Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 19 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    f96d568e76b6c868med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 19:44

    przedszkolanka:), Groszek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 19 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem wstrzasnieta ta odzywka;/ serio?? u mnie nic sie nie działo :O
    ale pewnie swoje zrobiła... ehh




    doczekałam sie..dzis premiera filmu "Miasto 44" dłuuuugo na niego czekałam :D idziemy jutro z małżem do kina i na jakas kolacje, trzeba poswietowac rocznice ślubu :P :D przetrwaliśmy razem rok :D

    Lenka, dobrze ze piesio sie znalazł, historia zmroziła mi krew w żyłach :|
    na szczescie był happy end :)

    Livka, ale cisnienie Ci walneło przy porodzie, dobrze ze sie udało :)

    No wlasnie Mizzy, musisz miec dziewczynke, jakos tak czuje ze tez bedziesz miec :D równowaga musi być :) musicie sie z Przedszkolanka córami podzielic dla naszych synków <Rudaska i mojego> :) biedna Ty z ta główka Twoja :(

    Monisia, tule Cie Skarbie:* musisz sie trzymac... ;) pokonacie wszystko... moze to własnie jest ta próba dla Was??

    jutro w katowicach jest mecz Polska-Niemcy półfinał...bilety od 600 zł/sztuke :O ohh...gdyby człowiek wiedział wcześniej....:P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mamo k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_h1_orig.gif

    livia30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku to gratulacje i wszystkiego dobrego w pierwszą rocznicę :) :*

    Groszek lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 19 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ja takie ciśnienie miałam przez większość ciąży a przy porodzie to już mi nawet nie chcieli powiedzieć jakie mam :D Ale wyszło co miało wyjść ;-)

    Uciekam na film z córą ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 19 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Livka, usmiałam sie i wraz z małżem spadlismy z kanapy prawie <haha> <brawo> :D :D

    livia30 lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 20 września 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane. U mnie test negatywny, zero rozpaczy tego sie spodziewalam. Uciekam, bo mam caly dzien dzis zajety. Buziaki!!!

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 20 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko dziewczyny! test mam pozytywny :-) :-) :-) :-) :-) powinnam do lekarza pędzić a w weekend nikt mnie nie przyjmie!!!

    słoneczna 85, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Groszek lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Złota czekamy dalej na rozwój sytuacji ;)

    Simon gratuluje :) poczekaj z wizyta do 7-8 tyg.wtedy serduszko będzie widoczne :)

    My dzisiaj troszkę zabiegani ale bede zaglądać :) miłego dnia!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)
    Wczoraj nie zaglądałam, bo miałam gorszy dzień, zwątpienie we wszystko ;P
    Monia kochana, to godzina badania była jakaś poroniona, to na pewno dlatego wyniki wyszły kiepsko! Powtórzcie rano tak jak macie zalecone i zobaczysz, że będzie zupełnie inaczej :*
    P. wziął skierowanie do urologa, musi się tylko zarejestrować i badamy co i jak :) ja czekam na 15 października i jeśli mój sen się nie spełni to następny cykl zaczynam od badania poziomu hormonów.
    A pewnie się nie spełni bo mój wykres jak zwykle popieprzony :/
    A tak w ogóle dziewczyny to będę tu nieco rzadziej zaglądać bo lepiej mi to robi po prostu ;P
    Miłego dnia kochane! :*

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta wykres masz ładny,niższe tempki przygotowują do owulki ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempka mi skacze bardzo mam wrażenie ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 11:14

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj,że w trakcie przeszłaś chorobę więc idealnie prosty nie bedzie,ale wg.mnie ładnie leci na owulke :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a ja sobie będe mierzyć temp a co mi tam :)
    i nie będzie żadnej inseminacji, żadnego in vitro, żadnej adopcji. ZAJDE NATURALNIE ! Przecież prawie 8 mln w ml to nie aż tak mało ... a podobno jakościowo sie polepszyły a ilościowo spadło...

    teraz endokrynolog zajmie sie nami ... zapytam go o clo dla faceta bo tego mój jeszcze nie brał a czytałam, że duża poprawa.

    Przeprosiłam Boga w zwątpienie w niego i poprosiłam o cud .. no i troche też mu nazdałam- chyba za mocno sie nie pogniewa.

    Napewno kiedyś będziemy mieli dziecko.

    nick nieaktualny, przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia takie podejście mi się podoba! :D a Bóg na pewno się nie pogniewa, też się z Nim czasem "kłócę" ;) pamiętaj, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, Jezus wskrzesił Łazarza to i dziecko stworzyć może! :D

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monia w końcu mówisz od rzeczy! 8 mln.a potrzebny tylko 1! Zaledwie ;)przecież musi się w końcu udać :)

    My ruszamy dalej-kierunek teście ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 20 września 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej DZiewczynki :)
    co u Was ??
    Mizzi no czekam na Dziewuszke u CIebie :)
    coby mój synuś z Groszkowym, nie pobił sie o Pole:)

    my wczoraj zrobilismy zakupy i posiedzielismy pod kocykiem :D
    Dzis od rana sprzatanie :D
    tzn R sprzatał a ja kuchnia...
    zupa meksykańska, gołabki z mięskiem a drugie z grzybkami no i sałatka jarzynowa :)
    teraz tatuś pojechał na mecz a my odpoczywamy!
    Strasznie mnie dziś doł brzucha boli,zjadłam nospe i jest oki :D

    Deszcz leje....nie ma słońca, a chciałam isc z ksiazką na balkon...
    PS: złapałam wkoncu mojego kota na gorącym uczynku jak chodzi po blacie kuchennym, tak dostała klapkiem w dupsko ze juz pół godziny jej nie ma i nie wiem gdzie sie schowała :D

    przedszkolanka:), Groszek lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola będzie miała branie :D

    mm gołąbki i sałatka <3 wpadam!
    brzuch może z wysiłku bolał?

    u nas cieplutko i jedziemy zaraz na zakupy, mam ochotę na pączka! :P
    no i oczywiście po różowe coś <3 tak Rudasku, zaczynam szaleństwo :)

    a kot biedny hahaha !

    uciekam! :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 20 września 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia zapraszam Was :)
    starczy wszystkiego :)

    Ooooooooo szaleństwo!

    ja dzis dostałam telefon od rodziców , ze kolejne bodziaki kupili :)
    juz kazłam mamie kupować wieksze rozmiary, ponad 60 bo tych małych to już mam sporo :):)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 20 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj synio juz podbija do Agusi córeczki :)

    http://zapodaj.net/0a36b7f98c5ee.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 18:56

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1222 1223 1224 1225 1226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ