Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wspieram :* może owu była 13.09? :O

    Livia od 5 stoją bo od razu idą do rejestracji też po najlepsze terminy, porażka..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 22 września 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mają ciekawe życie, nie ma co :D Ale z drugiej strony to smutne, że tak trzeba żeby sobie dobry termin zaklepać...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 22 września 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak nie ma to jak tydzień zacząć od stania w kolejce do przychodni, nie wiem co większość starszych ludzi w tym widzi ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 września 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia, zawsze ryczę, jak jestem sama, bo rzadko jestem i źle znoszę jak męża nie ma przy mnie.

    Przedszkolanko, olać to. Kreski nie wyczaruje na teście. Cieszę się tylko, że mąż ma wyniki dobre z krwi, to jeszcze tylko nasienie zbadamy i zaczynam znów CLO.
    Ale mam nadzieje, ze skoro hormony dobre, to może i nasienie wyjdzie w porządku.


    A co do bab w kolejkach... jak czekaliśmy na badanie krwi w laboratorium w szpitalu na Stępińskiej w Warszawie, przylazła taka babcia i foch, że jest kolejka, bo przecież ona jest chora i należy jej się, żeby pierwsza weszła. Wszyscy ją olali, bo każdy chory, długo czeka, a pobrani krwi to 5 minut, babcia nie zginie. Wiec zaczęła opowiadać, o szpitalu, o chorobach, o niewdzięcznych ludziach/młodzieży/pielęgniarkach; o tym jaka ona cierpiąca i umierająca... bardzo dziarsko opowiadała o swoich nieszczęściach. Niepytana.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 22 września 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się odezwała do tej babci, niestety czasem nie wytrzymuję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 08:43

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przywitam się i ja :) dzień dobry! :)
    u mnie zmiany w pracy, siedzę w gabinecie szefa... ;/ wiecie jak to jest....
    skończył mi się abonament na ovu ale nie wykupuję, najwyżej nie będę mierzyć tempki i prowadzić wykresu ;P
    o babciach w kolejce to mi nic nie mówcie nawet ;P

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też niestety mam "niewyparzony język" :P ale dzisiaj z takim spokojem podeszłam , tak mi się spać chciało że mi zwisało co mówią, chociaż jedna z tekstem wywaliła " no nie wiem czemu ma pierwszeństwo, może w ciąży jest?" - zrzuciłabym ze schodów jakby szła przede mną!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzeba było powiedzieć: "Taaaak, w ciąży, zazdrościsz?!" :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 22 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzeba było brzuch wystawić :P

    Sury możesz przecież prowadzić wykres mimo braku abonamentu - tak mi się wydaje właściwie bo ja tam abonament mam bo bardziej kolorystycznie mi się podoba mimo, ze wykresu nie prowadzę :D Ale jak mi się skonczy to już sobie odpuszczę ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 22 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wolę się nie odzywać, bo jak już przemówię do takich osób to sie to źle kończy, jestem zbyt brutalna :P generalnie niektórym starszym osobą się wszystko należy a wszyscy młodzi są bezczelni i źle wychowani

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak livia można prowadzić wykres bez abonamentu ale to bez sensu trochę bo bez niego ovu nie wyznacza owulacji itp. to równie dobrze mogę sobie rysować na kartce ;P

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 22 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale możesz osbie sama wyznaczyć ovu jak będziesz mierzyć temperaturę bo będziesz wiedziec kiedy :P

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    No to przywitam się i ja :) dzień dobry! :)
    u mnie zmiany w pracy, siedzę w gabinecie szefa... ;/ wiecie jak to jest....
    skończył mi się abonament na ovu ale nie wykupuję, najwyżej nie będę mierzyć tempki i prowadzić wykresu ;P
    o babciach w kolejce to mi nic nie mówcie nawet ;P

    Sury, brak abonamentu premium nie przeszkadza w prowadzeniu wykresu. Po prostu jest on czarno biały i nie działa detektor płodności i detektor ciąży. Ale ovu wyznacza. po prostu nie pokazuje czy to dzień płodny czy nie i ile % szansy masz na ciąże. Mi lepiej bez premium, mniej się nakręcam.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wyznacza ovu? byłam pewna, że nie wyznacza... ;P no to spoko :)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 września 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyznacza:) bez tego byłoby to bez sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 08:53

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 22 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyznacza owu na pewno :-) ja też miałam kiedyś wykres bez abonamentu i owu mi wyznaczył i faktycznie mniej nakręca niż ten kolorowy :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie dlatego myślałam, że wyznacza tylko jak wykupisz abonament (takie naciąganie) :P

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, naciągają na detektory, przeglądanie wykresów w wersji zaawansowanej i inne durnoty.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ok dzięki :)

  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 22 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie chciałam tez się o to pytać, bo niedługo wygasa mi abonament i nie wiedziałam jak to wygląda ale dobrze, że poruszyłyście wątek :)

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
‹‹ 1225 1226 1227 1228 1229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ