X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu czekam na Was z niecierpliwością, trzymam mocno kciuki! Z tego co pamietam to dopiero zaczelyscie staranka, nam juz pol roku stuknelo.
    Ja i tak w tym wszystkim czuje palec Boży, 27 listopada 2013 moja ukochana prababcia (ona mnie wychowala, najblizsza osoba w rodzinie) trafila do szpitala i dwa dni pozniej zmarła, a ja bede rodzić 26 listopada 2014, jak to mówią "życie za życie" ...

    nxbhnwz.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja na bieliźnie widze śluz ale nie jest go duzo i biały gęsty, szybko zasycha...ale nie jakoś duzo, nawet wkładki nie nosze...

    ja tak samo. Ale podobno"zalewa"dopiero kilka dni przed :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 20:07

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Ja tu czekam na Was z niecierpliwością, trzymam mocno kciuki! Z tego co pamietam to dopiero zaczelyscie staranka, nam juz pol roku stuknelo.
    Ja i tak w tym wszystkim czuje palec Boży, 27 listopada 2013 moja ukochana prababcia (ona mnie wychowala, najblizsza osoba w rodzinie) trafila do szpitala i dwa dni pozniej zmarła, a ja bede rodzić 26 listopada 2014, jak to mówią "życie za życie" ...


    wiesz co my 4 podejscie...juz sie zaczynałam denerowować, wybrałam sie do gina w sobote po badania itd,,b o kiedys miałam tarczyce i mysle ze nadal moze z nia byc cos nie tak...:)

    zobaczymy czy sie udało czy nie! bardzo bym chciała, zeby tak..a mój R to oszaleje z radosci :)

    widziałyscie ta gadajaca dziewczynke w wannie?? :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tam nie zalewa nadal, jest i czuje jakby zaraz mial wyplynąć, ale sie nie leje :) sory ze tak łopatologicznie ale nie wiem jak inaczej to opisac. I tez zasycha

    nxbhnwz.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w brzuchu coś czułaś,albo odbijało Ci się?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój tez przeszczesliwy jest, mowi ze na niego juz najwyzszy czas. W styczniu 40-stka mu stuknie !!! I mama jego bez wnuków sie dopytywała :)

    nxbhnwz.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka mi odbija mi sie często, wczoraj mi sie przelewało w brzuchu i jak sie położyłam na boku to lewy mnie strasznie bolal, tak jakbym kolke miała i to w środku nocy dobra chiwle to trwało...
    wiesz co, zgage miałam w weekend :):)

    Niecierpliwa u nas dopiero 30 stuka ale i tak juz jest czas :D bardzo chcemy i moze sie uda :D

    a Ty ile masz latek ?:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 20:15

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a w brzuchu coś czułaś,albo odbijało Ci się?

    Stasznie mnie kuło koło pępka, w zeszlym miesiacu jajniki bardzo bolaly a teraz tylko nieznacznie.

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to zaczął biegac specjalnie i salfazin brać, ale robi to niecaly tydzien wiec zdecydowanie ciąza nie jest efektem tych poswiecen z jego strony :)

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w listopadzie 21 skoncze. :)

    nxbhnwz.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Przedszkolanka mi odbija mi sie często, wczoraj mi sie przelewało w brzuchu i jak sie położyłam na boku to lewy mnie strasznie bolal, tak jakbym kolke miała i to w środku nocy dobra chiwle to trwało...
    wiesz co, zgage miałam w weekend :):)

    Niecierpliwa u nas dopiero 30 stuka ale i tak juz jest czas :D bardzo chcemy i moze sie uda :D

    a Ty ile masz latek ?:D

    ja tak samo miałam wczoraj,po lewej stronie jak się położyłam i odbija mi się od wczoraj... pewnie za dużo jem :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to spora różnica wieku miedzy Wami :D:D

    moj już 3 m-c je magnez z b6...a biegać specjalnie nie musi bo On sportowiec wiec rusza sie non stop :D

    wiec myśle, ze jego zołnierzyki sa super zdrowe choć różnie to bywa, nie ma reguły :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ja tak samo miałam wczoraj,po lewej stronie jak się położyłam i odbija mi się od wczoraj... pewnie za dużo jem :P

    ja też za duzo jem zdecydowanie :D

    tym bardziej na noc..tak jak wczoraj..o 21 micha bigosu :D ehhhhhh

    a dzis to samo, jeszcze popite bedzie cola..mega zdrowa żywność :D

    wiesz co ja jeszcze dziś przyuważyłam takie minimalne skurcze macicy..tak mnie cos zakłuje i już...

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie 20 lat, miedzy mna a dzieckiem kolejne 20 :) sie smiejemy ze 3 pokolenia..
    No moj mial ponizej normy bo juz w drugim miesiacu staran wyslalam go na badanie nasienia. 12mln a norma od 15 sie zaczyna.

    nxbhnwz.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ja też za duzo jem zdecydowanie :D

    tym bardziej na noc..tak jak wczoraj..o 21 micha bigosu :D ehhhhhh

    a dzis to samo, jeszcze popite bedzie cola..mega zdrowa żywność :D

    wiesz co ja jeszcze dziś przyuważyłam takie minimalne skurcze macicy..tak mnie cos zakłuje i już...

    ja staram się 5 posiłków, nie jadam słodyczy i smażonego,ale ciągle to orzechy to coś podjadam :P

    ja właśnie nie potrafię odróżnić, wiem ze strasznie jajnik bolał z 15min. ten z którego prawdopodobnie owu było. nie potrafię opisać czy kłuje/szarpie/ boli :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, 3 pokolenia...
    ale co tam różnica wieku, ważne ze sie kochacie! ja nie uwazam tego za zaden problem :D

    a ja nie wiem jak u mojego bo nie był sie badać, poki co ja byłam w sobote po jakies skierowania na badanka, i jak w tym m-cu nic nie wyjdzie to ja pojde pierwsza a pozniej R...ale dla niego to zaden problem wiec mysle ze w razie w...nie stchórzy :D
    hihihi :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też jak @ przyjdzie to on nasienie bada a ja ogólne badania tarczyca itp :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ja staram się 5 posiłków, nie jadam słodyczy i smażonego,ale ciągle to orzechy to coś podjadam :P

    ja właśnie nie potrafię odróżnić, wiem ze strasznie jajnik bolał z 15min. ten z którego prawdopodobnie owu było. nie potrafię opisać czy kłuje/szarpie/ boli :P


    o to zdrowo sie odzywiasz :d ja zupełnie na to nie zwracam uwagi, moze dlatego ze nigdy nie mialam problemu z waga, odkad pamietam waże 54 kg przy 172cm wzrostu :D wiec nie musze szczegolnie dbac o diete wiec wciagam wszystko jak odkurzacz i nie patrze czy zdrowe czy nie..wczoraj np mialam ochote na hamburgera i po pracy oczywiscie poszlismy na taki dobry "obiadek" :):):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bylo/jest jakby ktos igly wbijal.
    A ja jem moze ciut wiecej, ale za to mam straszne pragnienie. To tez byl u mnie jeden z objawow.

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    o to zdrowo sie odzywiasz :d ja zupełnie na to nie zwracam uwagi, moze dlatego ze nigdy nie mialam problemu z waga, odkad pamietam waże 54 kg przy 172cm wzrostu :D wiec nie musze szczegolnie dbac o diete wiec wciagam wszystko jak odkurzacz i nie patrze czy zdrowe czy nie..wczoraj np mialam ochote na hamburgera i po pracy oczywiscie poszlismy na taki dobry "obiadek" :):):)

    Ja 171cm i 54kg

    nxbhnwz.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ