Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha mizzelka możesz mi takie zrobić :D

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis nie mam smietany ale moze jutro :D

    dziewczyny a po połogu bd brac jakies globulki kojące czy tylko tantum rosa?
    i co myślicie o takim kółku? :D
    http://allegro.pl/dmuchany-krag-pologowy-sanity-oponka-poporodowa-i5010655084.html

    bajer czy przydatne?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadarzam za wami :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 17:18

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nic ciekawego sie nie działo tylko Madziulka już ma na 3 cm rozwarcie tzn miala popoludniu chyba :) i Marcelek rusza w świat :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zwariowałam bo chyba mam zwidy. 3-go stycznia ostatni stosunek ( dodam, że przez cały cykl grudniowy się staraliśmy ), okres miałam dostać 13-go stycznia, dwa dni przed zrobiłam test i był negatyw, w tym samym dniu dostałam brązowe plamienia, a po dwóch dniach planowo okres,typowy, normalny jak zawsze, ale dla pewności zrobiłam test-negatyw. Jakiś tydzień po skończonej miesiączce dopadły mnie mega mdłości w nocy, dobiegłam do toalety i nagle przeszlo, na drugi dzień spokój, potem kolejna noc znów to samo i wczoraj cały dzień przeleżałam z mdłościami (nie wymiotami), senna mega byłam i jestem nadal, wcisnęłam w siebie kanapke z rana i teraz fryty i pomyślałam, kurcze może to ciąża jednak, tyle się słyszy,że kobitki mają "okres" na początku ciąży, ale żeby mnie to spotkało.. hmmm już mam Synka i z nim takich akcji nie było, po prostu nie dostałam miesiączki i już, ciąża była. Dodaje foto testu zrobionego przed chwilą.

    out.php?t=940008_cam01721.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygląda na pozytywny, a też dużo słyszałam że @ zmyla :)
    zrób badanie krwi beta hcg, ono będzie najpewniejsze i cię nie oszuka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakp wrote:
    Dziewczyny, zwariowałam bo chyba mam zwidy. 3-go stycznia ostatni stosunek ( dodam, że przez cały cykl grudniowy się staraliśmy ), okres miałam dostać 13-go stycznia, dwa dni przed zrobiłam test i był negatyw, w tym samym dniu dostałam brązowe plamienia, a po dwóch dniach planowo okres,typowy, normalny jak zawsze, ale dla pewności zrobiłam test-negatyw. Jakiś tydzień po skończonej miesiączce dopadły mnie mega mdłości w nocy, dobiegłam do toalety i nagle przeszlo, na drugi dzień spokój, potem kolejna noc znów to samo i wczoraj cały dzień przeleżałam z mdłościami (nie wymiotami), senna mega byłam i jestem nadal, wcisnęłam w siebie kanapke z rana i teraz fryty i pomyślałam, kurcze może to ciąża jednak, tyle się słyszy,że kobitki mają "okres" na początku ciąży, ale żeby mnie to spotkało.. hmmm już mam Synka i z nim takich akcji nie było, po prostu nie dostałam miesiączki i już, ciąża była. Dodaje foto testu zrobionego przed chwilą.

    out.php?t=940008_cam01721.jpg

    gratulacje :)

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiecie jak się boje rozczarowania po tej becie, ale pójde bo niepewność jest straszna :/

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem co czujesz, ja raz mialam oszukany test i nadzieja prysła.
    ale jak nie masz jakiegoś zwariowanego poziomu hormonu czy anomalii jakiejś, albo krwiomoczu( tak bylo w moim przypadku) i nie jestes po zastrzyku typu otrivelle czy cos takiego to raczej nie powinien test oszukać no chyba że już jest mega wadliwy... ale to kreska bylaby w innym miejscu czy co..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nigdy nie robiłam tej bety, normalnie to się tak zwie beta hcg tak? zebym siary nie zrobila w laboratorium heh

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak beta hcg :) można robić nie na czczo.. możesz iść nawet teraz ;) ja kiedyś robiłam o 19 wieczorem po wizycie u gina :)
    no i mialam wtedy podejrzenie pozamacicznej to kazal powtórzyć ją po 48h czy dobrze przyrasta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 17:44

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy okazji ci pokaze w ktorym tyg ciąży mniej więcej jesteś :)
    i ona nie oszuka nigdy :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm tylko u mnie laboratorium od 7-9 rano tylko :/

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można w razie co do prywatnego :) ale to zastrzegam że nie musisz być na czczo i specjalnie sie głodzić i na spokojnie zrobić tą betę :) jutro nawet o 7 czy 9 :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • jusiakp Autorytet
    Postów: 656 989

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z ta ciaza pozamaciczna jak bylo? bo ja tez sobie juz to wkrecam:/

    jusiakp
    ug376iye25kbbp0p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam podejrzenie tylko z tego względu że za duzo nie widzial na usg i mialam płyn w zatoce douglasa :) a wtedy nie powinno go już być, ale jak się okazało to taka moja uroda a mialam go dość dużo i powiększony prawy jajnik z tego co pamiętam... no ale wiadomo.. z ktorego jest owulacja to ma prawo być większy albo taka uroda.. nikt nie ma co do mm wszystko po równo :)
    a dopiero przy hcg beta powyżej 2 tysięcy musi być widać pęcherzyk ciążowy (jeszcze bez serduszka), więc też nie ma co się śpieszyć na wizyte :)
    będzie dobrze:) nie nastawiaj się krytycznie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka rodzi :D super :D no to teraz kolej na Rudaska, Agę i Mizzy :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym bardziej że już masz kruszynę :) i było wszystko w porządku :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na końcu :D coś czuje że 25 luty będzie mój :D

    Z. lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lidlu od 5 lutego będą super ciuszki niemowlęce itp.
    Nawet niedrogo :) tylko ja nie będę jeszcze znała płci wtedy . Zakupów nie będzie..

    OOOOO !! Aga o tą Tommy pipe mi chodziło pomyliłam :P
    ja będę kupować albo tą butelkę albo z aventa. Jeszcze się waham .. obie są antykolkowe , nie wiem :P

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2026 2027 2028 2029 2030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ