Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta zobaczycie jak się czuć będziecie, jak węzły to wiesz, nie przelewki,ale wiem że jelitówka panuje bo u mamy w pracy pół zakładu nie ma :)

    Słoneczna no właśnie ja też jestem ciekawa czy się dowiesz co tam nosisz :) masz jakieś przeczucie? ;>

    Mizzy ja to w czwartek dopiero ale już odliczam :) i zobaczymy kto zgadł (mam nadzieję:P) chociaż ja też niby na dziewczynkę ale szykuję się na synka jako niespodziankę haha :P

    co do siuśków, tata do mnie dzwoni że u nas trzeba mieć skierowanie i nie przyjęły ;/ co za durna ta baba tuuuuuu wrrr... no ale jutro kupię ten paskowy w rossmanie i zrobię rano przed wizytą w czwartek...
    już nic nie piecze, załatwiam się normalnie, więc pewnie panikuję jak to przed wizytą :)

    Groszek nam zdjęcia miała wrzucić... zapomniała o nas :P
    Rudasku mnie pewnie zarzucą prezentami na święta założę się :P
    a dresik ten miętowy zamówiłam to on 6-12 miesięcy to na wrzesień /październik jak znalazł będzie :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia to teraz cieszcie się życiem, seksem i bądźcie jak króliki :) super że tak dobrze się czujesz! :) no i rower faktycznie dobra rzecz :)

    Marta ja brałam tabletki pod język- szczepionka to była na odporność, to kuracja 3 miesięczna którą brałam przed staraniami, po tym roku chorób po przedszkolu :) już ją raz brałam i 2 lata spokoju miałam :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo Aga a lekarz Ci to zapisywał czy sama np w aptece kupiłaś sobie?

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak dorwę męża jak wróci to będzie aż przede mną uciekał :P

    przedszkolanka:), nick nieaktualny, mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha albo Ty przed nim ;D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku wlasnie widzialam że takie większe są :) fajnie że nie kupują tylko jednego rozmiaru, w tym dłużej pochodzi :)

    Aga ee to moze masz przeczulenie jak ja :D norma :D a sprawdź sobie czemu nie, jak nie ma azotynów to można spać spokojnie :D

    Marta u mnie tak samo kiepsko bylo wlasnie z odpornością przez jakis czas.. tran w ruch może :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia o cholerka czyli wszystko OK.. ale odstawiasz wszystko? może od prolaktyny zostaw sobie :) w razie co :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to poważny lek, więc tylko od lekarza, a jak ja co 3 tygodnie miałam antybiotyk to wiesz, wystarczyło że powiedziałam że chcę coś na uodpornienie bo planuję dziecko :) zresztą ona mnie od małego zna i wie jak ja choruję, ale naprawdę polecam :) ja miałam ISMIGEN- 10 dni brania, 20 przerwy i tak 3X .

    Livia to mamy już współczuć mężowi? :P albo zazdrościć :D

    ooo tran też dobry, bierze się od września do marca codziennie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 12:58

    aghata lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed moim mężem nigdy nie uciekam :P Chyba, ze wabię go tak do sypialni :D

    Ale fajnie, dawno takiego luzu nie czułam jak teraz. Dobrze, ze zrobiłam to badanie :-)

    A jeszcze dzisiaj umowiłam się ze znajomą dietetyczkę i bedzie mi dietę układać :D

    nick nieaktualny, przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P. bierze tran już 3 miesiące i lepiej się ma (wcześniej chorował co 2 tygodnie a przy tranie teraz pierwszy raz od 3 miesięcy) a ja biorę prenatalne, tam jest dużo witamin i minerałów a nie chcę też mieszać dlatego nie biorę nic innego. Chociaż P. bierze teraz i tran i Androvit ;P i jeszcze bierze magnez i wit. B6

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzi zostawiam tylko na prolaktynę i tarczyce leki - reszta do kosza :D

    przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Marta to poważny lek, więc tylko od lekarza, a jak ja co 3 tygodnie miałam antybiotyk to wiesz, wystarczyło że powiedziałam że chcę coś na uodpornienie bo planuję dziecko :) zresztą ona mnie od małego zna i wie jak ja choruję, ale naprawdę polecam :) ja miałam ISMIGEN- 10 dni brania, 20 przerwy i tak 3X .

    Livia to mamy już współczuć mężowi? :P albo zazdrościć :D

    ooo tran też dobry, bierze się od września do marca codziennie :)


    no tak myślałam właśnie, że od lekarza :) jak nasza wróci w piątek z urlopu to ją poprosimy o coś, ona jest dokładna te wszystkie szpitale badania co miałam w zeszłym miesiącu to dzięki niej, ona mi kamicę wykryła, P. bezdech senny wykryła, dobra jest :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i Livia dobrze, tyle tych leków się nabrałaś że może pora już odstawić :)

    Marta to jak on taki chorowitek to badanie naprawdę zróbcie w przyszłości...



    Właśnie czytałam,że złotej rybce usunęli raka i żyje :O

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    no tak myślałam właśnie, że od lekarza :) jak nasza wróci w piątek z urlopu to ją poprosimy o coś, ona jest dokładna te wszystkie szpitale badania co miałam w zeszłym miesiącu to dzięki niej, ona mi kamicę wykryła, P. bezdech senny wykryła, dobra jest :)

    no to pewnie,że można się jej doradzić :) ja mojej sama musiałam podpowiedzieć bo ciemnota się nie skapnęła że mogę mieć np. gronkowca...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 16 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Aguś nabrałam się i chyba niepotrzebnie... W pierwszą ciąże zaszłam bez niczego to nie ma co wydziwiać skoro jest wszystko Ok ;-)

    No to może pójde coś zjeść bo na czczo jeszcze jestem :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 16 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobietki :)

    wczoraj nie zdazyłam do Was zawitac, ale tu sie działo :O

    łooo....

    La, mam nadzieje ze mimo wszystko beta bedzie wysoka, jak to raz wyjdzie plusik a potem znowu nie? ehh... czy te testy oszukuja??
    Przedszkolanko, jak to nie przyjeli moczu do badania? bezsensu...a robilas ogolny czy posiew? przeciez jak sie zapłaci to mozna zrobić....
    nie zapomnialam o Was, pozno wczoraj bylismy a dzis znowu od rana sprawy z przemeldowaniem i do USC po akt małżenstwa, rok jestesmy po slubie i juz potrzebne do dowodu :O co za przepisy:P musze sobie pozrzedzic koło południa;p

    u nas dzis kapuśniak i placki ziemniaczane;)
    Sury trzymaj sie, biedaczysko...nie dosc ze @ była, to teraz ta jelitowka wredna:( oh potrafi wykonczyc człowieka... masz wymioty i biegunke czy tylko biegunke? wypoczywajcie w łożu z mężusiem :*

    odnosnie odpornosci to moge polecic Echinacee... wlasnie te tabletki na odpornosc, maciupeńkie pod jezyk:) 100 tabletek ok.30 zł chyba kosztuje.... jest to bez recepty ziołowy lek... ja przed praktykami i praca w szpitalu zazywałam i nic mnie nie łapało, a poczatki tez ciezkie były...

    Rudasek, to juz gotowa wyprawke masz :D prawieee ;) jeszcze troche rzeczy i juz bedzie... ja zamowiłam sobie szlafrok i koszule poki co:P no i Mały ma juz troche garderoby, wrzuce potem fotki bo nie umiem okiełznac;p

    Mizzy, dzieki za garnuszki:) zakupiłam wczoraj jakis kompllet... własnie mi sie słonina przypaliła na patalni bo ni hu hu...nie moge okiełznac indukcji:( czemu to sie tak szybko pali? nie mozna spokojnie...nie wiem jak to nastawic, zeby tak stopniować :/

    Lenka jaki fajny avatarek :)oo..i owulka jest....
    Monisia czekamy na Twe wyniki:) kciuki zacisniete:)

    Livia, jak dobrze ze jest droznosc;) to teraz tylko zachodzic w ciaze ;) :)
    ponoc po hsg jest tez łatwiej :)

    to juz niedługo cala reszta dowie sie o płciach swoich Maluszków :) ciekawe kogo tam nosicie :D

    kurcze przeczytałam tylko napisa tego artykułu, nawet nie otwieram bo mnie to przeraza;/ yhh... jak tak mozna? nawet zwierzaka bym nie mogla skrzywdzic a co dopiero takie maleńkie dzieciątko i to jeszcze swoje ! zwyrodnialcy !!

    Słoneczna, trzymamy kciuki mocno! dobrze bedzie na wizycie, pamietaj:)
    Złota wykres swietny, niech rooosnie tempka;) :)

    mam nadzieje ze nikogo nie pominełam?? ojj

    uwaga, oto zdjecie mego brzuszka: znowu do gory nogami, tradycyjnie;/ ehh... fota z tableta i obraca mi to zawsze w bok;/


    274891d405315143med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 13:08

    przedszkolanka:), mizzelka, nick nieaktualny, livia30, Złota lubią tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia i założę się ,że bez tego wszystkiego zajdziesz bez problemu... a my kombinujemy, bo chcemy lepiej a same sobie szkodzimy :P
    smacznego :*

    Groszku no nie przyjęła bo skierowania nie miałam...zwykły chciałam zrobić ogólny tylko...
    a jak tam Twoje bóle? Całkiem ustały czy czasem boli jakoś @ ? Bo ja wczoraj się męczyłam...
    a brzusio piękny, malutki bo Ty chudzinka jesteś :)

    no właśnie IA ma o 15 mieć wynik, jeszcze z 2h :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ja na początku biorę 6 np jak coś smażę, i czekam, albo 9 od razu i za jakąś chwilę 6... a ja znow sobie nie wobrazam innej kuchni :D przyzwyczaisz się :D

    Ładny brzunio :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia święta prawda.. skoro było OK to po sie truć? brać co jest najważniejsze i o :) fajnie że ci humorek wrócił i ta dietetyczka bd o wiele "zdrowsza" :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosiu ja rano jednego pawia puściłam i spokój a P. tylko muli. No ten tydzień mnie wymęczył, schudłam 1 kg ;( i jak ja mam zajść w ciążę? ;( ehh
    ale brzusio ładny już masz ;* rośnie Groszek Junior :D

‹‹ 1190 1191 1192 1193 1194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ