X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasku, a on jest głodny?

    Czy tlko "ciamka"? Bo jak tylko ciamka, to go nie przyzwyczajaj, ze ma "cyca", jak Wy to mówicie (swoją droga okropne określenie) na żądanie. Koleżanka tak swoje pierwsze przyzwyczaiła, że jak się tylko skrzywił to "cyc" i potem przez dwa lata bez cyrków z domu nie mogła wyjść. Z nikim dziecka zostawić, bo uspokajał się tylko przy 'cycu", nawet jak miał dwa latka i już normalnie jadł, to jak ryczał to tylko cycek. Chore trochę.

    Ja nadrabiam prace w pracy, jestem już po Lamette, we wtorek USG.



    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    hej Matki Polki :)
    ja dopiero jem sniadanie, ogarnełam sie i postawiłam zupe:)
    Moj Mlody ma jakis bunt...spi w nocy ale od 8 oczy jak 5zł i non stop cycek:) wczoraj karmiłam go w dzien z 20 razy..juz jak wrócił R to byłam wkurwiona czemu On nie ma cycka i nie moze karmic, non stop cycor..na koniec dnia cycki mi odpadały...dramat! i dzis jest to samo..od 8 non stop cycek i miedzyczasie 3 zesrane pampersy...zasnał godzinke temu ale już sie kreci....jestem padnieta powiem Wam od wczoraj...choć tyle ze w nocy spi, 2-3 pobudki na cyca i spi dalej...

    Dziewczynki co u Was?
    Livka, Monia, Monita, Złota, Lenka, Agusia??? rodzisz czy nie??? :)

    Rudasku nie dziwie się że jesteś padnięta.Ja karmie tez butlą to mi tak nie wisi na cycu,chociaz ostatnie dwie nocki zasypial przy nim.Wczoraj usnąl o 23ej i spał do 4ej,dostał butle i spał dalej do 09.30,niedawno wrocilismy ze spaceru i dalej spi,ale jak wstanie do juz do wieczora nie ma spania



    relgh371ly1mtto9.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Rudasku, a on jest głodny?

    Złota ja nie wiem, czy On głodny...myśle, ze może tak po ssie...ale niedługo..bo tak aktywnie to max7 min....a znów na noc ok 20min wisi wiec ja nie wiem o co kaman z nim..nie chce mu dawać smoczka..no a momentami to tak lamentuje, ze szok...kupki ida wiec brzuszek Go nie boli...nie potrafię Go jeszcze rozgryżć...najlepiej Go kąpać non stop bo lubi i sie tak wycisza ze kąpiemy o 19.30 i On od 20 -23 spi jak suseł:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Rudasku, a on jest głodny?

    Złota ja nie wiem, czy On głodny...myśle, ze może tak po ssie...ale niedługo..bo tak aktywnie to max7 min....a znów na noc ok 20min wisi wiec ja nie wiem o co kaman z nim..nie chce mu dawać smoczka..no a momentami to tak lamentuje, ze szok...kupki ida wiec brzuszek Go nie boli...nie potrafię Go jeszcze rozgryżć...najlepiej Go kąpać non stop bo lubi i sie tak wycisza ze kąpiemy o 19.30 i On od 20 -23 spi jak suseł:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Złota wrote:
    Rudasku, a on jest głodny?

    Złota ja nie wiem, czy On głodny...myśle, ze może tak po ssie...ale niedługo..bo tak aktywnie to max7 min....a znów na noc ok 20min wisi wiec ja nie wiem o co kaman z nim..nie chce mu dawać smoczka..no a momentami to tak lamentuje, ze szok...kupki ida wiec brzuszek Go nie boli...nie potrafię Go jeszcze rozgryżć...najlepiej Go kąpać non stop bo lubi i sie tak wycisza ze kąpiemy o 19.30 i On od 20 -23 spi jak suseł:)

    Od smoka łatwiej odzwyczaić niż od piersi.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f783242ba61815d7med.jpg
    dziewczyny dorwałam dla malutkiej bolerko :) zapłaciłam aż 1 zł haha :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury boskie <3

    Sury lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* do tego sukienusię pod kolor muszę wyhaczyć <3 zrobię z niej laleczkę ^^

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie sobie uświadomiłam , że jestem w 6 m- cu a to ostatni miesiąc 2
    trymestru :O kiedy to przeleciało ? :O :D

    Aga rodzisz ? :P

    Sury lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury a usg dzisiaj nie miałaś czy zdjęć lekarz Ci nie dał? Co się nie chwalisz?

    Zjadłam Big Maca i Tomasz mnie okłada :D Znowu musiałam inna kartą zapłacić żeby mąż nie widział :P

    przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia usg miałam ale tylko pod kątem płci a zdjęcia nie dostałam :/ za 3 tyg mam połówkowe to zdjęcie będzie ;) dziś widziałam tylko w przelocie buźkę i zaraz tyłek z "zawartością" haha i jak kopie nogą i ją zgina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam dziś test o g.10 poczekałam chwilę ale nie było 2 kreseczki ;( włożyłam do szuflady i po około 5 godzinach wyciągnęłam go żeby zobaczyć i co jest blada druga krecha! Wiem wiem że to po czasie dość długim ale czy jakaś nadzieja ? jak @ się nie pojawi za kilka dni znowu testuje... Miała któraś tak ? i okazało się że to jednak ciążą ?

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że zdjęć nie dają u Ciebie na każdej wizycie - fajna pamiątka na później.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2805 wrote:
    Dziewczyny robiłam dziś test o g.10 poczekałam chwilę ale nie było 2 kreseczki ;( włożyłam do szuflady i po około 5 godzinach wyciągnęłam go żeby zobaczyć i co jest blada druga krecha! Wiem wiem że to po czasie dość długim ale czy jakaś nadzieja ? jak @ się nie pojawi za kilka dni znowu testuje... Miała któraś tak ? i okazało się że to jednak ciążą ?


    Przy każdej mojej ciąży (teraz jestem w drugiej) druga kreska pojawiała się od razu, nawet jak była bardzo jasna. Kiedyś pojawiła mi się po kilku godzinach też (wyjełam test ze śmietnika żeby się upewnić) ale ciąży z tego nie było więc nie sugerowałabym się takim testem.

    Dla pewności możesz zrobić jeszcze jeden ale z pierwszego moczu rano albo idź na betę - wtedy masz 100%.

    Klaudia2805 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia zrób za 2-3 dni test znowu ale jednak przyznasz ze 5 godzin to długo trochę mogła to być reakcja chemiczna.

    A ja się zawiodłam :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku co się stało? :O

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Klaudia zrób za 2-3 dni test znowu ale jednak przyznasz ze 5 godzin to długo trochę mogła to być reakcja chemiczna.

    A ja się zawiodłam :(
    Też tak sądzę ale jednak zawsze są jakieś głupie nadzieje ;(
    Mam nadzieje że na każdą z nas kiedyś przyjdzie pora...Więc głowa do góry ! ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo strasznie się pomyliłam co do Sandry :( Raz się z jej zdaniem nie zgodziłam to mnie usunęła z przyjaciółek i z fb :( myślałam że jest inna.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz Potforku ale przecież to dziecko jeszcze ;-) Nie raz miałyśmy tego dowód... Przykre, że musiałaś się przejechać.

    przedszkolanka:), mizzelka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia ja kiedyś też tak zrobiłam test z ciut późniejszego moczu i od razu nic nie było widać, po czasie niby coś widziałam ale to było tylko moje przewidzenie i ciąży z tego nie było, zrób jak radzą koleżanki odczekaj albo jutro powtórz test ale zrób z pierwszego porannego moczu ale jak wcześniej pisałam beta jest najwiarygodniejszym testem

    Klaudia2805 lubi tę wiadomość

‹‹ 2213 2214 2215 2216 2217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ