X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, organizm potrafi płatać figle jak mu w tym pomożemy. Już wspominałam, że w pierwszym cyklu starań miałam wszystkie możliwe objawy ciąży: nudności, niechęć do kawy, inny apetyt, kłucie w podbrzuszu. Ciąża urojona jak nic.
    Dlatego im będziemy spokojniejsze, cierpliwsze tym dla nas będzie lepiej. Tak przynajmniej uważam choć wiem, że o to ciężko.

    Buziulka lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka, to prawda, można wiele sobie wmówić, ale jednak bóle, jakie miałam były autentyczne. Nie raz zastanawiałam się czy nie sięgnąć po apap, zwłaszcza w ten poniedziałek, kiedy naprawdę bolało. Z kolei nie miałam żadnych reakcji na zapachy, jedzenie czy posmaku w ustach.

    Piszcie dziewczyny co u Was. Chyba dzisiejszym niepowodzeniem zasiałam troszkę smutku, ale trzeba to jak najszybciej odczarować :)

    monia91 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, mam nadzieję, że to tylko @... Ale dobrze, że zrobiłaś tę betę - tak jak piszesz, będzie wszystko wiadomo i w razie czego będzie możliwość szybkiej reakcji i leczenia :)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po długiej przerwie. Długo nie odzywałam się, bo byłam zajęta staraniami :D Drugi dzień z rzędu mam już pozytywny test owulacyjny i działamy z mężem od niedzieli,bo wtedy pojawił się śluz. Wyjątkowo pozytywnie jesteśmy nastawieni do rezultatów tych starań. Poza tym trochę odpoczęłam i zrelaksowałam się od problemów w pracy. Ale staram się nie denerwować mówiąc sobie, że to dla mojego dobra i dobra maluszka który niebawem pojawi się w brzuszku :)

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Aka, to prawda, można wiele sobie wmówić, ale jednak bóle, jakie miałam były autentyczne. Nie raz zastanawiałam się czy nie sięgnąć po apap, zwłaszcza w ten poniedziałek, kiedy naprawdę bolało. Z kolei nie miałam żadnych reakcji na zapachy, jedzenie czy posmaku w ustach.

    Piszcie dziewczyny co u Was. Chyba dzisiejszym niepowodzeniem zasiałam troszkę smutku, ale trzeba to jak najszybciej odczarować :)
    Lili no troszkę zrobiło mi sę smutno, bo wierzyłam że Ci się uda, ale jak nie teraz to za miesiąc :)

    Oglądam ukrytą prawde... tragedia :/

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili strasznie mi przykro. Pamiętam jak ja byłam załamana po pierwszym miesiącu starań gdy się nie udało. Ale szybko wzięłam się w garść, bo smutek nam nie pomoże. Tobie też to radzę. 3maj się a będzie wszystko dobrze :*

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, ja też... i tym teraz się martwię trochę. Ale jutro wszystko się okaże.

    Katie, dziękuję :*
    Fajnie, że działacie. Mam nadzieję, że skutecznie i to będzie Wasz cykl :)

    Monia, no mi też, troszkę się podłamałam, ale staram się nie patrzeć wstecz tylko w przyszłość i już myślę, jak przygotować się do nowego cyklu.

    Mam dylemat, czy kupować testy owu czy skupić się tylko na temperaturze? Chcę kupić termometr i przyłożyć się do mierzenia.

    A i podpowiedzcie, co kupić na polepszenie jakości śluzu? Olej z wiesiołka w kapsułkach i siemię lniane dadzą radę?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili to dobrze, że już nie patrzysz wstecz tylko do przodu :) Mnie też to niedługo czeka, już powoli się nastrajam :)

    20140607580117.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Kremowy jest bliżej płodnego niż lepki :) Przed owulacją lepki zmienia się na kremowy żeby stać się już tym płodnym- rozciągliwym, przezroczystym.
    Dziekuje za informacje :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam najtańsze testy z allegro i w moim przypadku sprawdziły się póki co. Pojawiły się 2 kreski, śluz jest płodny, podbrzusze mnie boli, więc myślę że jutro dojdzie do owulacji. Temperaturę mam cały czas niską co można zobaczyć na wykresie.
    Kupiłam wiesiołek na śluz ale go nie używam. Za to stosuję żel, na opakowaniu jest napisane, że nie jest plemnikobójczy, więc troszkę go tylko bierzemy. http://www.dobryseks.com.pl/pl/p/Unimil-Natural-nawilzajacy-zel-intymny-50-ml/183

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 18 września 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    No i chyba jednak @ przyszła 2 dni wcześniej (a wg Ovufriend nawet 3)... zdrzemnęłam się chwilę, bo brzuch nie dawał spokoju, wstałam, poszłam na siku i wyleciał ze mnie żywo czerwony skrzep ze śluzem. Dziwny początek okresu. I oby to był okres, a nie coś innego... Trochę smutno.
    Bardzo mi przykro, ale nie poddawaj sie kochana!
    Wspieram ♥♡♥♡

    201602031762.png
    200602041778.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, nie ma innej rady, choć teraz mam lekki dołek. Nie wiem czy bardziej ze względu na to, że się nie udało czy to hormony małpowe mnie męczą.

    A ja nadal mocno wierzę, że Tobie się uda :)

    Katie, u mnie niestety żele tego typu nie sprawdzają się (ani Unimil ani Durex). Za każdym razem po stosowaniu łapałam infekcje grzybicze (te żele często mają w składzie zaraz po wodzie cukier lub glicerynę, a to składniki, którymi żywią się bakterie). Chcę teraz poszukać takiego o naturalnym składzie, bez dodatków, najlepiej aptecznego. Myślałam nad dedykowanym staraczkom Conceive, ale jest dość drogi (chyba z 40 zł za 3 tubki).

    A testy z allegro też w tym cyklu poszły w ruch i raczej dobrze owulkę pokazały, bo brzuch też bolał, gdy wyszły pozytywnie (tylko w jeden dzień, kolejnego był już negatyw). Mogliśmy tylko kochać się ze dwa dni wcześniej a nie dzień przed i w dzień owulki.

    Poczytam o tym wiesiołku i siemieniu, czy coś daje.

    Mallinka, dziękuję :*

    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 17:55

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzeba się szybko pozbierać i iśc dalej :) Będzie tak, ze nie będziesz się nawet spodziewała, a wyjdą dwie śliczne kreseczki, bądź piękna beta :) <3

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tam od niedzieli już się kochamy :) I nie ma porównania :D Bez prezerwatywy i ognisk endometriozy znacznie lepiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo czytałam w internecie o siemieniu i wiesiołku i ponoć to faktycznie działa :) ostatnio byłam nawet w lidlu i akurat siemię było w promocji więc sobie kupiłam... i chyba niedługo zacznę brać :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    My tam od niedzieli już się kochamy :) I nie ma porównania :D Bez prezerwatywy i ognisk endometriozy znacznie lepiej :)

    No bo to nie ma porównania :D Rozkoszujcie się sobą :D

    20140607580117.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, nie no, rozpaczać nie ma co :) Szkoda na to czasu, nerwów. Trzyma mnie pewnie PMS i stąd taki humor. W końcu @ przyszła, trudno żebym czuła się super hiper szczęśliwa ;)

    Katie, jeśli chodzi o wrażenia to były super, ale gorzej kilka dni po seksie - swędzenie, upławy a na końcu serkowaty, grudkowaty śluz, antybiotyk i można zapomnieć o zbliżeniach. Przerobiłam to dwa razy i więcej nie chcę. Oczywiście nie życzę Tobie takich dolegliwości a z dobrego serca ostrzegam :)

    Estrella, będziesz jeść taki kisiel, w sensie zalewane wrzątkiem siemię lniane? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 18:17

    monia91 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie gdyby był jeszcze z tego mały efekt uboczny, mały i płaczący :)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie może troszkę swędzi, ale nie cały czas. Czasami tylko. Mam nadzieje że nie będe już musiała używać tego żelu ;)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 18 września 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Fajnie gdyby był jeszcze z tego mały efekt uboczny, mały i płaczący :)


    No to to już swoją drogą :) Spokojnie jeszcze masz troszczke czasu do testowania :)

    20140607580117.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ