uda <3

    monia91 lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 ilu dniowe masz zazwyczaj cykle?

    201602031762.png
    200602041778.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    monia91 masz piękny wykresik :) Może się uda <3
    Wczesniej mierzyłam tempke, ale aż taka nie była, przeziębiona też nie jestem, ani ie byłam więc nie wiem czym to spowodowane.

    20140607580117.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ