Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a ja Rudasku nawet na to nie mam siły... też takie słabe jesteście i wszystko Was męczy?

    Kochana zależy u mnie od dnia ale wydaje mi sie ze moje słabe dni juz mineły...za to mam energie! wczoraj o 22 poszlismy z moim R na miasto na kolacje :D tacy jacys pobudzeni byliśmy :D...ogolnie czuje sie dobrze Agus i troche sie nawet tym martwie....i brzuch nie rośnie, wogole go nie mam :(:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przejdę kawałek i już mam zadyszkę, ale wiem,że to skutki leżenia ponad 2 miesiące...już wizyta za tydzień to zobaczysz malucha :) ja za 2 dopiero..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas niedługo minie rok od <3 bez zabezpieczeń :( i nadal nic..
    Jakbym dopiero końcem roku miała iść do gina i zacząć badania i przyjmować leki, a trwało by to tak długo jak teraz to dziękuję sobie i Mężowi, że zabrałam się za to wszystko jeszcze przed staraniami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 09:49

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko dokładnie... niech ci zmieni... zobaczysz chociaż czy lepiej się czujesz, a nie taka męka ;/ bez sensu, ważne jest żebyś się dobrze czuła i zdrowa, lutka może oszukiwać z objawami wiem po sobie, ale kto wie jak ty bd na to reagowała? może lepiej niż na tego dupka? ;/

    no ja bełtanko też zaliczyłam z rana :D także nie ma lekko, ale może spróbuje z kawą? nie pije jej bo nie lubie, ale może ona mi podwyższy ciśnienie? i na pewno bd mniej szkodliwa niż apap? kurde na to nie wpadłam....

    no widzę że wczoraj ogólnie był dzien do du..

    Rudasku 2 trymestr ci służy, to taki miodowy okres ciąży :D potem w 3 trym bd stękać na ciężar i popuchnięte nogi :D ja się nie mogę doczekać aż właśnie się lepiej poczuje... ehh.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka po dupku też mam masę objawów ciążowych i jak na razie żadne nie są prawdziwe więc jestem już przyzwyczajona.
    W tamtym mies. nie brałam dupka i ból gardła też mnie złapał także bez niego też się coś potrafiło przyplątać..

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko przynajmniej coś działasz i nie siedzisz bezczynnie... ja siedziałam rok i nic z tym nie robiłam, dopiero miałam się zabrać za badania itp.. ale może gdybym się wzięła za to wcześniej to już bym może niedługo rodziła, choć i tak cieszę się że się udało. Choć trochę żałuję tego czekania, ale co ma być to będzie. Ciężko trafić na dobrego lekarza z zaangażowaniem, czasami myślimy że gin jest ok, ale to tylko nasze domysły, nie mamy doświadczenia z medycznego punktu widzenia. Gdyby wszystko tak gładko szło... świat byłby o niebo lepszy.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze już organizm z przyzwyczajenia tak robi? kut go wie, ale może warto spróbować z lutką. Może coś się zmieni? może organizm lepiej na niego zareaguje? warto spróbować :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko może odporność spróbuj podciągnąć ? Jakiś tran od września bo sezon jesienny idzie, herbata z cytryną i miodem, jakieś soki czy coś? I może wtedy minie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram sie nie pić kawy ale jestem niestety meteopata :(
    jak tylko zmiana pogody to czuje...i wczoraj wypiłam taka latte cieniutką :D
    moj R mi zrobił..jak mi sie uda wgrać zdjęcie to WAm zaprezentuję :D

    a prosze :):):)

    http://wrzucaj.net/images/2014/08/21/10573731819964688037710470922805o.jpg

    mizzelka, nick nieaktualny, przedszkolanka:), słoneczna 85 lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to to.. wcale by nie było ze złym tran z czosnkiem najlepszy <3 mi zawsze pomaga :)



    a co mam zrobić z witaminami w ciązy? bo dziś kończę 12 tydzien a one są do 12 tyg ciąży? przedłużyć czy już brać nowe? może właśnie brak mi magnezu czy co? czy mieszać z innymi? bo mam jedne opakowanie z większą porcją witamin itp i może raz jedne wziąć a na drugi dzien drugie? bo jednak tych tabletek mi zostało ;/

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apetycznie wygląda i chętnie bym się takiej napiła tylko cholera jak ją zrobić? :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś brałam tran i nie chorowałam rok, a wcześniej chorowałam co 2-3 mies., po roku bez choroby znowu się zaczęło, mniej więcej podczas brania tych wszystkich leków, jakby obniżały mi odporność zaraz przed @, siostra mówiła że wtedy jest najniższa odporność organizmu, jest osłabiony i znowu mnie łapie. Znowu brałam tran chyba 3 mies. niestety już nie pomógł jak wcześniej.
    Z ciekawości spróbowałam z luteiną, ale wkurza mnie, że nie można jej zażyć jak tabletki tylko dopochwowo, a często mam różne podrażnienia :/ albo pod język ;/ choć mój gin wspomniał tylko o dopochwowej.

    Rudasku ale pyszności, mimo że jestem po śniadaniu narobiłaś mi ochoty :) choć powinnam się opanować z tym jedzeniem bo niedługo zacznę tyć bez ciąży :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 10:04

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to weź podjęzykową, ja brałam... i jest tania :) ja tam chyba 6 zł dałam za nią z tego co pamiętam. to nie daj sobie wcisnąć tej dopochwowej, tez wlansie slyszałam że może podrażnić.
    a pod jezorem 5 min i już jest twoja :D w miarę się rozpuszcza.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczeta body bawełniane za w lidlu :) 2 szt za 19.90 :):)
    uderzamy ???

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanim ja dojadę to już nie będzie :( ehh
    :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Wam jeszcze pokaże co nakupowałam mojemu Małemu Okruszkowi :):)

    http://wrzucaj.net/images/2014/08/21/105882618223055044702951342178268o.jpg

    mizzelka, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko spróbuj regularnie ten tran , ja zawsze brałam cały sezon jesień/zima :) nie zaszkodzi a może pomoże :)
    na luteinie się nie znam to się nie odzywam :P

    Rudasku mmmmmm <3

    A ja zanim do lidla dotrę to luty będzie haha :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaa szlafroszek jaki słodki!
    fajnie :) a ja nawet jednego bodziaka nie mam :D cholerka trzeba się wziąć powoli :D heheh :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga właśnie tak go brałam, drugim razem już nie pomógł.
    Spadam Dziewczyny. Do napisania. Miłego dnia.

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kupuje po troche :)
    zazwyczaj w lumpeksach :D bo stwierdzilam ze nie bedde kupować wszystkiego nowego gdzie same body po 30-40zł w tesco np....
    wiec coś mu kupie nowego a duzo kupuje na używkach bo i tak po 2 tyg tego nie ubierze....niektóre maja 50-56 cm wiec to miniaturki :D
    a mam nadzieje ze po mamusi i tatusiu bedzie wysoki :D:D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1019 1020 1021 1022 1023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ