X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 22 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    No tak sobie myślę, że 2-3 dni i beta :) chciałam 10dpo wprawdzie betę zrobić, ale jednak spasuję - bo skoro test o czułości 10 mIU jest wątpliwy, to jeszcze poczekam. Gdzieś 13dpo zrobię betę i już będzie wiadomo przynajmniej :)
    Ja robilam w 12 dpo jak sie nie myle, w dniu 2 testu polecialam na krew zeby sie nie stresowac :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, cień cienia widać :) Powtórz jutro test i daj znać.

    Monia, ale czemu Ci się tak @ spóźnia? Miałaś jakieś stresy ostatnio?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 22 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu :/ pewnie coś tam miałam. Może owulke miałam później. Pod koniec sierpnia dużo otoczenie zmienialismy to góry to morze itd.

    20140607580117.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 22 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Nie wiem czemu :/ pewnie coś tam miałam. Może owulke miałam później. Pod koniec sierpnia dużo otoczenie zmienialismy to góry to morze itd.
    Zmiana klimatu potrafi namieszac w cyklu... To sie zdarza, mialam tak oo Anglii

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, a robiłaś test owu?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 22 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Chodziło mi właśnie o to dopochwowe. Dzięki, Cane Corso :)
    Ps. jesteś posiadaczką psiaków rasy z Twojego nicka?
    Niestety nie jestem posiadaczką takiego pieska, ale to jedno z moich marzeń, wiec trzymaj za mnie kciuki :-) uwielbiam psy, a te w szczególności

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Monia strasznie mi przykro. Byłam pewna że jesteś w ciąży. Sama już teraz zwątpiłam w moje starania.

    Co do torbieli to lekarz wykrył mi ją na usg dopochwowym. Dopiero podczas laparoskopii doszedł do wniosku co to za torbiel-endometrialna.

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 22 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Nie robiłam. I myślałam czy by nie kupić ale stwierdziłam, że trochę odpuszczę :)
    A moja temp nie spada bo mnie chorobsko bierze. Gardło mnie boli od wczoraj i katar mam i zimno mi strasznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 22:14

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia jestem w szoku! ale dobrze, że powiedziałaś mężowi :) takie rzeczy trzeba przeżywać razem :)

    sigma coś tam widać, właśnie po odchyleniu monitora :D

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie- to niesamowite, że torbiel, która się okazała być endometrialną zobaczyli na usg. Czy była duża?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cane, ja też psiara, mam w domu labusia :) trzymam kciuki!

    Monia, o kurczę, to dużo zdrówka życzę :* Kup sok z czarnego bzu, jest dobry na przeziębienia i nie jest inwazyjny dla organizmu jak leki.

    Katie, dzięki! Jestem ciekawa czy ta torbiel może zagrozić ciąży :( Martwię się o koleżankę...

    Dziewczyny, a myślałyście nad pielęgnacją skóry już w trakcie starań? Mam na myśli szczególnie miejsca, które powiększają się razem z dzieckiem - brzuch, boczki, piersi. Boję się o rozstępy i zaczęłam parę dni temu wcierać olejek dla matek. Profilaktyka lepsza niż potem leczenie.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy owczarka niemieckiego :) i kocura dachowca, który miał trafić do schroniska jako totalny maluch, więc przygarnęliśmy łachudrę :)

    Lilirose - myślę, że normalne dbanie o skórę wystarczy - pewnie stosujesz jakiś balsam po kąpieli, itd. Nie wiem, czy te specjalistyczne kremy/olejki cokolwiek dadzą, dopóki skóra na brzuchu nie rośnie :) A prawda jest taka, że jak ktoś ma skłonność do rozstępów, to one i tak będą :P Ja mam trochę rozstępów i bez ciąży, ale one na szczęście z czasem blakną i trzeba się przyjrzeć dobrze, żeby je zauważyć :)

    lilirose lubi tę wiadomość

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 września 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, to mały zwierzyniec :)

    No właśnie sęk w tym, że nie stosuję, bo mam skórę normalną i generalnie nie sprawiającą problemów pod tytułem wysuszenia. Po kąpieli nie czuję potrzeby stosowania kremów.

    Jedyny problem, taki malutki, to delikatnie widoczne rozstępy na piersiach, które pojawiły się podczas dojrzewania, gdy biust momentalnie urósł. Na szczęście widać je po baaarrrdzo bliskim przyjrzeniu się. Z kolei moja mama po trzech ciążach nie ma ani jednego rozstępu i uważa, że pewnie ja też mam po niej taką elastyczną skórę. Patrząc na problem z okresu dojrzewania mam co do tej tezy wątpliwości, dlatego już teraz zaczęłam wcierać olejek. Nie jakiś tam specjalistyczny tylko po prostu dedykowany matkom, naturalny, bez parafiny i innych zapychających śmieci. Liczę, że pomoże, bo nie chcę powtórki w gorszej formie (czerwonych krech).

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie stosujesz balsamów, to myślę, że zaczęcie przed ciążą na pewno nie zaszkodzi :) Czy pomoże na rozstępy - tego nie wiem, ale na pewno wyrobi Ci nawyk, który przyda się w czasie ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma, na tym pierwszym zdjęciu coś widać ale na drugim nie widzę nic. ALE skoro ty ją widzisz na żywo (bo aparaty są lepsze lub gorsze) to jest szansa :) aczkolwiek pozostałabym zdystansowana do terminu spodziewanej @ bo to jeszcze różnie być może. Nie ma się co nakręcać za wczasu.

    Mój pierwszy w życiu pozytywny test wyglądał bardzo podobnie, czyli kreska była cieniem cienia ale była :D

    z czasem powinna być coraz bardziej mocniejsza, jeśli wsio jest ok i test nie jest kanciarzem.

    Miłego Dnia kochane :))
    i dalej wierze w fasoleczki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 08:32

    Sigma, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose, też mam labusia :)

    Jeśli chodzi o kosmetyki ja w ciąży stosowałam jedynie oliwkę firmy HIPP na lekko wilgotną skórę. Brzuch miałam naprawdę duży, ale nie zrobiły mi się rozstępy.
    Nie smarowałam bioder i żałuję bo sporo wtedy przytyłam i na nich niewielkie rozstępy się pojawiły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam prosto z pracy;) Jak myslicie, mam szsnse na zielone zakonczenie z takim wykresem? boli dzis mnie podbrzusze, ale nie wiem czy to nakrecanie czy stan faktyczny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A torbiel miala okolo 4 cm. Od razu bylo ja eidac na usg. Dopiero po wycieciu i zbadania wyszlo ze to torbirl endometrialna.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 23 września 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny coś mnie dzisiaj naszło na zrobienie testu i wiecie co w pierwszej chwili zobaczyłam tylko jedna krechę ale po 2 min wyszła druga lekko różowa i co sądzicie? Jak mam to odbierać wiem pewnie za wcześnie zrobiłam ale i tak jestem szczęśliwa :)

    mallinka, Sigma, Buziulka, monia91, Toxey lubią tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 23 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Cześć dziewczyny coś mnie dzisiaj naszło na zrobienie testu i wiecie co w pierwszej chwili zobaczyłam tylko jedna krechę ale po 2 min wyszła druga lekko różowa i co sądzicie? Jak mam to odbierać wiem pewnie za wcześnie zrobiłam ale i tak jestem szczęśliwa :)

    zrób zdjęcie testu :D
    Suuuuuper!!!!!! :D :D :D

    201602031762.png
    200602041778.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ